Angstwekkende blessure voor KV Mechelens-spits

stemmen
Angstwekkende blessure voor KV Mechelens-spits

KV Mechelen heeft zich woensdagavond bij de laatste acht in de Croky Cup geschaard, maar dat liep zeker niet zonder moeite. Het kon pas diep in de verlengingen afrekenen met Cercle Brugge, dankzij een treffer van Nikola Storm drie minuten voor tijd. Malinwa kwam ook niet ongeschonden uit die strijd.


KVM zag immers na iets meer dan een uur spelen Hugo Cuypers uitvallen. De spits kwam zwaar in botsing met Cercle-doelman Warleson en moest van het veld gedragen worden. De gedwongen wissel legde Mechelen wel geen windeieren, want zijn vervanger Igor De Camargo scoorde amper een minuut met zijn tweede balcontact de gelijkmaker.

De schade bij Cuypers is daarentegen wel zwaar, want Het Laatste Nieuws weet dat de 24-jarige een driedubbele breuk in het aangezicht opgelopen heeft. Zowel zijn jukbeen als zijn bovenste én onderste oogkas werden geraakt. Het is nog niet duidelijk hoe lang Cuypers daardoor aan de kant zal moeten blijven, maar zondag tegen KRC Genk zal hij er sowieso niet bij zijn.

DE CAMARGO
Daardoor is het rijk in Mechelen nog eens aan De Camargo. De 38-jarige spits zal normaliter voor het eerst sinds mei nog eens aan de aftrap van een competitiewedstrijd komen. Ook Ferdy Druijf is immers nog steeds geblesseerd en de jonge Niklo Dailly ligt nog maanden in de lappenmand, waardoor Wouter Vrancken momenteel over geen andere opties als diepe spits beschikt.

LEES OOK: Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

🚀

Zal KV Mechelen hem zwaar missen?

Meest recent

'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

22
22
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

35
35
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

355
355
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

183
183
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

57
57
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

329
329
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

221
221
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

208
208
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

250
250
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

373
373
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

100
100
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

484
484
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

226
226
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

931
931
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

226
226
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

450
450
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

53
53
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

690
690
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

259
259
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

160
160
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1470
1470
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

129
129
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

60
60
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

416
416
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

205
205

Meer sportnieuws