TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp roerde zich vorige zomer al stevig op de transfermarkt, maar ondanks de vele versterkingen konden tot dusver de hoge verwachtingen nog niet helemaal ingelost worden. Daardoor stelt zich de vraag of de Great Old in januari opnieuw zich moet gaan versterken, maar voorzitter Paul Gheysens lijkt voorlopig niet van plan om nog zwaar in te grijpen. Hij geeft immers aan dat hij tevreden is over de kern die Antwerp heeft en dat die bovendien al breed genoeg is.



Bij KV Oostende zijn ze wel nog van plan om toe te slaan in januari. De kustploeg legde al de Amerikaanse rechtsachter Kyle Duncan vast, maar sterke man Gauthier Ganaye geeft aan dat er nog een aantal aanwinsten bij zullen komen. Die willen ze in Oostende bij voorkeur al in de eerste week van januari vastleggen, zodat ze mee op winterstage kunnen.

BUITENLAND

Manchester United stelde al Ralf Rangnick aan als interim-coach tot het einde van het seizoen, maar voor volgend seizoen gaat het de komende maanden nog op zoek naar een nieuwe trainer. Dat zou weleens een heel opmerkelijke naam kunnen worden, want Roberto Mancini zou één van de kandidaten zijn. De Italiaanse bondscoach boekte in het verleden nog successen als trainer van stadsrivaal City. Mancini zou wel open staan voor een terugkeer naar de Premier League, maar is niet de enige kandidaat. Ook Mauricio Pochettino (PSG), Erik ten Hag (Ajax) en Brendan Rodgers (Leicester City) worden nog steeds genoemd.



Real Madrid zou in januari één van zijn aanvallers kunnen laten vertrekken. Mariano Diaz komt amper aan de bak bij de Koninklijke en de spits uit de Dominicaanse Republiek zou naar de Premier League kunnen. Leeds United ziet zijn komst wel zitten en Real zou weleens kunnen meewerken, aangezien Diaz nog maar anderhalf jaar contract heeft en dus niet echt in de plannen voorkomt.

Bij FC Barcelona hebben ze ondanks de penibele financiële situatie nog stevige transferplannen. De voorbije dagen zouden de Catalanen opnieuw contact gehad hebben met Chelsea, waar ze graag Hakim Ziyech en Timo Werner zouden wegkapen. De twee aanvallers zijn geen vaste titularissen en Barça wil hen graag huren, iets waar de Blues open voor zouden staan. Daarnaast zou Barça ook nog Ferran Torres willen wegkapen bij Manchester City, in dit geval wel op permanente basis.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Moet Antwerp zich nog versterken?

Meest recent

Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

11
11
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

56
56
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

90
90
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

213
213
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

127
127
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

52
52
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

197
197
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

104
104
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

146
146
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

416
416
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

56
56
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

158
158
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

471
471
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

153
153
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

222
222
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

282
282
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

486
486
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

253
253
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

572
572
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

438
438
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

236
236
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

57
57
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

324
324
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

222
222
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

985
985

Meer sportnieuws