Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

301
Mignolet gaat met Club voor historische prestatie

Simon Mignolet kende een dipje met matige prestaties tegen Standard, KV Mechelen en KRC Genk. 'Big Si' was tegen datzelfde Genk echter de beste man op het veld. Hij zorgde voor de kwalificatie.


Mignolet was de doelman die het meeste werk had in de Cegeka Arena en hij zorgde ervoor dat Club Brugge de strafschoppen wist te behalen. Daar was hij bepalend met een redding op een schot van Patrik Hrosovsky. Mignolet toonde zo dat de ploeg nog altijd op hem kan rekenen. 

"Zondag had ik een doelpunt op mijn geweten en vandaag ging alles goed dus ik ben diegene die in de spiegel moet kijken. Ik had vandaag mijn aandeel in deze kwalificatie, maar we hebben vandaag opnieuw als ploeg getoond dat we willen winnen en dat is het voornaamste", aldus Mignolet op de kanalen van Club.

DE DUBBEL

Na heel wat kritiek ziet het er weer zeer goed uit voor Club. Het staat op vier punten van de eerste plaats en het zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar Royal Antwerp FC en KRC Genk al sneuvelden. Bij de Bruggelingen gaan ze voor de twee prijzen. "De doelstelling voor het seizoen was om voor de dubbel te gaan. En door dit Genk nu met strafschoppen te kloppen zijn we weer een stapje dichter bij één van onze doelen. Dit kan alleen maar goed doen voor de komende weken." De laatste keer dat Club de dubbel (titel + beker) kon winnen was in 1996. Het zou dus een historische prestatie zijn als dit nog eens lukt.

De komende week wacht Club een thuismatch tegen Seraing en moet het in de Champions League op bezoek gaan bij PSG. 

LEES OOK: Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Gaat Club de dubbel winnen?

Meest recent

Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

12
12
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

9
9
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

25
25
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

32
32
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

30
30
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

19
19
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

133
133
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

121
121
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

85
85
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

153
153
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

70
70
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

30
30
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

47
47
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

78
78
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

50
50
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

429
429
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

101
101
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

87
87
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

165
165
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

85
85
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

64
64
Anderlecht ontsnapt op Jan Breydel met perfecte hold-up

Een dramatisch Anderlecht is deze namiddag enorm goed weggekomen op Jan Breydel. De Vereniging stond ...

169
169
Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

36
36
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

118
118
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

168
168

Meer sportnieuws