Martinez ziet potentiële Duivel door de vingers glippen

door
Martinez ziet potentiële Duivel door de vingers glippen

Bij de Rode Duivels klonk de voorbije maanden alsmaar luider de roep om verjonging van de kern, en Roberto Martinez begint daar stilaan ook gehoor aan te geven. Dat bleek bijvoorbeeld nog eens tijdens de voorbije interlandperiode, waarbij de bondscoach speelkansen gaf aan Charles De Ketelaere (20), Arthur Theate (21) en Dante Vanzeir (23), terwijl ook Wout Faes (23) een eerste keer bij de selectie gehaald werd. Er zullen er nog volgen.


Vooral in de defensie lijkt vers bloed het hoogst nodig, want Alderweireld, Vertonghen, Vermaelen en Boyata zijn inmiddels allemaal rijpe dertigers. Dat leidde ertoe dat de voorbije jaren al spelers als Cobbaut, Delcroix, Vanheusden, Bornauw en nu dus ook Theate en Faes hun kans kregen, maar Martinez kijkt ook verder. De bondscoach denkt daarbij ook aan creatieve oplossingen.

Zo lonkte hij vorig seizoen nadrukkelijk naar Pascal Struijk, de 22-jarige Nederlandse verdediger van Leeds United, die wel in ons land in Deurne geboren werd. Die sloot een selectie voor de Rode Duivels niet uit en weigerde onder meer een oproeping voor Jong Oranje, om zo zijn kansen niet te hypothekeren. Ook dit seizoen maakt hij indruk in de Premier League en dus wordt een mogelijke oproeping alsmaar meer actualiteit.

VAN GAAL
Maar daar lijkt Martinez een kruis over te mogen maken. In een interview met VI geeft Struijk immers aan dat hij zijn zinnen gezet heeft op een selectie voor Nederland en dat hij met Oranje naar het WK wil. Hij hoopt om snel een telefoontje te krijgen van bondscoach Louis van Gaal. De kans lijkt dus stilaan zeer klein dat we Struijk nog in het shirt van de Rode Duivels zullen zien.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Was hij een meerwaarde geweest voor de Rode Duivels?

Meest recent

‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

13
13
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

138
138
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

29
29
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

206
206
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

147
147
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

263
263
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

134
134
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

55
55
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

159
159
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

60
60
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

330
330
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

482
482
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

78
78
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

268
268
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

227
227
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

456
456
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

419
419
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

643
643
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

555
555
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

150
150
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

499
499
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

50
50
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

199
199
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

188
188
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

445
445

Meer sportnieuws