Zlatan wakkert vete met Lukaku weer aan

door
Zlatan wakkert vete met Lukaku weer aan

Vorig seizoen wist Internazionale zijn eerste titel in de Serie A in tien jaar te pakken, nadat het onder meer rivaal AC Milan wist af te houden. De stadsderby's leverden daarbij vaak geknetter op, niet in het minst doordat sterspelers Zlatan Ibrahimovic en Romelu Lukaku snedige duels uitvochten. Ze deelden elkaar steken uit op sociale media en kregen het ook effectief aan de stok.


Dat was in januari 2021, toen Inter en AC Milan tegenover elkaar stonden in de Coppa Italia. Op een gegeven moment stonden Zlatan en Lukaku in een verhitte discussie neus en neus, waarna ploegmaats de twee kemphanen uit elkaar moesten halen. Het incident zinderde daarna nog een hele tijd na en nu wakkert de 40-jarige Zweed de vete met de Rode Duivel weer aan.

In Corriere della Sera geeft Ibrahimovic zijn versie van de feiten. "Lukaku ging eerst discussiëren met Romagnoli, daarna met Saelemaekers. Dus ik kwam tussen om mijn ploegmaats te verdedigen. Lukaku viel me persoonlijk aan. Ik was geschokt, want bij Manchester United waren we nog ploegmaats. Maar Lukaku heeft een groot ego, hij denkt dat hij een kampioen is en dat hij sterk is. Maar ik ben opgegroeid in het ghetto van Malmö, dus als iemand neus aan neus komt staan met mij, dan zet ik hem op zijn plaats. Dus heb ik hem gepakt waar het pijn deed: de rituelen van zijn moeder", aldus Ibra.

REKENING TE VEREFFENEN
Zlatan zou Lukaku toen aangesproken hebben over zijn 'voodoo shit'. "Hij verloor de controle. Al heb ik nog altijd mijn twijfels... We hebben die derby verloren, ik kreeg een rode kaart, dan raakte ik geblesseerd. Er zijn veel slechte dingen gebeurd. Zie je hoe die rituelen van Lukaku me geraakt hebben? Ik heb aan mijn gelovige vrienden gevraagd om voor me te bidden", gooide de Zweed nog wat meer olie op het vuur.

"Ik moet die rekening nog met hem vereffenen, dus ik hoop dat ik hem snel tegenkom. Op straat? Neen, dit zijn zaken die op het veld betwist moeten worden. Ik haat niemand, en al zeker niet Lukaku", besloot Ibrahimovic nog.

LEES OOK: 'De Winter plots genoemd in bijzonder gek transfergerucht'

Denk je dat ze elkaar snel zullen tegenkomen?

Meest recent

Olivier Deschacht gaat 2026 in met opvallend gezelschap

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

0
0
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

0
0
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

161
161
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

119
119
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

359
359
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

114
114
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

48
48
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

87
87
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

193
193
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

88
88
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

322
322
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

102
102
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

259
259
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

106
106
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

647
647
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

965
965
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

401
401
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

216
216
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

82
82
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

244
244
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

159
159
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

448
448
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

34
34
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

195
195
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

271
271

Meer sportnieuws