Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

door
Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

AA Gent stelde afgelopen zomer een brede kern samen, waarmee de Buffalo's lange tijd op drie fronten actief wilden blijven. In de Conference League leverden die inspanningen hun vruchten op, maar in de competitie bleven de resultaten lange tijd uit. Nu lijken de troepen van Hein Vanhaezebrouck stilaan op de goede weg.


Hoewel ze nog maar eens een karrenvracht aan kansen liet liggen, boekten de Gentenaren afgelopen weekend namelijk een vlotte thuiszege tegen Standard. Nu de ziekenboeg in de Ghelamco Arena leegloopt, krijgt Vanhaezebrouck bovendien eindelijk te maken met de luxeproblemen die normaal gezien van bij de start waren voorzien. Zo zaten tegen Standard een aantal opvallende namen in de tribune. Roman Bezus bijvoorbeeld, niet zo lang geleden nog een van de absolute sterkhouders bij AA Gent.

In de laatste weken voor de interlandbreak was hij echter al in mindere doen, sindsdien verdween de 31-jarige Oekraïner alsmaar meer uit beeld. Om voor de nodige portie creativiteit te zorgen kregen de voorbije weken immers Vadis Odjidja, Tarik Tissoudali en zelfs Giorgi Chakvetadze de voorkeur. Zijn status als tribuneklant tegen Standard was dus een nieuw dieptepunt voor Bezus, al kwam Vanhaezebrouck in aanloop naar het bekerduel tegen Lommel wel met een verklaring op de proppen.

BOODSCHAP VOOR BESTUUR
Zo zou de middenvelder niet enkel wat last hebben van een blessure, maar zich tevens zorgen maken over zijn contractperikelen. Volgende zomer loopt de verbintenis van Bezus tenslotte af, een situatie die op hem zou wegen. "Daar moet snel duidelijkheid in komen. Bezus bewees in het verleden al genoeg wat hij kon. Ik beslis hier wel niet alleen, maar wat dat betreft moet alles nog eens bekeken worden", wordt Vanhaezebrouck geciteerd door Het Nieuwsblad. Een duidelijke boodschap richting Michel Louwagie en co.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

🚀

AA Gent moet verder met Bezus

Meest recent

Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

108
108
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

12
12
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

41
41
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

58
58
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

39
39
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

163
163
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

163
163
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

328
328
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

44
44
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

148
148
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

79
79
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

75
75
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

232
232
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

121
121
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

454
454
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

181
181
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

86
86
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

424
424
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

178
178
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

703
703
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

68
68
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

92
92
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

319
319
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

282
282

Meer sportnieuws