Clement reageert op Mignolet-mysterie

door
Clement reageert op Mignolet-mysterie

Na een aantal mindere prestaties op rij rechtte Club Brugge zondag de rug in Genk, waar het ondanks een man minder in de tweede helft een 2-1 achterstand omboog in een 2-3 zege. Terwijl onder andere Brandon Mechele, Noa Lang en invaller Ruud Vormer weer aanknoopten met hun normale niveau, bleef één sterkhouder van Blauw-Zwart echter in hetzelfde bedje ziek.


Nadat hij tegen Standard en KV Mechelen al in de fout ging, zag Simon Mignolet er bij het tweede doelpunt van Patrik Hrosovsky namelijk opnieuw niet al te best uit. Een zeldzame reeks van blunders voor de doorgaans betrouwbare doelman, die door zijn coach achteraf wel meteen in bescherming werd genomen. "Ik wil hier geen item van maken en hoop dat hij woensdag (wanneer Club in de beker opnieuw naar Genk trekt, nvdr.) matchwinnaar word", aldus Philippe Clement na afloop.

Op zijn persbabbel van dinsdag werd de Brugse trainer echter opnieuw gepolst naar het mysterie rond de vormdip van Mignolet, die zelf recent nog wees op de blessure waarmee hij terugkwam van het EK. "Wij praten altijd met elkaar over bepaalde fases, dus in dat opzicht is er nu geen verschil ten opzichte van de voorbije 2,5 jaar. Of hij er op training anders bijloopt? Neen, al heeft hij natuurlijk ook liever dat het beter draait", wou hij er niet al te veel woorden aan vuilmaken.

POSITIE VEILIG
"Het hangt allemaal soms van een factor geluk af. Het belangrijkste is om met een wit blad te focussen op de volgende wedstrijd. Uiteraard heeft Simon heel veel ervaring in dit soort zaken", deed Clement vervolgens kort de kous af. Voorlopig baren de mindere tussenkomsten van Mignolet dus nog geen zorgen in Westkapelle, al doet de grootverdiener er toch best aan zijn niveau dringend weer op te krikken. Door het gebrek aan concurrentie is zijn positie dan wel veilig, het zou de rust in de tent alleen maar ten goede komen.

LEES OOK: Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Denkt u dat Mignolet deze dip snel weer te boven komt?

Meest recent

'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

3
3
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

24
24
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

16
16
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

84
84
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

126
126
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

26
26
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

74
74
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

260
260
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

80
80
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

68
68
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

634
634
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

148
148
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

166
166
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

167
167
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

173
173
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

400
400
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

37
37
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

52
52
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

156
156
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

29
29
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

243
243
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

388
388
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

161
161
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

142
142
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

105
105

Meer sportnieuws