Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

door
Izquierdo komt met zeer hoopgevend nieuws

Bij Club Brugge kunnen de dure zomertransfers zoals Stanley Nsoki, Faitout Maouassa en Kamal Sowah nog niet overtuigen. José Izquierdo werd gratis aangetrokken en hij werkt achter de schermen keihard aan zijn terugkeer. Hij gaf een stand van zaken.


Club Brugge pikte Izquierdo afgelopen zomer gratis op nadat zijn contract bij Brighton & Hove Albion afliep. De flankaanvaller mocht bij zijn ex-club verder werken aan zijn herstel, nadat hij de afgelopen jaren met heel veel blessureleed sukkelde.

INVALBEURTEN

Izquierdo mocht toch al vier keer aantreden van Philippe Clement. In de competitie speelde hij 11 minuten tegen KV Kortrijk en 18 tegen Standard. Tegen RB Leipzig mocht hij zelfs 8 minuten invallen in de Champions League. In de bekerpartij tegen KMSK Deinze speelde Izquierdo zelfs 71 minuten, én wist hij de weg naar de netten te vinden. De goedlachse Izquierdo blijft rustig en eist zeker niet meer speelkansen. Hij ligt al voor op zijn schema, wat goed nieuws is.

"Bij mijn komst naar Brugge zeiden ze dat ik voor december wellicht geen matchen zou gaan spelen. Ik wil uiteraard meer, maar ik moet voorzichtig zijn en geduld hebben. Ik ben op de goede weg en mijn lichaam reageert goed”, aldus Izquierdo aan La Capitale. Izquierdo zit in de selectie voor de partij van vanavond tegen KRC Genk, al is de kans niet heel groot dat hij minuten gaat maken. De speler bracht Club Brugge in het verleden 15 miljoen euro op, maar speler en club zouden nu al zeer tevreden zijn als Izquierdo terug een goed niveau kan halen. De weg is echter nog lang.

LEES OOK: Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

Gaat Izquierdo ooit nog een smaakmaker worden bij Club?

Meest recent

Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

0
0
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

3
3
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

35
35
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

7
7
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

35
35
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

284
284
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

129
129
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

163
163
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

39
39
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

292
292
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

16
16
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

75
75
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

81
81
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

105
105
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

960
960
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

169
169
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

51
51
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

37
37
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

92
92
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

437
437
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

49
49
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

223
223
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

74
74
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

349
349

Meer sportnieuws