Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

door
Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

AA Gent stelde afgelopen zomer een brede kern samen, waarmee de Buffalo's lange tijd op drie fronten actief wilden blijven. In de Conference League leverden die inspanningen hun vruchten op, maar in de competitie bleven de resultaten lange tijd uit. Nu lijken de troepen van Hein Vanhaezebrouck stilaan op de goede weg.


Hoewel ze nog maar eens een karrenvracht aan kansen liet liggen, boekten de Gentenaren afgelopen weekend namelijk een vlotte thuiszege tegen Standard. Nu de ziekenboeg in de Ghelamco Arena leegloopt, krijgt Vanhaezebrouck bovendien eindelijk te maken met de luxeproblemen die normaal gezien van bij de start waren voorzien. Zo zaten tegen Standard een aantal opvallende namen in de tribune. Roman Bezus bijvoorbeeld, niet zo lang geleden nog een van de absolute sterkhouders bij AA Gent.

In de laatste weken voor de interlandbreak was hij echter al in mindere doen, sindsdien verdween de 31-jarige Oekraïner alsmaar meer uit beeld. Om voor de nodige portie creativiteit te zorgen kregen de voorbije weken immers Vadis Odjidja, Tarik Tissoudali en zelfs Giorgi Chakvetadze de voorkeur. Zijn status als tribuneklant tegen Standard was dus een nieuw dieptepunt voor Bezus, al kwam Vanhaezebrouck in aanloop naar het bekerduel tegen Lommel wel met een verklaring op de proppen.

BOODSCHAP VOOR BESTUUR
Zo zou de middenvelder niet enkel wat last hebben van een blessure, maar zich tevens zorgen maken over zijn contractperikelen. Volgende zomer loopt de verbintenis van Bezus tenslotte af, een situatie die op hem zou wegen. "Daar moet snel duidelijkheid in komen. Bezus bewees in het verleden al genoeg wat hij kon. Ik beslis hier wel niet alleen, maar wat dat betreft moet alles nog eens bekeken worden", wordt Vanhaezebrouck geciteerd door Het Nieuwsblad. Een duidelijke boodschap richting Michel Louwagie en co.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

AA Gent moet verder met Bezus

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

30
30
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

95
95
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

128
128
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

20
20
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

56
56
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

19
19
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

19
19
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

55
55
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

17
17
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

20
20
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

30
30
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

29
29
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

33
33
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

325
325
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

134
134
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

303
303
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

31
31
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

344
344
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

64
64
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws