Kompany voert drie wissels door tegen Zulte Waregem

door
Kompany voert drie wissels door tegen Zulte Waregem

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Zulte Waregem. De Brusselaars zijn uiteraard de grote favoriet, maar het is toch opletten dat er geen gemakzucht in de ploeg komt. Vincent Kompany gaat drie wissels doorvoeren.


Benito Raman en Francis Amuzu zijn geschorst, waardoor Christian Kouamé en Joshua Zirkzee zullen starten. Die laatste gaat zich moeten herpakken, want hij presteerde pover tegen Sporting Charleroi en Seraing. Lior Refaelov liep tegen Seraing een lichte spierblessure op, maar traint weer mee. Toch is La Dernière Heure er vrij zeker van dat hij op de bank zal starten. Refaelov is 35 jaar en drie wedstrijden per week is niet meer weggelegd voor de Gouden Schoen.

EL HADJ EN OLSSON

Hij zal zijn plaats afgeven aan Anouar Ait El Hadj, die zo nog eens een kans in de basis krijgt. Refaelov kan mogelijk wel aan het einde invallen, als dat nog nodig zou zijn. Op het middenveld neemt Kristoffer Olsson de plaats in van Marco Kana, die wel punten scoorde tegen Seraing. Achteraan kreeg Lisandro Magallan speelkansen, maar de Argentijn liet een belabberde indruk achter. Hij ging in de fout tegen KV Kortrijk en Seraing en dat kostte RSCA twee keer een doelpunt. De huurling van Ajax is voorlopig geen meerwaarde voor de Belgische recordkampioen. Taylor Harwood-Bellis, die een dipje kende en ook even in quarantaine moest, zal wellicht weer naast Wesley Hoedt gaan starten.

Voor de rest houdt Kompany vast aan dezelfde ploeg. Mogelijke opstelling: Van Crombrugge, Gomez, Hoedt, Bellis, Murillo, Cullen, Olsson, El Hadj, Verschaeren, Kouame, Zirkzee

LEES OOK: Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Logische wissels?

Meest recent

'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

12
12
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

30
30
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

91
91
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

52
52
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

40
40
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

15
15
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

59
59
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

123
123
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

300
300
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

188
188
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

211
211
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

333
333
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

50
50
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

455
455
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

322
322
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

635
635
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

450
450
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

348
348
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

74
74
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

131
131
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

783
783
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

614
614
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

297
297
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

354
354
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

903
903

Meer sportnieuws