'Leeds plukt aanvaller weg bij Real Madrid'

door
'Leeds plukt aanvaller weg bij Real Madrid'

Leeds United toonde lange tijd grote interesse in Noa Lang. Nu bewandelen de Engelsen andere pistes op zoek naar aanvallende versterking. Ze zijn daarbij uitgekomen in Spanje en meer bepaald Real Madrid. Bij de Koninklijke willen Marcelo Bielsa en co graag een verrassende naam wegplukken.


Leeds zou volgens het medium Fichajes zijn pijlen richten op Mariano Diaz. De international van de Dominicaanse Republiek komt niet veel aan de bak in de Spaanse hoofdstad. Zo speelde hij dit seizoen nog maar één competitiewedstrijd (tegen Elche). Real zou daarom misschien wel eens niet weigerachtig kunnen staan tegenover een overgang van de aanvaller naar Engeland. Zijn contract loopt er nog tot midden 2023. 

De huidige waarde van Diaz wordt door Transfermarkt op 10 miljoen euro geschat. In augustus 2018 betaalde Real nog 21,5 miljoen euro aan de Franse topclub Olympique Lyon om Diaz naar Spanje te halen. Voor de hoofstedelingen speelde hij tot nog toe in totaal 63 wedstrijden (11 goals, 3 assists). Op zijn palmares prijken twee Spaanse titels, een Beker met de Grote Oren, een Spaanse en een Europese Supercup, en een Wereldkampioenschap voor clubs.

IN NAVOLGING VAN KIKO CASILLA

Als Diaz naar Leeds verhuist, dan treedt hij in de voetsporen van Kiko Casilla. De 35-jarige doelman verkaste in januari 2019 transfervrij van Real Madrid naar de Engelse club. Momenteel wordt hij uitgeleend aan Elche, nota bene een reeksgenoot van Carlo Ancelotti en co. Een mogelijk vertrek van Diaz naar Leeds zou overigens niet veel veranderen aan de situatie van Eden Hazard, die naast hem op de bank gewoon een plekje vrij zou zien komen.   

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Zal Diaz naar Leeds verhuizen?

Meest recent

Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

15
15
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

98
98
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

109
109
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

221
221
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

41
41
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

234
234
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

317
317
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

76
76
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

521
521
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

343
343
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

155
155
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

309
309
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

398
398
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

179
179
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

259
259
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

106
106
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

483
483
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

337
337
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

140
140
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

212
212
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

860
860
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

307
307
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

171
171
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

322
322
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

377
377

Meer sportnieuws