TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp roerde zich vorige zomer al stevig op de transfermarkt, maar ondanks de vele versterkingen konden tot dusver de hoge verwachtingen nog niet helemaal ingelost worden. Daardoor stelt zich de vraag of de Great Old in januari opnieuw zich moet gaan versterken, maar voorzitter Paul Gheysens lijkt voorlopig niet van plan om nog zwaar in te grijpen. Hij geeft immers aan dat hij tevreden is over de kern die Antwerp heeft en dat die bovendien al breed genoeg is.



Bij KV Oostende zijn ze wel nog van plan om toe te slaan in januari. De kustploeg legde al de Amerikaanse rechtsachter Kyle Duncan vast, maar sterke man Gauthier Ganaye geeft aan dat er nog een aantal aanwinsten bij zullen komen. Die willen ze in Oostende bij voorkeur al in de eerste week van januari vastleggen, zodat ze mee op winterstage kunnen.

BUITENLAND

Manchester United stelde al Ralf Rangnick aan als interim-coach tot het einde van het seizoen, maar voor volgend seizoen gaat het de komende maanden nog op zoek naar een nieuwe trainer. Dat zou weleens een heel opmerkelijke naam kunnen worden, want Roberto Mancini zou één van de kandidaten zijn. De Italiaanse bondscoach boekte in het verleden nog successen als trainer van stadsrivaal City. Mancini zou wel open staan voor een terugkeer naar de Premier League, maar is niet de enige kandidaat. Ook Mauricio Pochettino (PSG), Erik ten Hag (Ajax) en Brendan Rodgers (Leicester City) worden nog steeds genoemd.



Real Madrid zou in januari één van zijn aanvallers kunnen laten vertrekken. Mariano Diaz komt amper aan de bak bij de Koninklijke en de spits uit de Dominicaanse Republiek zou naar de Premier League kunnen. Leeds United ziet zijn komst wel zitten en Real zou weleens kunnen meewerken, aangezien Diaz nog maar anderhalf jaar contract heeft en dus niet echt in de plannen voorkomt.

Bij FC Barcelona hebben ze ondanks de penibele financiële situatie nog stevige transferplannen. De voorbije dagen zouden de Catalanen opnieuw contact gehad hebben met Chelsea, waar ze graag Hakim Ziyech en Timo Werner zouden wegkapen. De twee aanvallers zijn geen vaste titularissen en Barça wil hen graag huren, iets waar de Blues open voor zouden staan. Daarnaast zou Barça ook nog Ferran Torres willen wegkapen bij Manchester City, in dit geval wel op permanente basis.

LEES OOK: 'Deze Duivel voelt bui al hangen: nieuwe pikorde na VS'

Moet Antwerp zich nog versterken?

Meest recent

Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

2
2
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

14
14
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

112
112
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

16
16
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

77
77
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

56
56
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

153
153
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

147
147
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

317
317
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

277
277
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

176
176
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

102
102
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

57
57
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

191
191
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

87
87
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

60
60
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

351
351
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

150
150
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

125
125
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

203
203
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

216
216
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

66
66
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

80
80
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

155
155
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

1005
1005

Meer sportnieuws