Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

635
Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC hebben ze een brede kern. Enkele jongens komen minder aan spelen toe en dat zijn niet de minsten. Brian Priske lijkt niet meer echt te geloven in een ervaren speler.


Faris Haroun is al twee weken weer topfit, maar tegen STVV en KV Oostende zat hij niet in de kern. De ondertussen al 36-jarige middenvelder werd omwille van sportieve redenen uit de selectie gelaten, dat laat de speler weten aan Gazet van Antwerpen. Haroun kwam dit seizoen nog maar 53 minuten in actie bij de Great Old.

De ervaren Belg is duidelijk een speler die niet meer dezelfde status heeft sinds Priske er is. Toen Haroun eerder dit seizoen fit was, moest hij zich telkens tevreden stellen met invalbeurten. Haroun komt in de pikorde na Radja Nainggolan, Birger Verstraete en Alhassan Yussuf. De toekomst van Haroun oogt zo heel onzeker in Antwerpen.

TRANSFER?

De zesvoudige Rode Duivel beschikt over een aflopend contract en op dit moment lijkt de kans klein te zijn dat hij volgend seizoen nog voor de Great Old zal spelen. Haroun geeft niet op en hoopt Priske de komende weken te overtuigen van zijn kunnen. Als dat niet het geval is, kan een transfer in januari een optie zijn. Antwerp ligt immers uit de Beker van België en Europa, dus Priske zal na Nieuwjaar niet meer veel moeten gaan roteren. Dat zal de hoop op speelkansen van de ex-speler van KRC Genk weinig ten goede komen. Haroun speelt sinds 2017 voor Antwerp en was in die periode goed voor 143 matchen, waarin hij 9 keer scoorde en 9 assists uitdeelde.

LEES OOK: Vermeeren terug naar Antwerp: verkeerde keuzes spelen parten

🚀

Gaat Haroun in januari vertrekken?

Meest recent

'Thorup grijpt in: eerste slachtoffer bij KRC Genk'

Een week na het gelijkspel in Anderlecht staat er KRC Genk zondag alweer een topper te wachten, want ...

14
14
Verhaeghe dropt bom: opvolger bij Club Brugge al bekend?

Daags voor de start van een nieuwe campagne in de Champions League liet Bart Verhaeghe zijn licht ...

92
92
“Ja Boeckxske”: Kompany deelt rake sneer uit aan analist

Het was niet bepaald de meest voor de hand liggende combinatie na een wedstrijd van Bayern ...

147
147
Gouden transferzet Genk: analisten halen loftrompet boven

Met 8 op 15 kan de competitiestart van KRC Genk niet bepaald als een groot succes bestempeld worden. ...

93
93
Titel nu al utopie? Drie échte concurrenten voor Anderlecht

RSC Anderlecht liet in het prille seizoen al veelbelovende flitsen zien. Maar de barre realiteit is ...

181
181
Villa-coach Emery fileert Club: straffe Vanaken-uitspraak

Club Brugge opent dinsdagavond zijn campagne in de Champions League met een thuiswedstrijd. Aston ...

436
436
Champions League TV-gids! Kijkers Club Brugge-Villa opgelet

Dinsdagavond is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. De eerste ...

67
67
AA Gent heeft nieuwe lieveling: "Geen magie, maar ..."

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

255
255
‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

Youri Tielemans begint onder Mark van Bommel met een gevoelige vraag boven zijn hoofd. De eerste ...

495
495
Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer speeldag vijf op het programma. Ook nu laat ...

168
168
Naam te koop: Verhaeghe verklapt bouwplannen Club Brugge

Aan de vooravond van een nieuwe Champions League-campagne ging Bart Verhaeghe nog eens rond de tafel ...

435
435
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

114
114
Bruno maakt statement: revelatie RSCA plots in tribune

Nu zijn wittebroodsweken bij RSC Anderlecht achter de rug zijn, ligt de aanpak van Vitor Bruno ...

390
390
Leko kiest CL-selectie: nieuwe naam bij Club Brugge

Club Brugge begint dinsdag aan een nieuw avontuur in de Champions League. Daags voor de thuismatch ...

339
339
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

87
87
Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League lijkt nu al stilaan zijn vorm te krijgen. Volgens analist ...

402
402
Degryse en Vandenbempt scherp voor dure Club Brugge-aanwinst

Lee Han-beom kende een veelbelovende start bij Club Brugge, maar volgens analisten Peter Vandenbempt ...

380
380
Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

519
519
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

95
95
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

283
283
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

350
350
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

236
236
Hautekiet ziet ander Standard: "Nog nooit gebeurd"

Standard won oververdiend met 1-0 van een matig Royal Antwerp FC. Met een elf op vijftien kennen ze ...

167
167
Ex-doelman STVV en Genk hangt de handschoenen aan de haak

De zomermercato ligt in de meeste landen achter de rug. De clubs waar de transfermarkt gesloten is, ...

224
224
Nog niet het beste Club: Leko velt verrassend oordeel

Club Brugge is zijn seizoen al bij al goed begonnen. Het ging wel onderuit in de topper op het veld ...

214
214

Meer sportnieuws