Fans KV Mechelen laten zich van slechtste kant zien tegen Cercle

door
Fans KV Mechelen laten zich van slechtste kant zien tegen Cercle

KV Mechelen is alweer aan een uitstekend seizoen bezig. Het staat in de competitie na zestien speeldagen nog steeds op een knappe vierde plaats, terwijl ze zich woensdagavond in de beker ook voor de kwartfinales wisten te plaatsen. Ze namen tegen Cercle Brugge revanche voor de nederlaag van vorig weekend, door na verlengingen met 2-1 te winnen.


Het was dus feest Achter de Kazerne, maar helaas lieten de fans van Malinwa zich ook op negatieve wijze zien. Zo was op de televisiebeelden duidelijk te zien dat fans Cercle-doelman Warleson met bierbekers bekogelden nadat hij zwaar in botsing gekomen was met KVM-spits Hugo Cuypers. Die laatste moest uiteindelijk afgevoerd worden met een zware blessure, maar ook Warleson had zich duidelijk bezeerd.

Dat incident was echter nog klein bier in vergelijking met wat zich na de wedstrijd afspeelde. Op sociale media laten fans van KV Mechelen immers weten dat er na de wedstrijd vechtpartijen plaatsgevonden hebben, waarbij hooligans van KVM 'gewone' supporters van Cercle stonden op te wachten om hen in elkaar te slaan. Andere fans van Malinwa kwamen echter nog tussen.

INGRIJPEN
Bij de Mechelse fans is de onvrede alvast groot over het gedrag van een kleine minderheid van de harde kern. Ze hopen dan ook dat de club en de politie zullen ingrijpen, om te voorkomen dat dergelijke incidenten in de toekomst nog voorvallen.


LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Moeten die supporters zwaar gestraft worden?

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

142
142
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

91
91
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

47
47
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

102
102
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

20
20
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

76
76
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

235
235
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

112
112
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

160
160
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

173
173
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

84
84
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

77
77
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

207
207
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

249
249
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

152
152
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

201
201
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

179
179
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

350
350
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

101
101
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

461
461
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

358
358

Meer sportnieuws