Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

door
Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

KV Oostende had dit weekend niets in de pap te brokken op het veld van Antwerp. De Kustboys gingen met 3-0 onderuit op de Bosuil en tekenden daardoor voor een magere 0 op 15. Blessin en co zijn ondertussen al weggezakt tot de vijftiende plaats met zeventien punten. 


Dat zijn slechts vier punten meer dan voorlaatste in de stand Cercle Brugge. KVO was goed aan het seizoen begonnen, maar zit nu in de hoek waar de klappen vallen. Op verplaatsing bij Antwerp werden de klappen uitgedeeld door Fischer, topschutter Frey en Benson. Na het dieptepunt vorige week thuis tegen Union (1-7-verlies) dus een nieuwe klap voor de kustploeg.

Naast het veld hebben ze nu wel een (financiële) opsteker gekregen in de Koningin der Badsteden. Zo mag KVO zich verwachten aan een terugstorting van 29.000 euro van de Pro League. Dat meldt Het Nieuwsblad. Die terugbetaling komt er na KVO-KRC Genk van vorig seizoen. Dat duel moest toen uitgesteld worden, omdat de thuisploeg - dat een zeil gebruikt om het terrein te beschermen - haar veld niet speelklaar kreeg na onverwachte sneeuwval.

UITSPRAAK BAS

De Pro league gaf KVO toen een boete uit van 29.000 euro. De club trok daarop echter naar het BAS, omdat het naar eigen zeggen alles deed om de wedstrijd te laten doorgaan. Het BAS geeft de club nu gelijk en de Pro League moet de 29.000 euro boete nu dus terugstorten aan KVO, lezen we nog in Het Nieuwsblad. Een financiële opsteker in barre coronatijden waarin onze vaderlandse clubs het zeker al niet te breed hebben.      

LEES OOK: ‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Terecht?

Meest recent

Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

59
59
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

68
68
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

156
156
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

237
237
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

179
179
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

147
147
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

252
252
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

331
331
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

278
278
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

254
254
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

404
404
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

531
531
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

211
211
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

45
45
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

65
65
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

322
322
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

152
152
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

95
95
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

134
134
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

109
109
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

291
291
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

137
137
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

473
473
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

98
98
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

55
55

Meer sportnieuws