Angstwekkende blessure voor KV Mechelens-spits

door
Angstwekkende blessure voor KV Mechelens-spits

KV Mechelen heeft zich woensdagavond bij de laatste acht in de Croky Cup geschaard, maar dat liep zeker niet zonder moeite. Het kon pas diep in de verlengingen afrekenen met Cercle Brugge, dankzij een treffer van Nikola Storm drie minuten voor tijd. Malinwa kwam ook niet ongeschonden uit die strijd.


KVM zag immers na iets meer dan een uur spelen Hugo Cuypers uitvallen. De spits kwam zwaar in botsing met Cercle-doelman Warleson en moest van het veld gedragen worden. De gedwongen wissel legde Mechelen wel geen windeieren, want zijn vervanger Igor De Camargo scoorde amper een minuut met zijn tweede balcontact de gelijkmaker.

De schade bij Cuypers is daarentegen wel zwaar, want Het Laatste Nieuws weet dat de 24-jarige een driedubbele breuk in het aangezicht opgelopen heeft. Zowel zijn jukbeen als zijn bovenste én onderste oogkas werden geraakt. Het is nog niet duidelijk hoe lang Cuypers daardoor aan de kant zal moeten blijven, maar zondag tegen KRC Genk zal hij er sowieso niet bij zijn.

DE CAMARGO
Daardoor is het rijk in Mechelen nog eens aan De Camargo. De 38-jarige spits zal normaliter voor het eerst sinds mei nog eens aan de aftrap van een competitiewedstrijd komen. Ook Ferdy Druijf is immers nog steeds geblesseerd en de jonge Niklo Dailly ligt nog maanden in de lappenmand, waardoor Wouter Vrancken momenteel over geen andere opties als diepe spits beschikt.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Zal KV Mechelen hem zwaar missen?

Meest recent

Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

9
9
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

42
42
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

173
173
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

27
27
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

81
81
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

77
77
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

58
58
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

200
200
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

202
202
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

357
357
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

52
52
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

167
167
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

84
84
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

80
80
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

270
270
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

479
479
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

93
93
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

439
439
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

183
183
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

733
733
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

71
71
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96

Meer sportnieuws