Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

door
Pro League bijt in het stof in geschil met KV Oostende

KV Oostende had dit weekend niets in de pap te brokken op het veld van Antwerp. De Kustboys gingen met 3-0 onderuit op de Bosuil en tekenden daardoor voor een magere 0 op 15. Blessin en co zijn ondertussen al weggezakt tot de vijftiende plaats met zeventien punten. 


Dat zijn slechts vier punten meer dan voorlaatste in de stand Cercle Brugge. KVO was goed aan het seizoen begonnen, maar zit nu in de hoek waar de klappen vallen. Op verplaatsing bij Antwerp werden de klappen uitgedeeld door Fischer, topschutter Frey en Benson. Na het dieptepunt vorige week thuis tegen Union (1-7-verlies) dus een nieuwe klap voor de kustploeg.

Naast het veld hebben ze nu wel een (financiële) opsteker gekregen in de Koningin der Badsteden. Zo mag KVO zich verwachten aan een terugstorting van 29.000 euro van de Pro League. Dat meldt Het Nieuwsblad. Die terugbetaling komt er na KVO-KRC Genk van vorig seizoen. Dat duel moest toen uitgesteld worden, omdat de thuisploeg - dat een zeil gebruikt om het terrein te beschermen - haar veld niet speelklaar kreeg na onverwachte sneeuwval.

UITSPRAAK BAS

De Pro league gaf KVO toen een boete uit van 29.000 euro. De club trok daarop echter naar het BAS, omdat het naar eigen zeggen alles deed om de wedstrijd te laten doorgaan. Het BAS geeft de club nu gelijk en de Pro League moet de 29.000 euro boete nu dus terugstorten aan KVO, lezen we nog in Het Nieuwsblad. Een financiële opsteker in barre coronatijden waarin onze vaderlandse clubs het zeker al niet te breed hebben.      

LEES OOK: Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

Terecht?

Meest recent

Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

27
27
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

99
99
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

46
46
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

68
68
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

183
183
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

127
127
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

47
47
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

279
279
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

219
219
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

111
111
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

382
382
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

84
84
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

755
755
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

259
259
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

203
203
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

159
159
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

346
346
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

130
130
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

123
123
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

81
81
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

408
408
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

280
280
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

108
108

Meer sportnieuws