TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

772
TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De voorbije dagen doken er geruchten op dat Christian Kouamé al in januari Anderlecht zou kunnen verlaten. De Ivoriaan geniet interesse van Torino, waar ze hem als ideale vervanger zien voor de geblesseerde Andrea Belotti. Maar bij Anderlecht hebben ze er alle vertrouwen in dat de spits gewoon tot het einde van het seizoen zal blijven.



Mogelijk geeft Seraing een bekende naam een nieuwe kans. De promovendus heeft immers Daniel Opare al meer dan een week op proef en de Ghanese rechtsachter zou ook een goede indruk maken. Een contract lijkt er daardoor wel in te zitten. In het verleden passeerde Opare al bij onder meer Real Madrid, Standard en Antwerp. Hij zit zonder club nadat hij geen nieuw contract kreeg bij Zulte Waregem in de zomer. 

BUITENLAND
Robert Lewandowski greep tot veler verbazing naast de Gouden Bal en dat zou er weleens kunnen voor gaan zorgen dat de Poolse scherpschutter Bayern München gaat verlaten. De Pool denkt bij een andere club meer kans te maken om de prijs in de wacht te slepen en zou daarom aan zijn makelaar Pini Zahavi de opdracht gegeven hebben om een transfer naar Real Madrid in gang te zetten. De kans dat zijn plan zal slagen lijkt wel klein.



De kans op een transfer van Erling Haaland lijkt dan weer een pak groter te zijn. Er zou alvast een eerste bod op weg zijn voor de Noorse spits, want Manchester United zou bereid zijn om 120 miljoen euro op tafel te leggen om hem bij Borussia Dortmund weg te kapen. Nieuwe trainer Ralf Rangnick kent Haaland immers zeer goed, want hij was de man die Haaland destijds naar Red Bull Salzburg haalde.

Intussen zien ze bij Man Utd wel een clubicoon vertrekken. Michael Carrick nam de ploeg de voorbije wedstrijden onder zijn hoede na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar kondigt nu zijn vertrek in. De ex-middenvelder zal dus niet aan de slag gaan in de staf van Rangnick.



Het is nog niet duidelijk waar Dries Mertens volgend seizoen zal spelen. Zijn contract bij Napoli loopt op het einde van het seizoen af en in Italië verwacht men dat er zich een nieuwe transfersoap rond de Rode Duivel zal ontspinnen. Napoli zal immers voor de lente geen beslissing nemen over een verlenging en Mertens zal er sowieso moeten inleveren, terwijl na zijn recente prestaties ongetwijfeld de nodige clubs aan hem zullen komen snuffelen.

Roman Yaremchuk trok pas in de zomer van AA Gent naar Benfica, maar zou in januari alweer een nieuwe toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk hoog op het verlanglijstje van AC Milan staan, want de Rossoneri zouden hem op termijn als opvolger van Giroud en Ibrahimovic zien. Ze zouden daarom Yaremchuk willen huren met aankoopoptie.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zou Lewandowski bij Real meer kans maken op de Gouden Bal?

Meest recent

Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

2
2
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

9
9
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

55
55
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

10
10
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

138
138
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

63
63
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

159
159
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

59
59
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

47
47
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

202
202
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

48
48
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

97
97
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

47
47
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

246
246
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

141
141
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

78
78
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

231
231
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

213
213
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

36
36
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

278
278
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

162
162
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

243
243

Meer sportnieuws