Wedden op JPL: win 1000 euro met 10 euro inzet op speeldag 17

door
Wedden op JPL: win 1000 euro met 10 euro inzet op speeldag 17

De kwartfinalisten van de Croky Cup zijn bekend, tijd om de aandacht terug op de Jupiler Pro League te richten. Daar staan op speeldag 17 opnieuw tal van aantrekkelijke affiches op het programma. In samenwerking met UNIBET.be gaat VoetbalNieuws op zoek naar de meest interessante tips en pronostieken van het weekend.


Op vrijdag openen STVV en Union de debatten. De koploper beging vorige week een uitschuiver voor eigen volk, maar op verplaatsing leggen de troepen van Felice Mazzu nog steeds een haast vlekkeloos rapport voor. Zo won Union elk van haar laatste drie uitmatchen op overtuigende wijze, waarbij het telkens minstens twee doelpunten wist te scoren. Als dat scenario zich herhaalt op het kunstgras van Stayen, waar Sint-Truiden al vier keer onderuit ging, levert dat met de Bet Builder 2,12x onze inzet op.



Op zaterdag kijken OH Leuven en AA Gent elkaar in de ogen, twee teams in vorm. Bij de Leuvenaars bleek de voorbije weken vooral Mathieu Maertens uitstekend bij schot. In de laatste vijf wedstrijden stond de middenvelder per slot van rekening maar liefst vier keer aan het kanon. Bovendien trof hij in de vorig campagne reeds raak tegen de Buffalo's, toen weliswaar nog met Davy Roef tussen de palen. Indien Maertens nu ook Sinan Bolat het nakijken kan geven, rekenen wij ons 5,40x ons inleggeld rijker.

Later op de avond neemt Club Brugge het op tegen Seraing. Blauw-Zwart tankte dan wel vertrouwen in de tweeslag tegen Genk, met vijf tegengoals bleek de verdediging andermaal kwetsbaar. De laatste clean sheet van Simon Mignolet dateert al van midden oktober, in eigen huis hield de landskampioen tot dusver amper twee keer de nul. Aan de overkant komt Georges Mikautadze dan weer stilaan op dreef. Mocht de scherpschutter ook in Jan Breydel zijn duivels ontbinden, is dat 4,30x onze bet waard.



Op zondag houdt heel Antwerpen de adem in voor de stadsderby tussen Beerschot en Antwerp. In een ongetwijfeld bruisend Kiel wil de rode lantaarn een vervolg breien aan twee thuiszeges op rij, al zullen de buren uit Deurne hun vel eveneens duur verkopen. Wij gokken daarom op een bitse strijd met minstens zes gele kaarten. Verder hielden beide teams de afgelopen weken geregeld de nul. Indien de netten niet langs weerskanten trillen, brengt dat met behulp van de Bet Builder 4,10x onze inzet op.

Afsluiten doen we in het Lotto Park, waar Anderlecht het bezoek krijgt van Zulte Waregem. Paars-Wit boekte vorig weekend een deugddoende driepunter in Charleroi, mede met dank aan een discutabele strafschop. Nummer vijf al van dit seizoen, stuk voor stuk omgezet. Dinsdag kregen de Brusselaars nog wat meer oefening in de beker, met een vijf op zes opnieuw niet zonder resultaat. Mocht de bal zondag andermaal op de stip gaan, en de trapper van dienst wederom niet faalt, is dat 4,50x onze inleg waard.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft, kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij kiezen dan voor doelpunten voor een trefzekere Maertens, Mikautadze die Mignolet verslaat en Anderlecht dat nog eens toeslaat vanaf elf meter, samen goed voor bijna 105x onze inzet bij UNIBET.be.



VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Wie zal de derby tussen Beerschot en Antwerp winnen?

Meest recent

Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

5
5
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

45
45
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

4
4
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

32
32
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

104
104
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

5
5
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

277
277
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

64
64
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

78
78
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

651
651
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

257
257
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

37
37
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

112
112
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

140
140
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

104
104
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

1193
1193
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

288
288
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

768
768
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

220
220
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

67
67
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

207
207
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

423
423
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

149
149
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

382
382

Meer sportnieuws