TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp heeft plan, Man Utd verrast'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Antwerp roerde zich vorige zomer al stevig op de transfermarkt, maar ondanks de vele versterkingen konden tot dusver de hoge verwachtingen nog niet helemaal ingelost worden. Daardoor stelt zich de vraag of de Great Old in januari opnieuw zich moet gaan versterken, maar voorzitter Paul Gheysens lijkt voorlopig niet van plan om nog zwaar in te grijpen. Hij geeft immers aan dat hij tevreden is over de kern die Antwerp heeft en dat die bovendien al breed genoeg is.



Bij KV Oostende zijn ze wel nog van plan om toe te slaan in januari. De kustploeg legde al de Amerikaanse rechtsachter Kyle Duncan vast, maar sterke man Gauthier Ganaye geeft aan dat er nog een aantal aanwinsten bij zullen komen. Die willen ze in Oostende bij voorkeur al in de eerste week van januari vastleggen, zodat ze mee op winterstage kunnen.

BUITENLAND

Manchester United stelde al Ralf Rangnick aan als interim-coach tot het einde van het seizoen, maar voor volgend seizoen gaat het de komende maanden nog op zoek naar een nieuwe trainer. Dat zou weleens een heel opmerkelijke naam kunnen worden, want Roberto Mancini zou één van de kandidaten zijn. De Italiaanse bondscoach boekte in het verleden nog successen als trainer van stadsrivaal City. Mancini zou wel open staan voor een terugkeer naar de Premier League, maar is niet de enige kandidaat. Ook Mauricio Pochettino (PSG), Erik ten Hag (Ajax) en Brendan Rodgers (Leicester City) worden nog steeds genoemd.



Real Madrid zou in januari één van zijn aanvallers kunnen laten vertrekken. Mariano Diaz komt amper aan de bak bij de Koninklijke en de spits uit de Dominicaanse Republiek zou naar de Premier League kunnen. Leeds United ziet zijn komst wel zitten en Real zou weleens kunnen meewerken, aangezien Diaz nog maar anderhalf jaar contract heeft en dus niet echt in de plannen voorkomt.

Bij FC Barcelona hebben ze ondanks de penibele financiële situatie nog stevige transferplannen. De voorbije dagen zouden de Catalanen opnieuw contact gehad hebben met Chelsea, waar ze graag Hakim Ziyech en Timo Werner zouden wegkapen. De twee aanvallers zijn geen vaste titularissen en Barça wil hen graag huren, iets waar de Blues open voor zouden staan. Daarnaast zou Barça ook nog Ferran Torres willen wegkapen bij Manchester City, in dit geval wel op permanente basis.

LEES OOK: 'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Moet Antwerp zich nog versterken?

Meest recent

Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

0
0
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

6
6
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

48
48
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

81
81
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

57
57
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

56
56
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

203
203
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

104
104
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

190
190
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

247
247
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

182
182
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

115
115
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

51
51
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

99
99
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

334
334
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

190
190
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

279
279
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

507
507
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

54
54
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

289
289
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

422
422
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

417
417

Meer sportnieuws