Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

door
Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

AA Gent stelde afgelopen zomer een brede kern samen, waarmee de Buffalo's lange tijd op drie fronten actief wilden blijven. In de Conference League leverden die inspanningen hun vruchten op, maar in de competitie bleven de resultaten lange tijd uit. Nu lijken de troepen van Hein Vanhaezebrouck stilaan op de goede weg.


Hoewel ze nog maar eens een karrenvracht aan kansen liet liggen, boekten de Gentenaren afgelopen weekend namelijk een vlotte thuiszege tegen Standard. Nu de ziekenboeg in de Ghelamco Arena leegloopt, krijgt Vanhaezebrouck bovendien eindelijk te maken met de luxeproblemen die normaal gezien van bij de start waren voorzien. Zo zaten tegen Standard een aantal opvallende namen in de tribune. Roman Bezus bijvoorbeeld, niet zo lang geleden nog een van de absolute sterkhouders bij AA Gent.

In de laatste weken voor de interlandbreak was hij echter al in mindere doen, sindsdien verdween de 31-jarige Oekraïner alsmaar meer uit beeld. Om voor de nodige portie creativiteit te zorgen kregen de voorbije weken immers Vadis Odjidja, Tarik Tissoudali en zelfs Giorgi Chakvetadze de voorkeur. Zijn status als tribuneklant tegen Standard was dus een nieuw dieptepunt voor Bezus, al kwam Vanhaezebrouck in aanloop naar het bekerduel tegen Lommel wel met een verklaring op de proppen.

BOODSCHAP VOOR BESTUUR
Zo zou de middenvelder niet enkel wat last hebben van een blessure, maar zich tevens zorgen maken over zijn contractperikelen. Volgende zomer loopt de verbintenis van Bezus tenslotte af, een situatie die op hem zou wegen. "Daar moet snel duidelijkheid in komen. Bezus bewees in het verleden al genoeg wat hij kon. Ik beslis hier wel niet alleen, maar wat dat betreft moet alles nog eens bekeken worden", wordt Vanhaezebrouck geciteerd door Het Nieuwsblad. Een duidelijke boodschap richting Michel Louwagie en co.

LEES OOK: KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

AA Gent moet verder met Bezus

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

27
27
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

28
28
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

56
56
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

133
133
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

54
54
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

183
183
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

572
572
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

247
247
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

201
201
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

113
113
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

735
735
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

195
195
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

330
330
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

690
690
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws