Zlatan wakkert vete met Lukaku weer aan

227 stemmen
Zlatan wakkert vete met Lukaku weer aan

Vorig seizoen wist Internazionale zijn eerste titel in de Serie A in tien jaar te pakken, nadat het onder meer rivaal AC Milan wist af te houden. De stadsderby's leverden daarbij vaak geknetter op, niet in het minst doordat sterspelers Zlatan Ibrahimovic en Romelu Lukaku snedige duels uitvochten. Ze deelden elkaar steken uit op sociale media en kregen het ook effectief aan de stok.


Dat was in januari 2021, toen Inter en AC Milan tegenover elkaar stonden in de Coppa Italia. Op een gegeven moment stonden Zlatan en Lukaku in een verhitte discussie neus en neus, waarna ploegmaats de twee kemphanen uit elkaar moesten halen. Het incident zinderde daarna nog een hele tijd na en nu wakkert de 40-jarige Zweed de vete met de Rode Duivel weer aan.

In Corriere della Sera geeft Ibrahimovic zijn versie van de feiten. "Lukaku ging eerst discussiëren met Romagnoli, daarna met Saelemaekers. Dus ik kwam tussen om mijn ploegmaats te verdedigen. Lukaku viel me persoonlijk aan. Ik was geschokt, want bij Manchester United waren we nog ploegmaats. Maar Lukaku heeft een groot ego, hij denkt dat hij een kampioen is en dat hij sterk is. Maar ik ben opgegroeid in het ghetto van Malmö, dus als iemand neus aan neus komt staan met mij, dan zet ik hem op zijn plaats. Dus heb ik hem gepakt waar het pijn deed: de rituelen van zijn moeder", aldus Ibra.

REKENING TE VEREFFENEN
Zlatan zou Lukaku toen aangesproken hebben over zijn 'voodoo shit'. "Hij verloor de controle. Al heb ik nog altijd mijn twijfels... We hebben die derby verloren, ik kreeg een rode kaart, dan raakte ik geblesseerd. Er zijn veel slechte dingen gebeurd. Zie je hoe die rituelen van Lukaku me geraakt hebben? Ik heb aan mijn gelovige vrienden gevraagd om voor me te bidden", gooide de Zweed nog wat meer olie op het vuur.

"Ik moet die rekening nog met hem vereffenen, dus ik hoop dat ik hem snel tegenkom. Op straat? Neen, dit zijn zaken die op het veld betwist moeten worden. Ik haat niemand, en al zeker niet Lukaku", besloot Ibrahimovic nog.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Denk je dat ze elkaar snel zullen tegenkomen?

Meest recent

Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

0
0
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

32
32
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

203
203
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

155
155
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

331
331
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

190
190
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

105
105
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

122
122
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

321
321
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

471
471
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

283
283
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

123
123
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

37
37
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

383
383
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

51
51
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

448
448
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

655
655
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

119
119
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

107
107
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

311
311
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

127
127
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

48
48
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

97
97
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

215
215
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39

Meer sportnieuws