'Xavi zet alweer Koeman-aanwinst op transferlijst'

door
'Xavi zet alweer Koeman-aanwinst op transferlijst'

Xavi heeft een degelijke start genomen in zijn eerste weken bij FC Barcelona, met zeges tegen Espanyol en Villarreal in La Liga en tussendoor een gelijkspel tegen Benfica in de Champions League. De komende weken en maanden zal de ex-middenvelder ongetwijfeld de ploeg nog helemaal naar zijn hand zetten, waarmee hij vooral in januari zal beginnen.


Dan zal Barça wellicht de transfermarkt op trekken, maar ook zullen er spelers moeten vertrekken om ruimte te maken voor die aanwinsten. Daarbij lijkt Xavi af te willen van enkele aanwinsten van zijn voorganger. Er gingen bijvoorbeeld al snel geruchten dat Luuk de Jong zou mogen vertrekken en Mundo Deportivo schrijft dat nu ook Sergiño Dest op de transferlijst gezet is.

De 21-jarige rechtsachter was vorige zomer op verzoek van Koeman weggekaapt bij Ajax, maar wist nog niet helemaal te overtuigen. Hij zou niet voorkomen in de plannen van Xavi, die Dest in zijn eerste drie matchen amper vier speelminuten gunde. Hij zou op de rechtsachter de voorkeur geven aan Oscar Mingueza en Ronald Araujo en kan vanaf januari ook rekenen op Dani Alves.

NIEUWE KANS
Dest zou ook niet afkerig staan tegenover een vertrek als dat zou betekenen dat hij elders titularis kan worden. Zijn toekomst lijkt alvast in de Bundesliga te liggen, want daar zou hij kunnen rekenen op belangstelling van Bayern München en Borussia Dortmund. Voor Bayern is het een nieuwe kans, want zij probeerden destijds al nadrukkelijk om Dest bij Ajax weg te plukken. Ze werden uiteindelijk afgetroefd door Barça, dat 21 miljoen euro op tafel legde.

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Moet Barça hem verkopen?

Meest recent

AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

29
29
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

14
14
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

29
29
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

400
400
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

233
233
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

149
149
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

261
261
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

607
607
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

262
262
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

290
290
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

345
345
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

163
163
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

137
137
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

82
82
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

262
262
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

287
287
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

447
447
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

358
358
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

553
553
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

51
51
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

480
480
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

522
522

Meer sportnieuws