Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

door
Priske duwt sterkhouder richting uitgang bij Antwerp

Bij Royal Antwerp FC hebben ze een brede kern. Enkele jongens komen minder aan spelen toe en dat zijn niet de minsten. Brian Priske lijkt niet meer echt te geloven in een ervaren speler.


Faris Haroun is al twee weken weer topfit, maar tegen STVV en KV Oostende zat hij niet in de kern. De ondertussen al 36-jarige middenvelder werd omwille van sportieve redenen uit de selectie gelaten, dat laat de speler weten aan Gazet van Antwerpen. Haroun kwam dit seizoen nog maar 53 minuten in actie bij de Great Old.

De ervaren Belg is duidelijk een speler die niet meer dezelfde status heeft sinds Priske er is. Toen Haroun eerder dit seizoen fit was, moest hij zich telkens tevreden stellen met invalbeurten. Haroun komt in de pikorde na Radja Nainggolan, Birger Verstraete en Alhassan Yussuf. De toekomst van Haroun oogt zo heel onzeker in Antwerpen.

TRANSFER?

De zesvoudige Rode Duivel beschikt over een aflopend contract en op dit moment lijkt de kans klein te zijn dat hij volgend seizoen nog voor de Great Old zal spelen. Haroun geeft niet op en hoopt Priske de komende weken te overtuigen van zijn kunnen. Als dat niet het geval is, kan een transfer in januari een optie zijn. Antwerp ligt immers uit de Beker van België en Europa, dus Priske zal na Nieuwjaar niet meer veel moeten gaan roteren. Dat zal de hoop op speelkansen van de ex-speler van KRC Genk weinig ten goede komen. Haroun speelt sinds 2017 voor Antwerp en was in die periode goed voor 143 matchen, waarin hij 9 keer scoorde en 9 assists uitdeelde.

LEES OOK: ‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

Gaat Haroun in januari vertrekken?

Meest recent

Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

9
9
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

32
32
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

115
115
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

127
127
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

239
239
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

45
45
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

245
245
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

329
329
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

76
76
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

539
539
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

347
347
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

159
159
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

314
314
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

412
412
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

181
181
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

262
262
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

110
110
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

485
485
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

340
340
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

141
141
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

213
213
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

867
867
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

308
308
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

172
172
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

323
323

Meer sportnieuws