TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

772 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De voorbije dagen doken er geruchten op dat Christian Kouamé al in januari Anderlecht zou kunnen verlaten. De Ivoriaan geniet interesse van Torino, waar ze hem als ideale vervanger zien voor de geblesseerde Andrea Belotti. Maar bij Anderlecht hebben ze er alle vertrouwen in dat de spits gewoon tot het einde van het seizoen zal blijven.



Mogelijk geeft Seraing een bekende naam een nieuwe kans. De promovendus heeft immers Daniel Opare al meer dan een week op proef en de Ghanese rechtsachter zou ook een goede indruk maken. Een contract lijkt er daardoor wel in te zitten. In het verleden passeerde Opare al bij onder meer Real Madrid, Standard en Antwerp. Hij zit zonder club nadat hij geen nieuw contract kreeg bij Zulte Waregem in de zomer. 

BUITENLAND
Robert Lewandowski greep tot veler verbazing naast de Gouden Bal en dat zou er weleens kunnen voor gaan zorgen dat de Poolse scherpschutter Bayern München gaat verlaten. De Pool denkt bij een andere club meer kans te maken om de prijs in de wacht te slepen en zou daarom aan zijn makelaar Pini Zahavi de opdracht gegeven hebben om een transfer naar Real Madrid in gang te zetten. De kans dat zijn plan zal slagen lijkt wel klein.



De kans op een transfer van Erling Haaland lijkt dan weer een pak groter te zijn. Er zou alvast een eerste bod op weg zijn voor de Noorse spits, want Manchester United zou bereid zijn om 120 miljoen euro op tafel te leggen om hem bij Borussia Dortmund weg te kapen. Nieuwe trainer Ralf Rangnick kent Haaland immers zeer goed, want hij was de man die Haaland destijds naar Red Bull Salzburg haalde.

Intussen zien ze bij Man Utd wel een clubicoon vertrekken. Michael Carrick nam de ploeg de voorbije wedstrijden onder zijn hoede na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar kondigt nu zijn vertrek in. De ex-middenvelder zal dus niet aan de slag gaan in de staf van Rangnick.



Het is nog niet duidelijk waar Dries Mertens volgend seizoen zal spelen. Zijn contract bij Napoli loopt op het einde van het seizoen af en in Italië verwacht men dat er zich een nieuwe transfersoap rond de Rode Duivel zal ontspinnen. Napoli zal immers voor de lente geen beslissing nemen over een verlenging en Mertens zal er sowieso moeten inleveren, terwijl na zijn recente prestaties ongetwijfeld de nodige clubs aan hem zullen komen snuffelen.

Roman Yaremchuk trok pas in de zomer van AA Gent naar Benfica, maar zou in januari alweer een nieuwe toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk hoog op het verlanglijstje van AC Milan staan, want de Rossoneri zouden hem op termijn als opvolger van Giroud en Ibrahimovic zien. Ze zouden daarom Yaremchuk willen huren met aankoopoptie.

LEES OOK: 'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Zou Lewandowski bij Real meer kans maken op de Gouden Bal?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

17
17
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

58
58
Ex-ref in alle staten: Rode Duivels bestolen tegen Iran?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

62
62
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

91
91
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

111
111
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

269
269
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

448
448
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

104
104
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

220
220
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

319
319
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

300
300
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

566
566
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

360
360
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

134
134
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

188
188
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

418
418
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

534
534
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

363
363
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

169
169
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

414
414
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

506
506
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

139
139

Meer sportnieuws