Bayern München krijgt keiharde coronaklap

126 stemmen
Bayern München krijgt keiharde coronaklap

Het coronavirus lijkt opnieuw aan een opmars bezig. In verschillende landen worden al opnieuw hardere maatregelen getroffen in het voetbal en mogen supporters wedstrijden niet meer bijwonen. Bij ons is dat voorlopig nog niet het geval. In Duitsland worden de regels strenger en dat ondervindt Bayern München nu.


De Duitse kampioen zal binnenkort immers opnieuw zonder publiek moeten voetballen. Dat lezen we in Het Nieuwsblad. De leider van de Beierse regering, Markus Söder, sprak duidelijke taal in verband met de nieuwe maatregelen in Duitsland. "Er zijn verschillende benaderingen, maar als we op federaal niveau geen beslissing nemen, zal Beieren het alleen doen. Iedereen is het erover eens dat er iets moet gebeuren in het voetbal", aldus Söder.

"Er is nog geen definitief antwoord op de vraag of in het hele land weer met gesloten deuren gevoetbald moet worden, maar als je de kerstmarkten sluit, heeft het geen zin om 15.000 of 18.000 mensen naar het voetbal te sturen", vervolgt hij nog. Bij onze oosteburen tiert het coronavirus welig. De Duitse regio's beslissen zelf welke regels er getroffen worden op hun grondgebied.

MONDMASKERPLICHT

Bij ons werd er onlangs beslist dat fans tijdens wedstrijden op elk moment een mondmasker moeten dragen. Al neemt niet elke fan het even nauw met die regel. Dat tot grote frustratie van analist Peter Vandenbempt, die de Belgische fans oproept om de regels te volgen en een mondmasker te dragen zoals de regels het voorschrijven. Hopelijk vindt zijn oproep gehoor bij onze voetbalfans en kan het Belgische voetbal een feest blijven mét supporters in de stadions.

LEES OOK: 'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Goede zet van deelstaat Beieren?

Meest recent

'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

57
57
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

6
6
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

7
7
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

163
163
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

234
234
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

86
86
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

283
283
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

523
523
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

437
437
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

312
312
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

469
469
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

128
128
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

153
153
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

91
91
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

95
95
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

199
199
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

312
312
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

667
667
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

162
162
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

91
91
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

287
287
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

429
429
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

307
307

Meer sportnieuws