TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De voorbije dagen doken er geruchten op dat Christian Kouamé al in januari Anderlecht zou kunnen verlaten. De Ivoriaan geniet interesse van Torino, waar ze hem als ideale vervanger zien voor de geblesseerde Andrea Belotti. Maar bij Anderlecht hebben ze er alle vertrouwen in dat de spits gewoon tot het einde van het seizoen zal blijven.



Mogelijk geeft Seraing een bekende naam een nieuwe kans. De promovendus heeft immers Daniel Opare al meer dan een week op proef en de Ghanese rechtsachter zou ook een goede indruk maken. Een contract lijkt er daardoor wel in te zitten. In het verleden passeerde Opare al bij onder meer Real Madrid, Standard en Antwerp. Hij zit zonder club nadat hij geen nieuw contract kreeg bij Zulte Waregem in de zomer. 

BUITENLAND
Robert Lewandowski greep tot veler verbazing naast de Gouden Bal en dat zou er weleens kunnen voor gaan zorgen dat de Poolse scherpschutter Bayern München gaat verlaten. De Pool denkt bij een andere club meer kans te maken om de prijs in de wacht te slepen en zou daarom aan zijn makelaar Pini Zahavi de opdracht gegeven hebben om een transfer naar Real Madrid in gang te zetten. De kans dat zijn plan zal slagen lijkt wel klein.



De kans op een transfer van Erling Haaland lijkt dan weer een pak groter te zijn. Er zou alvast een eerste bod op weg zijn voor de Noorse spits, want Manchester United zou bereid zijn om 120 miljoen euro op tafel te leggen om hem bij Borussia Dortmund weg te kapen. Nieuwe trainer Ralf Rangnick kent Haaland immers zeer goed, want hij was de man die Haaland destijds naar Red Bull Salzburg haalde.

Intussen zien ze bij Man Utd wel een clubicoon vertrekken. Michael Carrick nam de ploeg de voorbije wedstrijden onder zijn hoede na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar kondigt nu zijn vertrek in. De ex-middenvelder zal dus niet aan de slag gaan in de staf van Rangnick.



Het is nog niet duidelijk waar Dries Mertens volgend seizoen zal spelen. Zijn contract bij Napoli loopt op het einde van het seizoen af en in Italië verwacht men dat er zich een nieuwe transfersoap rond de Rode Duivel zal ontspinnen. Napoli zal immers voor de lente geen beslissing nemen over een verlenging en Mertens zal er sowieso moeten inleveren, terwijl na zijn recente prestaties ongetwijfeld de nodige clubs aan hem zullen komen snuffelen.

Roman Yaremchuk trok pas in de zomer van AA Gent naar Benfica, maar zou in januari alweer een nieuwe toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk hoog op het verlanglijstje van AC Milan staan, want de Rossoneri zouden hem op termijn als opvolger van Giroud en Ibrahimovic zien. Ze zouden daarom Yaremchuk willen huren met aankoopoptie.

LEES OOK: Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

Zou Lewandowski bij Real meer kans maken op de Gouden Bal?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

16
16
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

42
42
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

47
47
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

86
86
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

197
197
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

67
67
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

74
74
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

45
45
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

192
192
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

45
45
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

68
68
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

300
300
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

137
137
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

188
188
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

538
538
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

170
170

Meer sportnieuws