Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

114 stemmen
Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

KV Oostende had dit weekend niets in de pap te brokken op het veld van Antwerp. De Kustboys gingen met 3-0 onderuit op de Bosuil en tekenden daardoor voor een magere 0 op 15. Blessin en co zijn ondertussen al weggezakt tot de vijftiende plaats met zeventien punten. 


Dat zijn slechts vier punten meer dan voorlaatste in de stand Cercle Brugge. KVO was goed aan het seizoen begonnen, maar zit nu in de hoek waar de klappen vallen. Op verplaatsing bij Antwerp werden de klappen uitgedeeld door Fischer, topschutter Frey en Benson. Na het dieptepunt vorige week thuis tegen Union (1-7-verlies) dus een nieuwe klap voor de kustploeg.

Naast het veld hebben ze nu wel een (financiële) opsteker gekregen in de Koningin der Badsteden. Zo mag KVO zich verwachten aan een terugstorting van 29.000 euro van de Pro League. Dat meldt Het Nieuwsblad. Die terugbetaling komt er na KVO-KRC Genk van vorig seizoen. Dat duel moest toen uitgesteld worden, omdat de thuisploeg - dat een zeil gebruikt om het terrein te beschermen - haar veld niet speelklaar kreeg na onverwachte sneeuwval.

UITSPRAAK BAS

De Pro league gaf KVO toen een boete uit van 29.000 euro. De club trok daarop echter naar het BAS, omdat het naar eigen zeggen alles deed om de wedstrijd te laten doorgaan. Het BAS geeft de club nu gelijk en de Pro League moet de 29.000 euro boete nu dus terugstorten aan KVO, lezen we nog in Het Nieuwsblad. Een financiële opsteker in barre coronatijden waarin onze vaderlandse clubs het zeker al niet te breed hebben.      

LEES OOK: Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Terecht?

Meest recent

'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

55
55
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

162
162
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

231
231
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

168
168
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

299
299
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

282
282
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

181
181
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

81
81
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

809
809
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

128
128
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

411
411
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1564
1564
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

367
367
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

492
492
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

362
362
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

423
423
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1207
1207
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

366
366
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

311
311
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

315
315
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

391
391
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

74
74
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

64
64
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

576
576
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

41
41

Meer sportnieuws