TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp roerde zich vorige zomer al stevig op de transfermarkt, maar ondanks de vele versterkingen konden tot dusver de hoge verwachtingen nog niet helemaal ingelost worden. Daardoor stelt zich de vraag of de Great Old in januari opnieuw zich moet gaan versterken, maar voorzitter Paul Gheysens lijkt voorlopig niet van plan om nog zwaar in te grijpen. Hij geeft immers aan dat hij tevreden is over de kern die Antwerp heeft en dat die bovendien al breed genoeg is.



Bij KV Oostende zijn ze wel nog van plan om toe te slaan in januari. De kustploeg legde al de Amerikaanse rechtsachter Kyle Duncan vast, maar sterke man Gauthier Ganaye geeft aan dat er nog een aantal aanwinsten bij zullen komen. Die willen ze in Oostende bij voorkeur al in de eerste week van januari vastleggen, zodat ze mee op winterstage kunnen.

BUITENLAND

Manchester United stelde al Ralf Rangnick aan als interim-coach tot het einde van het seizoen, maar voor volgend seizoen gaat het de komende maanden nog op zoek naar een nieuwe trainer. Dat zou weleens een heel opmerkelijke naam kunnen worden, want Roberto Mancini zou één van de kandidaten zijn. De Italiaanse bondscoach boekte in het verleden nog successen als trainer van stadsrivaal City. Mancini zou wel open staan voor een terugkeer naar de Premier League, maar is niet de enige kandidaat. Ook Mauricio Pochettino (PSG), Erik ten Hag (Ajax) en Brendan Rodgers (Leicester City) worden nog steeds genoemd.



Real Madrid zou in januari één van zijn aanvallers kunnen laten vertrekken. Mariano Diaz komt amper aan de bak bij de Koninklijke en de spits uit de Dominicaanse Republiek zou naar de Premier League kunnen. Leeds United ziet zijn komst wel zitten en Real zou weleens kunnen meewerken, aangezien Diaz nog maar anderhalf jaar contract heeft en dus niet echt in de plannen voorkomt.

Bij FC Barcelona hebben ze ondanks de penibele financiële situatie nog stevige transferplannen. De voorbije dagen zouden de Catalanen opnieuw contact gehad hebben met Chelsea, waar ze graag Hakim Ziyech en Timo Werner zouden wegkapen. De twee aanvallers zijn geen vaste titularissen en Barça wil hen graag huren, iets waar de Blues open voor zouden staan. Daarnaast zou Barça ook nog Ferran Torres willen wegkapen bij Manchester City, in dit geval wel op permanente basis.

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Moet Antwerp zich nog versterken?

Meest recent

Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

32
32
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

62
62
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

90
90
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

93
93
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

95
95
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

277
277
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

267
267
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

26
26
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

80
80
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

149
149
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

152
152
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

128
128
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

87
87
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

511
511
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

331
331
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

93
93
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

922
922
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

132
132
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

181
181
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

343
343
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

193
193
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

87
87
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

883
883
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

397
397

Meer sportnieuws