'Club Brugge plukt 'nieuwe Siquet' weg bij Standard'

door
'Club Brugge plukt 'nieuwe Siquet' weg bij Standard'

Standard was de voorbije maanden door financiële problemen genoodzaakt om heel wat belangrijke spelers te verkopen. Na in de zomer al Zinho Vanheusden en Michel-Ange Balikwisha te zien vertrekken, neemt het in januari nu ook afscheid van Hugo Siquet, die een transfer naar het Duitse Freiburg afgerond heeft. Mogelijk verliezen de Rouches nog een talent.


Het zou immers zomaar kunnen dat Mike Bettinger Standard ook zal verlaten. De 17-jarige Fransman wordt in Luik door sommigen aanzien als de opvolger van Siquet op rechtsachter, maar kreeg volgens journalist Sacha Tavolieri nog geen aanbieding van Standard om bij te tekenen. Dat kan de club zuur opbreken, want er liggen kapers op de kust.

Zo zou Club Brugge al geïnformeerd hebben. De landskampioen heeft op de rechtsachter al voldoende talent rondlopen met Ignace Van der Brempt (19), Tibo Persyn (19) en Denzel De Roeve (17), maar lijkt van plan om die concurrentie nog wat aan te zwengelen. Ook Feyenoord zou al contact opgenomen hebben met Bettinger en er zouden nog clubs uit Frankrijk, Duitsland en Nederland op de loer liggen.

HAAST
Er is dus haast bij als Standard het jonge talent niet wil verliezen. Ze plukten Bettinger in 2019 weg uit de jeugd van FC Metz en sindsdien groeide de jonge rechtsback door tot de beloften. Zijn huidige overeenkomst loopt volgende zomer af.


LEES OOK: 'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Moet Standard hem snel een contract voorschotelen?

Meest recent

Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

0
0
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

44
44
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

22
22
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

35
35
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

71
71
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

29
29
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

462
462
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

283
283
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

38
38
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

306
306
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

121
121
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

347
347
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

107
107
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

67
67
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

258
258
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

208
208
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

166
166
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

766
766
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

346
346
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

370
370
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

927
927
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

696
696
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

443
443
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321

Meer sportnieuws