'Yaremchuk maakt in januari al nieuwe toptransfer'

317 stemmen
'Yaremchuk maakt in januari al nieuwe toptransfer'

AA Gent nam in de zomer na vier jaar afscheid van Roman Yaremchuk. De Oekraïense spits bekroonde zijn goede prestaties van de voorbije jaren met een fraaie transfer, want Benfica legde maar liefst 17 miljoen euro op tafel om hem over te nemen. Amper zes maanden later zou hij echter alweer een nieuwe toptransfer kunnen maken.


Nochtans is de 26-jarige de laatste weken op de bank beland bij de Portugese topclub. Hij was tot dusver goed voor vier doelpunt en vier assists in achttien wedstrijden en moet het met die cijfers voorlopig afleggen tegen Darwin Nuñez. De Uruguayaan scoort vlotter en lokt heel wat belangstelling, maar ook Yaremchuk kan dus een fraaie transfer gaan maken.

Volgens Oekraïense media trekt AC Milan immers aan zijn mouw. De Rossoneri kunnen dit seizoen nog rekenen op de goals van Zlatan Ibrahimovic en Olivier Giroud, maar beide spitsen zijn al op leeftijd en dus denken ze in San Siro al aan de toekomst. Yaremchuk wordt gezien als een potentiële opvolger.

WERKT BENFICA MEE?
Milan zou Yaremchuk al in januari aan boord willen halen, waarvoor het een uitleenbeurt met aankoopoptie in gedachten heeft. De vraag is echter of Benfica zal meewerken aan zo'n constructie, amper zes maanden nadat het nog stevig in de buidel tastte voor de 26-jarige. Anderzijds hebben ze in Lissabon ook voldoende alternatieve achter de hand, dus het lijkt zeker niet ondenkbaar dat ze te overtuigen vallen.

Zou Yaremchuk een meerwaarde zijn voor AC Milan?

Meest recent

Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

0
0
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

9
9
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

45
45
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

31
31
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

26
26
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

183
183
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

133
133
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

162
162
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

319
319
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

86
86
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

193
193
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

70
70
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

373
373
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

174
174
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

159
159
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

266
266
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

289
289
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

96
96
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

344
344
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1027
1027
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

514
514
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

420
420
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

622
622
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

189
189

Meer sportnieuws