Clement laat drie smaakmakers aan de kant tegen Seraing

door
Clement laat drie smaakmakers aan de kant tegen Seraing

Club Brugge wist de crisis te laten uitdoven door twee keer te winnen van KRC Genk. Philippe Clement staat nog voor een drukke maand met zijn ploeg en de kans bestaat volgens Het Nieuwsblad dat hij stevig gaat roteren tegen Seraing.


Tegen Racing Genk moest Hans Vanaken in de verlengingen naar de kant wegens wat last. Maar de Rode Duivel is terug topfit, maar de kans is groot dat Vanaken rust krijgt tegen Seraing. Hij speelde al bijna alles en Clement wil hem sparen voor de trip naar Parijs.

VANAKEN EN DE KETELAERE

Vanaken is niet de enige speler die wellicht aan de kant wordt gelaten tegen de promovendus. Eder Balanta, die ook her en der wat last heeft, gaat mogelijk ook in de tribune plaatsnemen. Noah Mbamba viel goed in tegen KRC Genk en ook Mats Rits kan zijn plaats innemen. Tot slot is er Charles De Ketelaere. De jonge aanvaller scoorde twee keer tegen Genk, maar het is duidelijk dat hij wat minder fris voor de dag komt. Het is het eerste seizoen dat hij te maken krijgt met zoveel wedstrijden op korte tijd.

CDK mag wellicht eens uitblazen en daardoor is de kans groot dat Bas Dost weer in de basis komt. Club Brugge hoopt komende week in de Champions League op een stunt bij PSG, dat al zeker is van de tweede plaats. Als het Europees wil overwinteren, moet het beter presteren dan RB Leipzig, dat in eigen huis het eveneens al geplaatste Manchester City zal ontvangen.

LEES OOK: ‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Een goed idee?

Meest recent

‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

290
290
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

3
3
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

80
80
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

110
110
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

139
139
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

321
321
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

37
37
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

212
212
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

147
147
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

207
207
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

301
301
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

614
614
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

186
186
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

311
311
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1855
1855
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

238
238
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

350
350
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

608
608
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

175
175
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

315
315
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

375
375
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

83
83
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

631
631
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

563
563
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

245
245

Meer sportnieuws