Clement reageert op Mignolet-mysterie

door
Clement reageert op Mignolet-mysterie

Na een aantal mindere prestaties op rij rechtte Club Brugge zondag de rug in Genk, waar het ondanks een man minder in de tweede helft een 2-1 achterstand omboog in een 2-3 zege. Terwijl onder andere Brandon Mechele, Noa Lang en invaller Ruud Vormer weer aanknoopten met hun normale niveau, bleef één sterkhouder van Blauw-Zwart echter in hetzelfde bedje ziek.


Nadat hij tegen Standard en KV Mechelen al in de fout ging, zag Simon Mignolet er bij het tweede doelpunt van Patrik Hrosovsky namelijk opnieuw niet al te best uit. Een zeldzame reeks van blunders voor de doorgaans betrouwbare doelman, die door zijn coach achteraf wel meteen in bescherming werd genomen. "Ik wil hier geen item van maken en hoop dat hij woensdag (wanneer Club in de beker opnieuw naar Genk trekt, nvdr.) matchwinnaar word", aldus Philippe Clement na afloop.

Op zijn persbabbel van dinsdag werd de Brugse trainer echter opnieuw gepolst naar het mysterie rond de vormdip van Mignolet, die zelf recent nog wees op de blessure waarmee hij terugkwam van het EK. "Wij praten altijd met elkaar over bepaalde fases, dus in dat opzicht is er nu geen verschil ten opzichte van de voorbije 2,5 jaar. Of hij er op training anders bijloopt? Neen, al heeft hij natuurlijk ook liever dat het beter draait", wou hij er niet al te veel woorden aan vuilmaken.

POSITIE VEILIG
"Het hangt allemaal soms van een factor geluk af. Het belangrijkste is om met een wit blad te focussen op de volgende wedstrijd. Uiteraard heeft Simon heel veel ervaring in dit soort zaken", deed Clement vervolgens kort de kous af. Voorlopig baren de mindere tussenkomsten van Mignolet dus nog geen zorgen in Westkapelle, al doet de grootverdiener er toch best aan zijn niveau dringend weer op te krikken. Door het gebrek aan concurrentie is zijn positie dan wel veilig, het zou de rust in de tent alleen maar ten goede komen.

LEES OOK: Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Denkt u dat Mignolet deze dip snel weer te boven komt?

Meest recent

'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

10
10
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

21
21
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

44
44
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

31
31
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

62
62
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

286
286
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

12
12
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

182
182
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

274
274
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

597
597
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

145
145
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

561
561
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

300
300
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

121
121
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

111
111
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

452
452
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

465
465
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

532
532
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

620
620
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

252
252
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

1031
1031
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

493
493
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

139
139
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

265
265
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

215
215

Meer sportnieuws