'Yaremchuk maakt in januari al nieuwe toptransfer'

door
'Yaremchuk maakt in januari al nieuwe toptransfer'

AA Gent nam in de zomer na vier jaar afscheid van Roman Yaremchuk. De Oekraïense spits bekroonde zijn goede prestaties van de voorbije jaren met een fraaie transfer, want Benfica legde maar liefst 17 miljoen euro op tafel om hem over te nemen. Amper zes maanden later zou hij echter alweer een nieuwe toptransfer kunnen maken.


Nochtans is de 26-jarige de laatste weken op de bank beland bij de Portugese topclub. Hij was tot dusver goed voor vier doelpunt en vier assists in achttien wedstrijden en moet het met die cijfers voorlopig afleggen tegen Darwin Nuñez. De Uruguayaan scoort vlotter en lokt heel wat belangstelling, maar ook Yaremchuk kan dus een fraaie transfer gaan maken.

Volgens Oekraïense media trekt AC Milan immers aan zijn mouw. De Rossoneri kunnen dit seizoen nog rekenen op de goals van Zlatan Ibrahimovic en Olivier Giroud, maar beide spitsen zijn al op leeftijd en dus denken ze in San Siro al aan de toekomst. Yaremchuk wordt gezien als een potentiële opvolger.

WERKT BENFICA MEE?
Milan zou Yaremchuk al in januari aan boord willen halen, waarvoor het een uitleenbeurt met aankoopoptie in gedachten heeft. De vraag is echter of Benfica zal meewerken aan zo'n constructie, amper zes maanden nadat het nog stevig in de buidel tastte voor de 26-jarige. Anderzijds hebben ze in Lissabon ook voldoende alternatieve achter de hand, dus het lijkt zeker niet ondenkbaar dat ze te overtuigen vallen.

LEES OOK: Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Zou Yaremchuk een meerwaarde zijn voor AC Milan?

Meest recent

Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

21
21
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

47
47
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

16
16
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

138
138
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

11
11
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

52
52
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

60
60
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

65
65
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

791
791
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

151
151
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

43
43
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

35
35
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

83
83
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

362
362
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

48
48
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

217
217
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

71
71
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

72
72
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

309
309
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

481
481
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

445
445
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

127
127
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

417
417
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

61
61

Meer sportnieuws