Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

729 stemmen
Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

Bij Club Brugge kunnen de dure zomertransfers zoals Stanley Nsoki, Faitout Maouassa en Kamal Sowah nog niet overtuigen. José Izquierdo werd gratis aangetrokken en hij werkt achter de schermen keihard aan zijn terugkeer. Hij gaf een stand van zaken.


Club Brugge pikte Izquierdo afgelopen zomer gratis op nadat zijn contract bij Brighton & Hove Albion afliep. De flankaanvaller mocht bij zijn ex-club verder werken aan zijn herstel, nadat hij de afgelopen jaren met heel veel blessureleed sukkelde.

INVALBEURTEN

Izquierdo mocht toch al vier keer aantreden van Philippe Clement. In de competitie speelde hij 11 minuten tegen KV Kortrijk en 18 tegen Standard. Tegen RB Leipzig mocht hij zelfs 8 minuten invallen in de Champions League. In de bekerpartij tegen KMSK Deinze speelde Izquierdo zelfs 71 minuten, én wist hij de weg naar de netten te vinden. De goedlachse Izquierdo blijft rustig en eist zeker niet meer speelkansen. Hij ligt al voor op zijn schema, wat goed nieuws is.

"Bij mijn komst naar Brugge zeiden ze dat ik voor december wellicht geen matchen zou gaan spelen. Ik wil uiteraard meer, maar ik moet voorzichtig zijn en geduld hebben. Ik ben op de goede weg en mijn lichaam reageert goed”, aldus Izquierdo aan La Capitale. Izquierdo zit in de selectie voor de partij van vanavond tegen KRC Genk, al is de kans niet heel groot dat hij minuten gaat maken. De speler bracht Club Brugge in het verleden 15 miljoen euro op, maar speler en club zouden nu al zeer tevreden zijn als Izquierdo terug een goed niveau kan halen. De weg is echter nog lang.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Gaat Izquierdo ooit nog een smaakmaker worden bij Club?

Meest recent

Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

3
3
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

68
68
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

25
25
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

86
86
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

16
16
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

139
139
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

245
245
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

580
580
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

414
414
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

123
123
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

365
365
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

222
222
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

579
579
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

165
165
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

561
561
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

118
118
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

233
233
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

384
384
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

677
677
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

124
124
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1227
1227
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

186
186
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

340
340
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

276
276
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

174
174

Meer sportnieuws