Benteke gaat met Palace pijnlijk onderuit

39 stemmen
Benteke gaat met Palace pijnlijk onderuit

Ook in de Premier League wordt er tijdens deze midweek gevoetbald. Dinsdagavond kwam er alvast één Rode Duivel in actie. Christian Benteke nam het met zijn Crystal Palace op tegen Leeds United. Een succes werd dat niet.


Onze landgenoot werd door trainer Patrick Vieira gespaard en begon op de bank op Elland Road. Hij mocht uiteindelijk na 68 minuten het veld op komen als vervanger van Edouard. Ongetwijfeld hoopte Vieira dat Benteke zijn exploot van vorige week zou herhalen, want toen scoorde hij nog twee keer tegen Burnley. Maar deze keer lukte dat niet.

Benteke vond de weg naar de netten niet en uiteindelijk ging Palace nog op pijnlijke wijze onderuit. Door een doelpunt van Raphinha op strafschop in de slotseconden werd het nog 0-1. Het seizoenstotaal van Big Ben in de Premier League blijft daarvoor vooralsnog op vier hangen. De uitslag bewijst Palace geen diensten in het klassement, Leeds wel.

RECHTERKOLOM
Zowel Palace als Leeds blijven wel nog in de rechterkolom hangen. Benteke en zijn maats kamperen nog steeds op de elfde plaats, waar ze wel veilig staan. Voor Leeds lijkt acuut degradatiegevaar dan weer wat meer geweken. Ze wippen naar de veertiende plaats en zien hun voorsprong op Norwich, dat de achttiende plaats bezet, groeien tot vijf punten.

LEES OOK: Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Pijnlijk voor Benteke?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

62
62
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

45
45
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

98
98
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

52
52
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

81
81
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

143
143
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

66
66
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

27
27
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

74
74
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

205
205
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

580
580
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

150
150
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

186
186
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

137
137
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

107
107
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

178
178
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

986
986
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

147
147
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

306
306
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

104
104
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

847
847
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

167
167
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

187
187
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

226
226
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

75
75

Meer sportnieuws