Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

635
Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC hebben ze een brede kern. Enkele jongens komen minder aan spelen toe en dat zijn niet de minsten. Brian Priske lijkt niet meer echt te geloven in een ervaren speler.


Faris Haroun is al twee weken weer topfit, maar tegen STVV en KV Oostende zat hij niet in de kern. De ondertussen al 36-jarige middenvelder werd omwille van sportieve redenen uit de selectie gelaten, dat laat de speler weten aan Gazet van Antwerpen. Haroun kwam dit seizoen nog maar 53 minuten in actie bij de Great Old.

De ervaren Belg is duidelijk een speler die niet meer dezelfde status heeft sinds Priske er is. Toen Haroun eerder dit seizoen fit was, moest hij zich telkens tevreden stellen met invalbeurten. Haroun komt in de pikorde na Radja Nainggolan, Birger Verstraete en Alhassan Yussuf. De toekomst van Haroun oogt zo heel onzeker in Antwerpen.

TRANSFER?

De zesvoudige Rode Duivel beschikt over een aflopend contract en op dit moment lijkt de kans klein te zijn dat hij volgend seizoen nog voor de Great Old zal spelen. Haroun geeft niet op en hoopt Priske de komende weken te overtuigen van zijn kunnen. Als dat niet het geval is, kan een transfer in januari een optie zijn. Antwerp ligt immers uit de Beker van België en Europa, dus Priske zal na Nieuwjaar niet meer veel moeten gaan roteren. Dat zal de hoop op speelkansen van de ex-speler van KRC Genk weinig ten goede komen. Haroun speelt sinds 2017 voor Antwerp en was in die periode goed voor 143 matchen, waarin hij 9 keer scoorde en 9 assists uitdeelde.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Gaat Haroun in januari vertrekken?

Meest recent

'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

21
21
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

17
17
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

21
21
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

9
9
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

11
11
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

124
124
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

46
46
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

90
90
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

65
65
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

85
85
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

78
78
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

301
301
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

62
62
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

301
301
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

279
279
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

222
222
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

176
176
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

202
202
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

205
205
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

129
129
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

149
149
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0

Meer sportnieuws