Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

729 stemmen
Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

Bij Club Brugge kunnen de dure zomertransfers zoals Stanley Nsoki, Faitout Maouassa en Kamal Sowah nog niet overtuigen. José Izquierdo werd gratis aangetrokken en hij werkt achter de schermen keihard aan zijn terugkeer. Hij gaf een stand van zaken.


Club Brugge pikte Izquierdo afgelopen zomer gratis op nadat zijn contract bij Brighton & Hove Albion afliep. De flankaanvaller mocht bij zijn ex-club verder werken aan zijn herstel, nadat hij de afgelopen jaren met heel veel blessureleed sukkelde.

INVALBEURTEN

Izquierdo mocht toch al vier keer aantreden van Philippe Clement. In de competitie speelde hij 11 minuten tegen KV Kortrijk en 18 tegen Standard. Tegen RB Leipzig mocht hij zelfs 8 minuten invallen in de Champions League. In de bekerpartij tegen KMSK Deinze speelde Izquierdo zelfs 71 minuten, én wist hij de weg naar de netten te vinden. De goedlachse Izquierdo blijft rustig en eist zeker niet meer speelkansen. Hij ligt al voor op zijn schema, wat goed nieuws is.

"Bij mijn komst naar Brugge zeiden ze dat ik voor december wellicht geen matchen zou gaan spelen. Ik wil uiteraard meer, maar ik moet voorzichtig zijn en geduld hebben. Ik ben op de goede weg en mijn lichaam reageert goed”, aldus Izquierdo aan La Capitale. Izquierdo zit in de selectie voor de partij van vanavond tegen KRC Genk, al is de kans niet heel groot dat hij minuten gaat maken. De speler bracht Club Brugge in het verleden 15 miljoen euro op, maar speler en club zouden nu al zeer tevreden zijn als Izquierdo terug een goed niveau kan halen. De weg is echter nog lang.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Gaat Izquierdo ooit nog een smaakmaker worden bij Club?

Meest recent

Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

11
11
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

32
32
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

130
130
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

163
163
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

16
16
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

763
763
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

27
27
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

30
30
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

72
72
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

323
323
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

119
119
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

133
133
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

61
61
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

94
94
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

60
60
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

57
57
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

228
228
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

142
142
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

119
119
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

39
39
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

189
189
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

53
53

Meer sportnieuws