Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

door
Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC hebben ze een brede kern. Enkele jongens komen minder aan spelen toe en dat zijn niet de minsten. Brian Priske lijkt niet meer echt te geloven in een ervaren speler.


Faris Haroun is al twee weken weer topfit, maar tegen STVV en KV Oostende zat hij niet in de kern. De ondertussen al 36-jarige middenvelder werd omwille van sportieve redenen uit de selectie gelaten, dat laat de speler weten aan Gazet van Antwerpen. Haroun kwam dit seizoen nog maar 53 minuten in actie bij de Great Old.

De ervaren Belg is duidelijk een speler die niet meer dezelfde status heeft sinds Priske er is. Toen Haroun eerder dit seizoen fit was, moest hij zich telkens tevreden stellen met invalbeurten. Haroun komt in de pikorde na Radja Nainggolan, Birger Verstraete en Alhassan Yussuf. De toekomst van Haroun oogt zo heel onzeker in Antwerpen.

TRANSFER?

De zesvoudige Rode Duivel beschikt over een aflopend contract en op dit moment lijkt de kans klein te zijn dat hij volgend seizoen nog voor de Great Old zal spelen. Haroun geeft niet op en hoopt Priske de komende weken te overtuigen van zijn kunnen. Als dat niet het geval is, kan een transfer in januari een optie zijn. Antwerp ligt immers uit de Beker van België en Europa, dus Priske zal na Nieuwjaar niet meer veel moeten gaan roteren. Dat zal de hoop op speelkansen van de ex-speler van KRC Genk weinig ten goede komen. Haroun speelt sinds 2017 voor Antwerp en was in die periode goed voor 143 matchen, waarin hij 9 keer scoorde en 9 assists uitdeelde.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Gaat Haroun in januari vertrekken?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

31
31
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

73
73
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

80
80
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

170
170
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

219
219
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

144
144
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

499
499
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

352
352
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

589
589
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

349
349
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

118
118
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

432
432
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

275
275
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

475
475
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

200
200
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws