Kompany voert drie wissels door tegen Zulte Waregem

door
Kompany voert drie wissels door tegen Zulte Waregem

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Zulte Waregem. De Brusselaars zijn uiteraard de grote favoriet, maar het is toch opletten dat er geen gemakzucht in de ploeg komt. Vincent Kompany gaat drie wissels doorvoeren.


Benito Raman en Francis Amuzu zijn geschorst, waardoor Christian Kouamé en Joshua Zirkzee zullen starten. Die laatste gaat zich moeten herpakken, want hij presteerde pover tegen Sporting Charleroi en Seraing. Lior Refaelov liep tegen Seraing een lichte spierblessure op, maar traint weer mee. Toch is La Dernière Heure er vrij zeker van dat hij op de bank zal starten. Refaelov is 35 jaar en drie wedstrijden per week is niet meer weggelegd voor de Gouden Schoen.

EL HADJ EN OLSSON

Hij zal zijn plaats afgeven aan Anouar Ait El Hadj, die zo nog eens een kans in de basis krijgt. Refaelov kan mogelijk wel aan het einde invallen, als dat nog nodig zou zijn. Op het middenveld neemt Kristoffer Olsson de plaats in van Marco Kana, die wel punten scoorde tegen Seraing. Achteraan kreeg Lisandro Magallan speelkansen, maar de Argentijn liet een belabberde indruk achter. Hij ging in de fout tegen KV Kortrijk en Seraing en dat kostte RSCA twee keer een doelpunt. De huurling van Ajax is voorlopig geen meerwaarde voor de Belgische recordkampioen. Taylor Harwood-Bellis, die een dipje kende en ook even in quarantaine moest, zal wellicht weer naast Wesley Hoedt gaan starten.

Voor de rest houdt Kompany vast aan dezelfde ploeg. Mogelijke opstelling: Van Crombrugge, Gomez, Hoedt, Bellis, Murillo, Cullen, Olsson, El Hadj, Verschaeren, Kouame, Zirkzee

LEES OOK: Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Logische wissels?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

62
62
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

37
37
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

235
235
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

65
65
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

173
173
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

172
172
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

69
69
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

177
177
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

509
509
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

115
115
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

63
63
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

572
572
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

397
397
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

73
73
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

97
97
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

557
557
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

445
445
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

158
158
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

48
48
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

129
129
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

421
421
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

312
312
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

399
399

Meer sportnieuws