TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

175 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp roerde zich vorige zomer al stevig op de transfermarkt, maar ondanks de vele versterkingen konden tot dusver de hoge verwachtingen nog niet helemaal ingelost worden. Daardoor stelt zich de vraag of de Great Old in januari opnieuw zich moet gaan versterken, maar voorzitter Paul Gheysens lijkt voorlopig niet van plan om nog zwaar in te grijpen. Hij geeft immers aan dat hij tevreden is over de kern die Antwerp heeft en dat die bovendien al breed genoeg is.



Bij KV Oostende zijn ze wel nog van plan om toe te slaan in januari. De kustploeg legde al de Amerikaanse rechtsachter Kyle Duncan vast, maar sterke man Gauthier Ganaye geeft aan dat er nog een aantal aanwinsten bij zullen komen. Die willen ze in Oostende bij voorkeur al in de eerste week van januari vastleggen, zodat ze mee op winterstage kunnen.

BUITENLAND

Manchester United stelde al Ralf Rangnick aan als interim-coach tot het einde van het seizoen, maar voor volgend seizoen gaat het de komende maanden nog op zoek naar een nieuwe trainer. Dat zou weleens een heel opmerkelijke naam kunnen worden, want Roberto Mancini zou één van de kandidaten zijn. De Italiaanse bondscoach boekte in het verleden nog successen als trainer van stadsrivaal City. Mancini zou wel open staan voor een terugkeer naar de Premier League, maar is niet de enige kandidaat. Ook Mauricio Pochettino (PSG), Erik ten Hag (Ajax) en Brendan Rodgers (Leicester City) worden nog steeds genoemd.



Real Madrid zou in januari één van zijn aanvallers kunnen laten vertrekken. Mariano Diaz komt amper aan de bak bij de Koninklijke en de spits uit de Dominicaanse Republiek zou naar de Premier League kunnen. Leeds United ziet zijn komst wel zitten en Real zou weleens kunnen meewerken, aangezien Diaz nog maar anderhalf jaar contract heeft en dus niet echt in de plannen voorkomt.

Bij FC Barcelona hebben ze ondanks de penibele financiële situatie nog stevige transferplannen. De voorbije dagen zouden de Catalanen opnieuw contact gehad hebben met Chelsea, waar ze graag Hakim Ziyech en Timo Werner zouden wegkapen. De twee aanvallers zijn geen vaste titularissen en Barça wil hen graag huren, iets waar de Blues open voor zouden staan. Daarnaast zou Barça ook nog Ferran Torres willen wegkapen bij Manchester City, in dit geval wel op permanente basis.

LEES OOK: Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Moet Antwerp zich nog versterken?

Meest recent

'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

2
2
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

99
99
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

14
14
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

281
281
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

198
198
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

174
174
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

95
95
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

47
47
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

89
89
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

73
73
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

37
37
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

182
182
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

216
216
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

120
120
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

72
72
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

685
685
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

477
477
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

249
249
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

99
99
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

73
73
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

74
74
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

342
342
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

824
824
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

180
180

Meer sportnieuws