Pro League komt met zeer bizarre regel met mondmaskers

door
Pro League komt met zeer bizarre regel met mondmaskers

De voetbalfans mogen bijzonder tevreden zijn, want tot op heden zijn er nog altijd fans toegelaten in de stadions. Zij moeten wel een CST voorleggen én hun mondmasker de hele partij aanhouden. Dat laatste was de afgelopen weken niet altijd het geval... De Pro League kwam met een Open Brief voor de fans en ze gaven daarbij aan dat de spelers het veld zullen betreden met een mondmasker en de fans zullen begroeten met een mondmasker. Een vreemde maatregel, die enkel lijkt te dienen om het 'goede voorbeeld' te geven.


Beste supporter,

Ook dit weekend mogen jullie naar het stadion van je favoriete club. Dat is een groot cadeau op een moment dat Covid-19 weer hard toeslaat en er van alles niet meer mag. De maatregelen, die de regering zopas heeft genomen, zijn streng. Maar ze zijn broodnodig om dat vieze beestje terug te dringen. Het voetbal wordt voorlopig gespaard. Dat is alleen maar omdat de overheid onze impact op het maatschappelijke welzijn mee in rekening neemt.

Voetbal verbindt, voetbal verstrooit, voetbal doet dromen, voetbal brengt hoop in deze verwarrende tijden. Maar voetbal heeft ook een voorbeeldfunctie en die moeten wij NU opnemen. Dit weekend moeten wij laten zien dat wij solidair zijn met allen die nu wel offers moeten brengen om Covid terug te dringen. Dit weekend moeten we blij zijn dat we onze verbindende rol mogen blijven spelen. En dit weekend moeten we vooral onze plek verdienen bij het doorstaan van de pandemie. Mondmaskers zijn hierbij cruciaal.

Mondmaskers stoppen het overdragen van het virus. Mondmaskers redden levens. Ja, mondmaskers zijn vervelend. Ja, we waren zo blij dat de overheid de mondmaskerplicht van de zomer versoepelde. Maar helaas blijft het mondmasker één van de grootste wapens om de pandemie terug te dringen. En daarin wil het voetbal het grote voorbeeld geven. Al onze spelers zullen in de komende maanden het veld betreden met mondmasker en zullen meteen na het laatste fluitsignaal hun mondmasker omdoen om jullie te gaan groeten.

Doe mee, supporter met je mondmasker, liefst met dat van je favoriete club. Laat zien dat het voetbal meestrijdt om Covid zo snel mogelijk de wereld uit te helpen!

LEES OOK: Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Trending:

'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Goed dat de spelers een mondmasker aandoen voor en na de match?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

42
42
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

248
248
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

63
63
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

143
143
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

93
93
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

55
55
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

167
167
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

325
325
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

735
735
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

348
348
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

915
915
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

714
714
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

343
343
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

524
524
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

824
824
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

501
501
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

193
193
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

804
804
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

683
683
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

895
895
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1137
1137
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

449
449
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

351
351

Meer sportnieuws