Sterkhouder KV Mechelen wil stap hogerop zetten

door
Sterkhouder KV Mechelen wil stap hogerop zetten

KV Mechelen is voor het tweede seizoen op rij één van de revelaties van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen greep het maar net naast een Europees ticket en nu staat het na zestien speeldagen nog steeds op een knappe vierde plaats, ondanks de verrassende nederlaag op Cercle Brugge vorig weekend. Wouter Vrancken wist een sterk geheel neer te zetten, waarin ook enkele spelers weten uit te blinken.


Zo werd Rob Schoofs de voorbije weken al een paar keer bewierookt voor zijn prestaties. Achterin is ook Jordi Vanlerberghe geruisloos uitgegroeid tot een sterkhouder. De inmiddels 25-jarige heeft zijn stek gevonden als centrale verdediger na een teleurstellende passage bij Club Brugge, en dat zorgt ervoor dat hij stilaan weer durft te dromen.

STAP HOGEROP

"Vrancken zag me eerder als zes, maar ik denk als centrale verdediger verder te kunnen geraken in mijn carrière. Ik heb er de kwaliteiten voor: snelheid en voetballend vermogen. Zeker omdat ik nog veel progressiemarge heb op die positie", stelt Vanlerberghe immers in Sport/Voetbalmagazine. "Als middenvelder zou ik een plek hebben bij veel eersteklassers, maar als verdediger mik ik hoger."

Als Vanlerberghe nog een stap hogerop wil zetten, zullen geïnteresseerde clubs wel bij KV Mechelen moeten aankloppen. Hij ligt immers nog vast tot 2024 bij Malinwa; Zijn marktwaarde wordt door Transfermarkt momenteel geschat op 1,3 miljoen euro. Dit seizoen kwam Vanlerberghe al zestien keer in actie, waarin hij één keer scoorde.

LEES OOK: De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel
133

Kan hij nog een stap hogerop?

Meest recent

'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

35
35
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

11
11
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

78
78
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

96
96
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

114
114
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

161
161
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

120
120
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

25
25
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

227
227
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

54
54
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

206
206
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

151
151
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

101
101
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

294
294
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

64
64
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

91
91
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

160
160
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

219
219
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

123
123
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

220
220
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

44
44
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

128
128
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

137
137

Meer sportnieuws