Clement reageert op Mignolet-mysterie

door
Clement reageert op Mignolet-mysterie

Na een aantal mindere prestaties op rij rechtte Club Brugge zondag de rug in Genk, waar het ondanks een man minder in de tweede helft een 2-1 achterstand omboog in een 2-3 zege. Terwijl onder andere Brandon Mechele, Noa Lang en invaller Ruud Vormer weer aanknoopten met hun normale niveau, bleef één sterkhouder van Blauw-Zwart echter in hetzelfde bedje ziek.


Nadat hij tegen Standard en KV Mechelen al in de fout ging, zag Simon Mignolet er bij het tweede doelpunt van Patrik Hrosovsky namelijk opnieuw niet al te best uit. Een zeldzame reeks van blunders voor de doorgaans betrouwbare doelman, die door zijn coach achteraf wel meteen in bescherming werd genomen. "Ik wil hier geen item van maken en hoop dat hij woensdag (wanneer Club in de beker opnieuw naar Genk trekt, nvdr.) matchwinnaar word", aldus Philippe Clement na afloop.

Op zijn persbabbel van dinsdag werd de Brugse trainer echter opnieuw gepolst naar het mysterie rond de vormdip van Mignolet, die zelf recent nog wees op de blessure waarmee hij terugkwam van het EK. "Wij praten altijd met elkaar over bepaalde fases, dus in dat opzicht is er nu geen verschil ten opzichte van de voorbije 2,5 jaar. Of hij er op training anders bijloopt? Neen, al heeft hij natuurlijk ook liever dat het beter draait", wou hij er niet al te veel woorden aan vuilmaken.

POSITIE VEILIG
"Het hangt allemaal soms van een factor geluk af. Het belangrijkste is om met een wit blad te focussen op de volgende wedstrijd. Uiteraard heeft Simon heel veel ervaring in dit soort zaken", deed Clement vervolgens kort de kous af. Voorlopig baren de mindere tussenkomsten van Mignolet dus nog geen zorgen in Westkapelle, al doet de grootverdiener er toch best aan zijn niveau dringend weer op te krikken. Door het gebrek aan concurrentie is zijn positie dan wel veilig, het zou de rust in de tent alleen maar ten goede komen.

LEES OOK: Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Denkt u dat Mignolet deze dip snel weer te boven komt?

Meest recent

'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

13
13
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

23
23
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

28
28
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

143
143
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

162
162
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

74
74
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

209
209
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

178
178
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

210
210
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

563
563
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

202
202
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

562
562
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

86
86
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

67
67
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

131
131
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

62
62
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

92
92
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

423
423
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

252
252
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

84
84
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

253
253
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

294
294
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

118
118
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

245
245

Meer sportnieuws