Wedden op JPL: win 1000 euro met 10 euro inzet op speeldag 17

door
Wedden op JPL: win 1000 euro met 10 euro inzet op speeldag 17

De kwartfinalisten van de Croky Cup zijn bekend, tijd om de aandacht terug op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 17 opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdag openen STVV en Union de debatten. De koploper beging vorige week een uitschuiver voor eigen volk, maar op verplaatsing leggen de troepen van Felice Mazzu nog steeds een haast vlekkeloos rapport voor. Zo won Union elk van haar laatste drie uitmatchen op overtuigende wijze, waarbij het telkens minstens twee doelpunten wist te scoren. Als dat scenario zich herhaalt op het kunstgras van Stayen, waar Sint-Truiden al vier keer onderuit ging, levert dat met de Bet Builder 2,12x onze inzet op.



Op zaterdag kijken OH Leuven en AA Gent elkaar in de ogen, twee teams in vorm. Bij de Leuvenaars bleek de voorbije weken vooral Mathieu Maertens uitstekend bij schot. In de laatste vijf wedstrijden stond de middenvelder per slot van rekening maar liefst vier keer aan het kanon. Bovendien trof hij in de vorig campagne reeds raak tegen de Buffalo's, toen weliswaar nog met Davy Roef tussen de palen. Indien Maertens nu ook Sinan Bolat het nakijken kan geven, rekenen wij ons 5,40x ons inleggeld rijker.

Later op de avond neemt Club Brugge het op tegen Seraing. Blauw-Zwart tankte dan wel vertrouwen in de tweeslag tegen Genk, met vijf tegengoals bleek de verdediging andermaal kwetsbaar. De laatste clean sheet van Simon Mignolet dateert al van midden oktober, in eigen huis hield de landskampioen tot dusver amper twee keer de nul. Aan de overkant komt Georges Mikautadze dan weer stilaan op dreef. Mocht de scherpschutter ook in Jan Breydel zijn duivels ontbinden, is dat 4,30x onze bet waard.



Op zondag houdt heel Antwerpen de adem in voor de stadsderby tussen Beerschot en Antwerp. In een ongetwijfeld bruisend Kiel wil de rode lantaarn een vervolg breien aan twee thuiszeges op rij, al zullen de buren uit Deurne hun vel eveneens duur verkopen. Wij gokken daarom op een bitse strijd met minstens zes gele kaarten. Verder hielden beide teams de afgelopen weken geregeld de nul. Indien de netten niet langs weerskanten trillen, brengt dat met behulp van de Bet Builder 4,10x onze inzet op.

Afsluiten doen we in het Lotto Park, waar Anderlecht het bezoek krijgt van Zulte Waregem. Paars-Wit boekte vorig weekend een deugddoende driepunter in Charleroi, mede met dank aan een discutabele strafschop. Nummer vijf al van dit seizoen, stuk voor stuk omgezet. Dinsdag kregen de Brusselaars nog wat meer oefening in de beker, met een vijf op zes opnieuw niet zonder resultaat. Mocht de bal zondag andermaal op de stip gaan, en de trapper van dienst wederom niet faalt, is dat 4,50x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor doelpunten voor een trefzekere Maertens, Mikautadze die Mignolet verslaat en Anderlecht dat nog eens toeslaat vanaf elf meter, samen goed voor bijna 105x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Wie zal de derby tussen Beerschot en Antwerp winnen?

Meest recent

'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

2
2
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

14
14
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

23
23
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

108
108
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

245
245
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

141
141
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

100
100
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

506
506
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

737
737
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

58
58
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

289
289
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

519
519
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

426
426
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

528
528
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

634
634
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

352
352
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

600
600
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

453
453
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

236
236
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

538
538
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

645
645
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

558
558
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

139
139

Meer sportnieuws