Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

door
Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

Bij Club Brugge kunnen de dure zomertransfers zoals Stanley Nsoki, Faitout Maouassa en Kamal Sowah nog niet overtuigen. José Izquierdo werd gratis aangetrokken en hij werkt achter de schermen keihard aan zijn terugkeer. Hij gaf een stand van zaken.


Club Brugge pikte Izquierdo afgelopen zomer gratis op nadat zijn contract bij Brighton & Hove Albion afliep. De flankaanvaller mocht bij zijn ex-club verder werken aan zijn herstel, nadat hij de afgelopen jaren met heel veel blessureleed sukkelde.

INVALBEURTEN

Izquierdo mocht toch al vier keer aantreden van Philippe Clement. In de competitie speelde hij 11 minuten tegen KV Kortrijk en 18 tegen Standard. Tegen RB Leipzig mocht hij zelfs 8 minuten invallen in de Champions League. In de bekerpartij tegen KMSK Deinze speelde Izquierdo zelfs 71 minuten, én wist hij de weg naar de netten te vinden. De goedlachse Izquierdo blijft rustig en eist zeker niet meer speelkansen. Hij ligt al voor op zijn schema, wat goed nieuws is.

"Bij mijn komst naar Brugge zeiden ze dat ik voor december wellicht geen matchen zou gaan spelen. Ik wil uiteraard meer, maar ik moet voorzichtig zijn en geduld hebben. Ik ben op de goede weg en mijn lichaam reageert goed”, aldus Izquierdo aan La Capitale. Izquierdo zit in de selectie voor de partij van vanavond tegen KRC Genk, al is de kans niet heel groot dat hij minuten gaat maken. De speler bracht Club Brugge in het verleden 15 miljoen euro op, maar speler en club zouden nu al zeer tevreden zijn als Izquierdo terug een goed niveau kan halen. De weg is echter nog lang.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Gaat Izquierdo ooit nog een smaakmaker worden bij Club?

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

35
35
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

36
36
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

143
143
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

40
40
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

84
84
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

96
96
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

34
34
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

111
111
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

180
180
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

280
280
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

146
146
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

29
29
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

396
396
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

75
75
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

188
188
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

132
132
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

83
83
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

77
77
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

102
102
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

95
95
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

172
172
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

187
187
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

102
102
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

270
270
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws