Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

door
Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

Simon Mignolet kende een dipje met matige prestaties tegen Standard, KV Mechelen en KRC Genk. 'Big Si' was tegen datzelfde Genk echter de beste man op het veld. Hij zorgde voor de kwalificatie.


Mignolet was de doelman die het meeste werk had in de Cegeka Arena en hij zorgde ervoor dat Club Brugge de strafschoppen wist te behalen. Daar was hij bepalend met een redding op een schot van Patrik Hrosovsky. Mignolet toonde zo dat de ploeg nog altijd op hem kan rekenen. 

"Zondag had ik een doelpunt op mijn geweten en vandaag ging alles goed dus ik ben diegene die in de spiegel moet kijken. Ik had vandaag mijn aandeel in deze kwalificatie, maar we hebben vandaag opnieuw als ploeg getoond dat we willen winnen en dat is het voornaamste", aldus Mignolet op de kanalen van Club.

DE DUBBEL

Na heel wat kritiek ziet het er weer zeer goed uit voor Club. Het staat op vier punten van de eerste plaats en het zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar Royal Antwerp FC en KRC Genk al sneuvelden. Bij de Bruggelingen gaan ze voor de twee prijzen. "De doelstelling voor het seizoen was om voor de dubbel te gaan. En door dit Genk nu met strafschoppen te kloppen zijn we weer een stapje dichter bij één van onze doelen. Dit kan alleen maar goed doen voor de komende weken." De laatste keer dat Club de dubbel (titel + beker) kon winnen was in 1996. Het zou dus een historische prestatie zijn als dit nog eens lukt.

De komende week wacht Club een thuismatch tegen Seraing en moet het in de Champions League op bezoek gaan bij PSG. 

LEES OOK: Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Gaat Club de dubbel winnen?

Meest recent

Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

27
27
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

47
47
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

111
111
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

67
67
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

121
121
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

168
168
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

140
140
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

131
131
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

26
26
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

179
179
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

364
364
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

295
295
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

160
160
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

59
59
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

152
152
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

120
120
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

457
457
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

150
150
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

288
288
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

57
57
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

72
72
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

404
404
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

101
101
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

406
406

Meer sportnieuws