Clement reageert op Mignolet-mysterie

door
Clement reageert op Mignolet-mysterie

Na een aantal mindere prestaties op rij rechtte Club Brugge zondag de rug in Genk, waar het ondanks een man minder in de tweede helft een 2-1 achterstand omboog in een 2-3 zege. Terwijl onder andere Brandon Mechele, Noa Lang en invaller Ruud Vormer weer aanknoopten met hun normale niveau, bleef één sterkhouder van Blauw-Zwart echter in hetzelfde bedje ziek.


Nadat hij tegen Standard en KV Mechelen al in de fout ging, zag Simon Mignolet er bij het tweede doelpunt van Patrik Hrosovsky namelijk opnieuw niet al te best uit. Een zeldzame reeks van blunders voor de doorgaans betrouwbare doelman, die door zijn coach achteraf wel meteen in bescherming werd genomen. "Ik wil hier geen item van maken en hoop dat hij woensdag (wanneer Club in de beker opnieuw naar Genk trekt, nvdr.) matchwinnaar word", aldus Philippe Clement na afloop.

Op zijn persbabbel van dinsdag werd de Brugse trainer echter opnieuw gepolst naar het mysterie rond de vormdip van Mignolet, die zelf recent nog wees op de blessure waarmee hij terugkwam van het EK. "Wij praten altijd met elkaar over bepaalde fases, dus in dat opzicht is er nu geen verschil ten opzichte van de voorbije 2,5 jaar. Of hij er op training anders bijloopt? Neen, al heeft hij natuurlijk ook liever dat het beter draait", wou hij er niet al te veel woorden aan vuilmaken.

POSITIE VEILIG
"Het hangt allemaal soms van een factor geluk af. Het belangrijkste is om met een wit blad te focussen op de volgende wedstrijd. Uiteraard heeft Simon heel veel ervaring in dit soort zaken", deed Clement vervolgens kort de kous af. Voorlopig baren de mindere tussenkomsten van Mignolet dus nog geen zorgen in Westkapelle, al doet de grootverdiener er toch best aan zijn niveau dringend weer op te krikken. Door het gebrek aan concurrentie is zijn positie dan wel veilig, het zou de rust in de tent alleen maar ten goede komen.

LEES OOK: Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Denkt u dat Mignolet deze dip snel weer te boven komt?

Meest recent

Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

73
73
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

92
92
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

81
81
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

272
272
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

68
68
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

685
685
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

210
210
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

171
171
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

154
154
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

256
256
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

110
110
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

110
110
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

70
70
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

370
370
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

76
76
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

46
46
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

265
265
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

98
98
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

79
79
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

210
210
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

225
225
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

330
330
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

81
81

Meer sportnieuws