Clement reageert op Mignolet-mysterie

door
Clement reageert op Mignolet-mysterie

Na een aantal mindere prestaties op rij rechtte Club Brugge zondag de rug in Genk, waar het ondanks een man minder in de tweede helft een 2-1 achterstand omboog in een 2-3 zege. Terwijl onder andere Brandon Mechele, Noa Lang en invaller Ruud Vormer weer aanknoopten met hun normale niveau, bleef één sterkhouder van Blauw-Zwart echter in hetzelfde bedje ziek.


Nadat hij tegen Standard en KV Mechelen al in de fout ging, zag Simon Mignolet er bij het tweede doelpunt van Patrik Hrosovsky namelijk opnieuw niet al te best uit. Een zeldzame reeks van blunders voor de doorgaans betrouwbare doelman, die door zijn coach achteraf wel meteen in bescherming werd genomen. "Ik wil hier geen item van maken en hoop dat hij woensdag (wanneer Club in de beker opnieuw naar Genk trekt, nvdr.) matchwinnaar word", aldus Philippe Clement na afloop.

Op zijn persbabbel van dinsdag werd de Brugse trainer echter opnieuw gepolst naar het mysterie rond de vormdip van Mignolet, die zelf recent nog wees op de blessure waarmee hij terugkwam van het EK. "Wij praten altijd met elkaar over bepaalde fases, dus in dat opzicht is er nu geen verschil ten opzichte van de voorbije 2,5 jaar. Of hij er op training anders bijloopt? Neen, al heeft hij natuurlijk ook liever dat het beter draait", wou hij er niet al te veel woorden aan vuilmaken.

POSITIE VEILIG
"Het hangt allemaal soms van een factor geluk af. Het belangrijkste is om met een wit blad te focussen op de volgende wedstrijd. Uiteraard heeft Simon heel veel ervaring in dit soort zaken", deed Clement vervolgens kort de kous af. Voorlopig baren de mindere tussenkomsten van Mignolet dus nog geen zorgen in Westkapelle, al doet de grootverdiener er toch best aan zijn niveau dringend weer op te krikken. Door het gebrek aan concurrentie is zijn positie dan wel veilig, het zou de rust in de tent alleen maar ten goede komen.

LEES OOK: Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Denkt u dat Mignolet deze dip snel weer te boven komt?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

53
53
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

181
181
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

28
28
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

43
43
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

56
56
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

43
43
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

43
43
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

88
88
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

174
174
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

696
696
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws