Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

114
Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

KV Oostende had dit weekend niets in de pap te brokken op het veld van Antwerp. De Kustboys gingen met 3-0 onderuit op de Bosuil en tekenden daardoor voor een magere 0 op 15. Blessin en co zijn ondertussen al weggezakt tot de vijftiende plaats met zeventien punten. 


Dat zijn slechts vier punten meer dan voorlaatste in de stand Cercle Brugge. KVO was goed aan het seizoen begonnen, maar zit nu in de hoek waar de klappen vallen. Op verplaatsing bij Antwerp werden de klappen uitgedeeld door Fischer, topschutter Frey en Benson. Na het dieptepunt vorige week thuis tegen Union (1-7-verlies) dus een nieuwe klap voor de kustploeg.

Naast het veld hebben ze nu wel een (financiële) opsteker gekregen in de Koningin der Badsteden. Zo mag KVO zich verwachten aan een terugstorting van 29.000 euro van de Pro League. Dat meldt Het Nieuwsblad. Die terugbetaling komt er na KVO-KRC Genk van vorig seizoen. Dat duel moest toen uitgesteld worden, omdat de thuisploeg - dat een zeil gebruikt om het terrein te beschermen - haar veld niet speelklaar kreeg na onverwachte sneeuwval.

UITSPRAAK BAS

De Pro league gaf KVO toen een boete uit van 29.000 euro. De club trok daarop echter naar het BAS, omdat het naar eigen zeggen alles deed om de wedstrijd te laten doorgaan. Het BAS geeft de club nu gelijk en de Pro League moet de 29.000 euro boete nu dus terugstorten aan KVO, lezen we nog in Het Nieuwsblad. Een financiële opsteker in barre coronatijden waarin onze vaderlandse clubs het zeker al niet te breed hebben.      

LEES OOK: Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Terecht?

Meest recent

De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

3
3
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

9
9
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

10
10
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

43
43
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

60
60
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

29
29
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

30
30
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

37
37
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

47
47
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

257
257
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

53
53
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

44
44
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

117
117
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

80
80
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

132
132
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

167
167
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

58
58
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

66
66
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

354
354
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

924
924
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

97
97
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

191
191
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

87
87
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

182
182

Meer sportnieuws