Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

door
Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC hebben ze een brede kern. Enkele jongens komen minder aan spelen toe en dat zijn niet de minsten. Brian Priske lijkt niet meer echt te geloven in een ervaren speler.


Faris Haroun is al twee weken weer topfit, maar tegen STVV en KV Oostende zat hij niet in de kern. De ondertussen al 36-jarige middenvelder werd omwille van sportieve redenen uit de selectie gelaten, dat laat de speler weten aan Gazet van Antwerpen. Haroun kwam dit seizoen nog maar 53 minuten in actie bij de Great Old.

De ervaren Belg is duidelijk een speler die niet meer dezelfde status heeft sinds Priske er is. Toen Haroun eerder dit seizoen fit was, moest hij zich telkens tevreden stellen met invalbeurten. Haroun komt in de pikorde na Radja Nainggolan, Birger Verstraete en Alhassan Yussuf. De toekomst van Haroun oogt zo heel onzeker in Antwerpen.

TRANSFER?

De zesvoudige Rode Duivel beschikt over een aflopend contract en op dit moment lijkt de kans klein te zijn dat hij volgend seizoen nog voor de Great Old zal spelen. Haroun geeft niet op en hoopt Priske de komende weken te overtuigen van zijn kunnen. Als dat niet het geval is, kan een transfer in januari een optie zijn. Antwerp ligt immers uit de Beker van België en Europa, dus Priske zal na Nieuwjaar niet meer veel moeten gaan roteren. Dat zal de hoop op speelkansen van de ex-speler van KRC Genk weinig ten goede komen. Haroun speelt sinds 2017 voor Antwerp en was in die periode goed voor 143 matchen, waarin hij 9 keer scoorde en 9 assists uitdeelde.

LEES OOK: 'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Gaat Haroun in januari vertrekken?

Meest recent

Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

0
0
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

4
4
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

85
85
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

178
178
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

223
223
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

292
292
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

82
82
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

180
180
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

216
216
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

277
277
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

195
195
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

124
124
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

439
439
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

309
309
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

103
103
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

495
495
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

247
247
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

122
122
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

374
374
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

346
346
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

322
322
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

833
833
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

224
224
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

963
963

Meer sportnieuws