Clement haalt zijn gram en zet media op zijn plaats

door
Clement haalt zijn gram en zet media op zijn plaats

Philippe Clement leek na 86 minuten weer te gaan moeten vrezen voor wat kritiek, aangezien Club Brugge met één been uit de Beker van België lag. Club toonde echter veerkracht en schakelde KRC Genk alsnog uit. Philippe Clement haalde zijn gram.


De trainer van Blauw-Zwart kreeg de afgelopen veel kritiek en soms was die wat overdreven. Club zat inderdaad in een mindere periode en het bestuur én coach maakten voor het seizoen de fout om uit te spreken dat Europa belangrijker was dan de competitie. Bij dergelijke uitspraken gaat dat ook leven in een spelersgroep, waardoor er in België toch een tikje minder werd gelopen dan in Europa.

RUG GERECHT

Clement stond binnen de club nooit onder vuur, al was er wel wat bezorgdheid om de mindere prestaties. Maar Club Brugge toonde tegen KRC Genk dat het er weer staat. Het won twee keer tegen de bekerwinnaar en duwde één van zijn concurrenten kopje onder. Clement was op de website van de landskampioen dan ook bijzonder tevreden. 

"Er zijn de voorbije week ook wel wat zaken uit de context genomen. We weten namelijk welke kwaliteiten dat Leipzig heeft en wij kennen onze plaats ook in die Champions League. De jongens hebben al 3 heel goede partijen in die Champions League gespeeld en 2 partijen waarin we het moeilijk hadden. Vóóraf had iedereen voor dat scenario getekend, maar die lat is gewoon verlegd geweest omwille van de prestaties van de jongens. Maar ik denk dat de reactie van heel de groep duidelijk is wat ons plannen voor de komende maanden nog zijn”, sneerde hij toch een beetje richting de media.

LEES OOK: Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Is Club nu helemaal vertrokken?

Meest recent

Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

0
0
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

4
4
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

9
9
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

168
168
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

69
69
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

82
82
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

335
335
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

158
158
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

80
80
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

103
103
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

194
194
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

46
46
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

47
47
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

478
478
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

175
175
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

227
227
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

208
208
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

636
636
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

293
293
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

187
187
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

98
98
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

176
176
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

243
243
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

494
494

Meer sportnieuws