'Drie clubs willen Depay bij Barça wegkapen'

door
'Drie clubs willen Depay bij Barça wegkapen'

Het zullen nog boeiende maanden worden bij FC Barcelona, want er lijken na de aanstelling van Xavi de nodige veranderingen op til te staan. De trainer wil uiteraard de spelerskern graag naar zijn hand zetten, maar door de huidige financiële situatie van de club betekent dat dat er eerst spelers verkocht zullen moeten worden. Daarbij komen ook enkele verrassende namen in aanmerking.


Zo werd de voorbije weken ook al geopperd dat Memphis Depay de club alweer zou kunnen gaan verlaten. De Nederlandse aanvaller streek nochtans pas in de zomer neer in Camp Nou, maar dat was wel op uitdrukkelijk aandringen van Ronald Koeman. Met acht goals is hij voorlopig clubtopschutter, maar Xavi zou een ander profiel als spits willen.

En dus zou Depay volgens El Nacional in de zomer alweer kunnen vertrekken. Dan heeft de 27-jarige immers nog maar één jaar contract lopen en Barça zal dan dus ofwel moeten verlengen, ofwel verkopen. Het lijkt dus die laatste optie te worden en er zouden al drie clubs zich gemeld hebben die Depay graag willen overnemen.

MOURINHO
Een eerste kandidaat zou het AS Roma van José Mourinho zijn. De Special One zou namelijk een grote liefhebber van Depay zijn. Maar de Romeinen krijgen concurrentie uit eigen land, want ook Juventus zou in de markt zijn. De Oude Dame maakt een ontgoochelend seizoen door en kan wel een kwaliteitsinjectie gebruiken. Tenslotte zou Depay ook nog in beeld zijn bij Paris Saint-Germain, zeker indien Kylian Mbappé en/of Angel Di Maria zouden vertrekken.

LEES OOK: 'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Moet Barça hem verkopen?

Meest recent

Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

13
13
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

31
31
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

31
31
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

33
33
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

62
62
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

25
25
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

166
166
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

128
128
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

101
101
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

114
114
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

112
112
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

93
93
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

248
248
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

330
330
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

48
48
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

188
188
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

179
179
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

219
219
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

180
180
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

97
97
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

931
931
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

117
117
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

113
113

Meer sportnieuws