Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

door
Vanhaezebrouck stuurt sterk signaal naar AA Gent-bestuur

AA Gent stelde afgelopen zomer een brede kern samen, waarmee de Buffalo's lange tijd op drie fronten actief wilden blijven. In de Conference League leverden die inspanningen hun vruchten op, maar in de competitie bleven de resultaten lange tijd uit. Nu lijken de troepen van Hein Vanhaezebrouck stilaan op de goede weg.


Hoewel ze nog maar eens een karrenvracht aan kansen liet liggen, boekten de Gentenaren afgelopen weekend namelijk een vlotte thuiszege tegen Standard. Nu de ziekenboeg in de Ghelamco Arena leegloopt, krijgt Vanhaezebrouck bovendien eindelijk te maken met de luxeproblemen die normaal gezien van bij de start waren voorzien. Zo zaten tegen Standard een aantal opvallende namen in de tribune. Roman Bezus bijvoorbeeld, niet zo lang geleden nog een van de absolute sterkhouders bij AA Gent.

In de laatste weken voor de interlandbreak was hij echter al in mindere doen, sindsdien verdween de 31-jarige Oekraïner alsmaar meer uit beeld. Om voor de nodige portie creativiteit te zorgen kregen de voorbije weken immers Vadis Odjidja, Tarik Tissoudali en zelfs Giorgi Chakvetadze de voorkeur. Zijn status als tribuneklant tegen Standard was dus een nieuw dieptepunt voor Bezus, al kwam Vanhaezebrouck in aanloop naar het bekerduel tegen Lommel wel met een verklaring op de proppen.

BOODSCHAP VOOR BESTUUR
Zo zou de middenvelder niet enkel wat last hebben van een blessure, maar zich tevens zorgen maken over zijn contractperikelen. Volgende zomer loopt de verbintenis van Bezus tenslotte af, een situatie die op hem zou wegen. "Daar moet snel duidelijkheid in komen. Bezus bewees in het verleden al genoeg wat hij kon. Ik beslis hier wel niet alleen, maar wat dat betreft moet alles nog eens bekeken worden", wordt Vanhaezebrouck geciteerd door Het Nieuwsblad. Een duidelijke boodschap richting Michel Louwagie en co.

LEES OOK: ‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

AA Gent moet verder met Bezus

Meest recent

Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

26
26
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

105
105
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

104
104
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

89
89
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

152
152
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

49
49
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

373
373
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

376
376
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

111
111
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

296
296
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

454
454
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

263
263
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

280
280
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

496
496
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

498
498
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

286
286
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

267
267
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

303
303
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

161
161
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

366
366
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

88
88
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

275
275
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334

Meer sportnieuws