'Spelers Moeskroen beslissen over spelen tegen Westerlo'

door
'Spelers Moeskroen beslissen over spelen tegen Westerlo'

Het zijn alweer woelige tijden in Moeskroen. De Henegouwers begonnen na de degradatie uit de Jupiler Pro League rampzalig aan het seizoen en stonden lange tijd op de laatste plaats in 1B. Dat leidde tot het ontslag van technisch directeur Mbo Mpenza, trainer Enzo Scifo én zijn assistent Emile Mpenza, maar dat bleek wel een goede beslissing. De resultaten gingen daarna in stijgende lijn, tot een nieuwe crisis toesloeg.


De voorbije weken bleek immers dat eigenaar Gerard Lopez de geldkraan dichtgedraaid had en dat de club te koop staat, voor slechts een prikje bovendien. Lopez zou zich immers willen toeleggen op zijn activiteiten als eigenaar van Girondins Bordeaux en wil daarom zo snel mogelijk van Moeskroen af. Dat had zware gevolgen voor de club.

STAKING

Die kon immers de lonen van oktober niet betalen, wat ertoe leidde dat de spelers de voorbije dagen in staking gingen. Na de zege tegen Lierse Kempenzonen vorig weekend verschenen ze niet meer op het trainingsveld, wat ervoor zorgde dat er ook vraagtekens kwamen achter de wedstrijd tegen Westerlo van zondag. Het was immers maar de vraag of de stakende spelers dan nog in actie zouden komen.

Maar dat rampscenario is nu toch nog afgewend, zo meldt Notélé. De spelers kregen hun loon van oktober alsnog uitbetaald en verschenen donderdagnamiddag al een eerste keer weer op het trainingsveld. Dat betekent dat er alsnog gespeeld zal kunnen worden tegen de leider, waarbij Moeskroen op zoek gaat naar een vijfde competitiezege op rij.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

Zal het nog stormen bij Moeskroen?

Meest recent

'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

21
21
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

77
77
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

163
163
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

327
327
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

279
279
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

20
20
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

47
47
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

789
789
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

236
236
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

146
146
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

125
125
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

178
178
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

57
57
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

697
697
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

332
332
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

217
217
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

165
165
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

881
881
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

201
201
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

312
312
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

75
75
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

243
243
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

422
422
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

409
409

Meer sportnieuws