Union SG duwt door voor prachtig project van 70 miljoen

356 stemmen
Union SG duwt door voor prachtig project van 70 miljoen

Union SG voert een zeer goed sportief beleid en deed de afgelopen jaren een pak goede transfers. CEO Philippe Bormans is ook bezig met enkele projecten naast het veld. Hij gaf er meer uitleg over.


Union SG speelt nog steeds in het Dudenpark, maar daar hoopt het over enkele jaren te vertrekken. De club zou het iconische stadion wel willen houden als oefencomplex. Bormans gaf meer uitleg over de stadionplannen van de competitieleider.

70 MILJOEN EURO

"We willen er in etappes naartoe. De eerste zou de constructie zijn van een stadion met 14.000 zitplaatsen. Nadien zijn er dan mogelijkheden om uit te breiden tot 17.000 plaatsen en nadien tot 22.000”, aldus Bormans aan La Capitale. Union SG liet in het verleden al weten dat het een zeer ecologisch stadion wil en de gesprekken met de nodige instanties lopen al. Het is echter niet makkelijk om in een complexe stad als Brussel ruimte én de nodige vergunningen te vinden. RSC Anderlecht probeerde het ook al, maar Bormans is van mening dat het voor Union iets makkelijker zal verlopen aangezien zij geen stadion van 40.000 zitplaatsen willen neerpoten.

De eigenaars van Union SG hebben ondertussen al een budget vrijgemaakt. De club hoopt met 50 à 70 miljoen euro een nieuw en modern stadion neer te zetten. Dit seizoen is het Dudenpark al regelmatig uitverkocht geweest en de club hoopt in de toekomst zijn supportersaantal nog verder uit te breiden door een nieuw stadion. Voorlopig is het nog niet duidelijk waar het nieuwe stadion gaat komen, daar hoopt de club de komende maanden een akkoord over te vinden.

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

Gaat Union een vaste waarde worden in 1A?

Meest recent

'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

35
35
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

151
151
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

56
56
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

194
194
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

41
41
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

43
43
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

123
123
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

129
129
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

77
77
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

144
144
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

56
56
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

164
164
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

145
145
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

181
181
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

408
408
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

272
272
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

78
78
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

872
872
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

515
515
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

570
570
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

395
395
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

721
721
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

354
354
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

552
552

Meer sportnieuws