Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

301 stemmen
Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

Simon Mignolet kende een dipje met matige prestaties tegen Standard, KV Mechelen en KRC Genk. 'Big Si' was tegen datzelfde Genk echter de beste man op het veld. Hij zorgde voor de kwalificatie.


Mignolet was de doelman die het meeste werk had in de Cegeka Arena en hij zorgde ervoor dat Club Brugge de strafschoppen wist te behalen. Daar was hij bepalend met een redding op een schot van Patrik Hrosovsky. Mignolet toonde zo dat de ploeg nog altijd op hem kan rekenen. 

"Zondag had ik een doelpunt op mijn geweten en vandaag ging alles goed dus ik ben diegene die in de spiegel moet kijken. Ik had vandaag mijn aandeel in deze kwalificatie, maar we hebben vandaag opnieuw als ploeg getoond dat we willen winnen en dat is het voornaamste", aldus Mignolet op de kanalen van Club.

DE DUBBEL

Na heel wat kritiek ziet het er weer zeer goed uit voor Club. Het staat op vier punten van de eerste plaats en het zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar Royal Antwerp FC en KRC Genk al sneuvelden. Bij de Bruggelingen gaan ze voor de twee prijzen. "De doelstelling voor het seizoen was om voor de dubbel te gaan. En door dit Genk nu met strafschoppen te kloppen zijn we weer een stapje dichter bij één van onze doelen. Dit kan alleen maar goed doen voor de komende weken." De laatste keer dat Club de dubbel (titel + beker) kon winnen was in 1996. Het zou dus een historische prestatie zijn als dit nog eens lukt.

De komende week wacht Club een thuismatch tegen Seraing en moet het in de Champions League op bezoek gaan bij PSG. 

LEES OOK: 'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

Gaat Club de dubbel winnen?

Meest recent

'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

3
3
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

26
26
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

133
133
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

117
117
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

261
261
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

266
266
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

144
144
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

77
77
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

766
766
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

123
123
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

407
407
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1527
1527
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

351
351
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

466
466
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

360
360
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

413
413
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1177
1177
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

360
360
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

298
298
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

311
311
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

383
383
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

74
74
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

63
63
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

567
567
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

40
40

Meer sportnieuws