'Leeds plukt aanvaller weg bij Real Madrid'

112 stemmen
'Leeds plukt aanvaller weg bij Real Madrid'

Leeds United toonde lange tijd grote interesse in Noa Lang. Nu bewandelen de Engelsen andere pistes op zoek naar aanvallende versterking. Ze zijn daarbij uitgekomen in Spanje en meer bepaald Real Madrid. Bij de Koninklijke willen Marcelo Bielsa en co graag een verrassende naam wegplukken.


Leeds zou volgens het medium Fichajes zijn pijlen richten op Mariano Diaz. De international van de Dominicaanse Republiek komt niet veel aan de bak in de Spaanse hoofdstad. Zo speelde hij dit seizoen nog maar één competitiewedstrijd (tegen Elche). Real zou daarom misschien wel eens niet weigerachtig kunnen staan tegenover een overgang van de aanvaller naar Engeland. Zijn contract loopt er nog tot midden 2023. 

De huidige waarde van Diaz wordt door Transfermarkt op 10 miljoen euro geschat. In augustus 2018 betaalde Real nog 21,5 miljoen euro aan de Franse topclub Olympique Lyon om Diaz naar Spanje te halen. Voor de hoofstedelingen speelde hij tot nog toe in totaal 63 wedstrijden (11 goals, 3 assists). Op zijn palmares prijken twee Spaanse titels, een Beker met de Grote Oren, een Spaanse en een Europese Supercup, en een Wereldkampioenschap voor clubs.

IN NAVOLGING VAN KIKO CASILLA

Als Diaz naar Leeds verhuist, dan treedt hij in de voetsporen van Kiko Casilla. De 35-jarige doelman verkaste in januari 2019 transfervrij van Real Madrid naar de Engelse club. Momenteel wordt hij uitgeleend aan Elche, nota bene een reeksgenoot van Carlo Ancelotti en co. Een mogelijk vertrek van Diaz naar Leeds zou overigens niet veel veranderen aan de situatie van Eden Hazard, die naast hem op de bank gewoon een plekje vrij zou zien komen.   

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Zal Diaz naar Leeds verhuizen?

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

29
29
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

41
41
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

271
271
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

95
95
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

144
144
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

110
110
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

612
612
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

418
418
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

377
377
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

324
324
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

240
240
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

60
60
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

306
306
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws