TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lewandowski wil weg, megabod voor Haaland'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De voorbije dagen doken er geruchten op dat Christian Kouamé al in januari Anderlecht zou kunnen verlaten. De Ivoriaan geniet interesse van Torino, waar ze hem als ideale vervanger zien voor de geblesseerde Andrea Belotti. Maar bij Anderlecht hebben ze er alle vertrouwen in dat de spits gewoon tot het einde van het seizoen zal blijven.



Mogelijk geeft Seraing een bekende naam een nieuwe kans. De promovendus heeft immers Daniel Opare al meer dan een week op proef en de Ghanese rechtsachter zou ook een goede indruk maken. Een contract lijkt er daardoor wel in te zitten. In het verleden passeerde Opare al bij onder meer Real Madrid, Standard en Antwerp. Hij zit zonder club nadat hij geen nieuw contract kreeg bij Zulte Waregem in de zomer. 

BUITENLAND
Robert Lewandowski greep tot veler verbazing naast de Gouden Bal en dat zou er weleens kunnen voor gaan zorgen dat de Poolse scherpschutter Bayern München gaat verlaten. De Pool denkt bij een andere club meer kans te maken om de prijs in de wacht te slepen en zou daarom aan zijn makelaar Pini Zahavi de opdracht gegeven hebben om een transfer naar Real Madrid in gang te zetten. De kans dat zijn plan zal slagen lijkt wel klein.



De kans op een transfer van Erling Haaland lijkt dan weer een pak groter te zijn. Er zou alvast een eerste bod op weg zijn voor de Noorse spits, want Manchester United zou bereid zijn om 120 miljoen euro op tafel te leggen om hem bij Borussia Dortmund weg te kapen. Nieuwe trainer Ralf Rangnick kent Haaland immers zeer goed, want hij was de man die Haaland destijds naar Red Bull Salzburg haalde.

Intussen zien ze bij Man Utd wel een clubicoon vertrekken. Michael Carrick nam de ploeg de voorbije wedstrijden onder zijn hoede na het ontslag van Ole Gunnar Solskjaer, maar kondigt nu zijn vertrek in. De ex-middenvelder zal dus niet aan de slag gaan in de staf van Rangnick.



Het is nog niet duidelijk waar Dries Mertens volgend seizoen zal spelen. Zijn contract bij Napoli loopt op het einde van het seizoen af en in Italië verwacht men dat er zich een nieuwe transfersoap rond de Rode Duivel zal ontspinnen. Napoli zal immers voor de lente geen beslissing nemen over een verlenging en Mertens zal er sowieso moeten inleveren, terwijl na zijn recente prestaties ongetwijfeld de nodige clubs aan hem zullen komen snuffelen.

Roman Yaremchuk trok pas in de zomer van AA Gent naar Benfica, maar zou in januari alweer een nieuwe toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk hoog op het verlanglijstje van AC Milan staan, want de Rossoneri zouden hem op termijn als opvolger van Giroud en Ibrahimovic zien. Ze zouden daarom Yaremchuk willen huren met aankoopoptie.

LEES OOK: 'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Zou Lewandowski bij Real meer kans maken op de Gouden Bal?

Meest recent

Fink in de wolken: groot voordeel Genk voor seizoensstart

KRC Genk heeft een geslaagde zomerstage achter de rug. Coach Thorsten Fink liet zijn manschappen in ...

13
13
Edozie naar Club Brugge? Analist velt helder verdict

Binnen een weekje gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de supercup tegen Union ...

273
273
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

79
79
'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

249
249
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

208
208
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

102
102
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

168
168
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

99
99
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

139
139
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1276
1276
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

240
240
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

86
86
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

53
53
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

640
640
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

187
187
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

249
249
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

874
874
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

996
996
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

114
114
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

256
256
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

116
116
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

224
224
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

140
140
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

134
134

Meer sportnieuws