Clement laat drie smaakmakers aan de kant tegen Seraing

door
Clement laat drie smaakmakers aan de kant tegen Seraing

Club Brugge wist de crisis te laten uitdoven door twee keer te winnen van KRC Genk. Philippe Clement staat nog voor een drukke maand met zijn ploeg en de kans bestaat volgens Het Nieuwsblad dat hij stevig gaat roteren tegen Seraing.


Tegen Racing Genk moest Hans Vanaken in de verlengingen naar de kant wegens wat last. Maar de Rode Duivel is terug topfit, maar de kans is groot dat Vanaken rust krijgt tegen Seraing. Hij speelde al bijna alles en Clement wil hem sparen voor de trip naar Parijs.

VANAKEN EN DE KETELAERE

Vanaken is niet de enige speler die wellicht aan de kant wordt gelaten tegen de promovendus. Eder Balanta, die ook her en der wat last heeft, gaat mogelijk ook in de tribune plaatsnemen. Noah Mbamba viel goed in tegen KRC Genk en ook Mats Rits kan zijn plaats innemen. Tot slot is er Charles De Ketelaere. De jonge aanvaller scoorde twee keer tegen Genk, maar het is duidelijk dat hij wat minder fris voor de dag komt. Het is het eerste seizoen dat hij te maken krijgt met zoveel wedstrijden op korte tijd.

CDK mag wellicht eens uitblazen en daardoor is de kans groot dat Bas Dost weer in de basis komt. Club Brugge hoopt komende week in de Champions League op een stunt bij PSG, dat al zeker is van de tweede plaats. Als het Europees wil overwinteren, moet het beter presteren dan RB Leipzig, dat in eigen huis het eveneens al geplaatste Manchester City zal ontvangen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

Een goed idee?

Meest recent

Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

31
31
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

27
27
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

57
57
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

256
256
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

236
236
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

327
327
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

90
90
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

596
596
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

523
523
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

390
390
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

313
313
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

116
116
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

337
337
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

64
64
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

567
567
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

334
334
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

420
420
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

268
268
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

464
464
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

252
252
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

239
239
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1694
1694
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

755
755
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

745
745

Meer sportnieuws