Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

301
Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

Simon Mignolet kende een dipje met matige prestaties tegen Standard, KV Mechelen en KRC Genk. 'Big Si' was tegen datzelfde Genk echter de beste man op het veld. Hij zorgde voor de kwalificatie.


Mignolet was de doelman die het meeste werk had in de Cegeka Arena en hij zorgde ervoor dat Club Brugge de strafschoppen wist te behalen. Daar was hij bepalend met een redding op een schot van Patrik Hrosovsky. Mignolet toonde zo dat de ploeg nog altijd op hem kan rekenen. 

"Zondag had ik een doelpunt op mijn geweten en vandaag ging alles goed dus ik ben diegene die in de spiegel moet kijken. Ik had vandaag mijn aandeel in deze kwalificatie, maar we hebben vandaag opnieuw als ploeg getoond dat we willen winnen en dat is het voornaamste", aldus Mignolet op de kanalen van Club.

DE DUBBEL

Na heel wat kritiek ziet het er weer zeer goed uit voor Club. Het staat op vier punten van de eerste plaats en het zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar Royal Antwerp FC en KRC Genk al sneuvelden. Bij de Bruggelingen gaan ze voor de twee prijzen. "De doelstelling voor het seizoen was om voor de dubbel te gaan. En door dit Genk nu met strafschoppen te kloppen zijn we weer een stapje dichter bij één van onze doelen. Dit kan alleen maar goed doen voor de komende weken." De laatste keer dat Club de dubbel (titel + beker) kon winnen was in 1996. Het zou dus een historische prestatie zijn als dit nog eens lukt.

De komende week wacht Club een thuismatch tegen Seraing en moet het in de Champions League op bezoek gaan bij PSG. 

LEES OOK: Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Gaat Club de dubbel winnen?

Meest recent

Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

0
0
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

30
30
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

58
58
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

90
90
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

166
166
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

278
278
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

356
356
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

330
330
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

384
384
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

59
59
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

62
62
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

87
87
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

180
180
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

81
81
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

173
173
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

130
130
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

171
171
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

24
24
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

505
505
Gianni Infantino gooit alles in de strijd met brief

De kritiek op Gianni Infantino was snoeihard de afgelopen weken. Na het WK kreeg de FIFA-baas enorm ...

81
81
Nicolas Frutos daagt Mario Kohnen bij Charleroi uit

Sporting Charleroi is sterk aan het seizoen begonnen. Met 18 punten uit zeven wedstrijden staan de ...

60
60
Atlético maakt Real belachelijk: Mourinho afgemaakt

De Madrileense derby tussen Real Madrid en Atlético Madrid blijft nazinderen. José ...

105
105
Israël woest na Ierse uitspraken: “Hypocriet en dom!”

De vlam zit al ferm in de pan voor de clash tussen Ierland en Israël. De Ierse bondscoach ...

132
132
KSC Lokeren pakt uit met comeback: ‘Schat aan ervaring’

KSC Lokeren heeft nog een aanwinst voorgesteld. De zomermercato zit er al een tijdje op, maar toch ...

121
121
Mark van Bommel legt lat erg hoog met straffe speech

Mark van Bommel is begonnen als bondscoach van de Rode Duivels. De Nederlander is de opvolger van ...

161
161

Meer sportnieuws