Genk & Club Brugge maken selecties voor bekerclash bekend

343 stemmen
Genk & Club Brugge maken selecties voor bekerclash bekend

In een kleurrijke topper trok Club Brugge afgelopen zondag aan het langste eind tegen KRC Genk, en dus verschoof de druk van Jan Breydel naar de Cegeka Arena. Toch staan de zenuwen woensdag langs weerskanten ongetwijfeld weer strak gespannen wanneer beide teams het al opnieuw tegen mekaar opnemen, dit keer met de kwartfinale van de Croky Cup als inzet.


Daags voor het snelle weerzien maakten zowel de landskampioen als bekerwinnaar alvast hun wedstrijdselecties bekend. Langs Blauw-Zwarte zijde vallen er daarbij weinig verrassingen te noteren in de 21-koppige kern, want Philippe Clement trekt met dezelfde 21 namen terug naar Limburg. Dat betekent dus dat Ignace Van der Brempt na zijn rode kaart van zondag gewoon weer van de partij is, en onder andere Wesley Moraes en Owen Otasowie opnieuw afvallen.

Aan de overkant weigert John van den Brom, wiens positie alweer stevig onder vuur lijkt te liggen, voorlopig dan weer om knopen door te hakken. Hij weerhield voorlopig immers nog een selectie van maar liefst 24 spelers, mét daarbij ook Paul Onuachu. De topschutter van de vicekampioen gaf zondag nog verstek wegens ziekte, maar zou nu normaal gezien weer inzetbaar zijn. Wellicht neemt hij meteen weer van bij de aftrap de plaats in van stand-in Iké Ugbo.

KANS VOOR JUKLERÖD?
De enige afwezige bij de thuisploeg is zo Carlos Cuesta, nog altijd niet hersteld van een aanslepende blessure. Een aderlating voor Genk, hoewel zijn vervanger Mujaid Sadick het meer dan aardig doet centraal in de defensie. Links achterin mag Simen Jukleröd wie weet dan weer hopen op zijn eerste speelminuten. De 27-jarige Noor is stilaan volledig hersteld en kan Gerardo Arteaga, de laatste tijd in mindere doen, mogelijk het vuur aan de schenen leggen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Wie beschikt volgens u over de sterkste kern?

Meest recent

'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

28
28
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

200
200
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

245
245
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

283
283
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

101
101
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

272
272
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

485
485
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

487
487
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

218
218
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

119
119
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

216
216
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

408
408
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

176
176
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

109
109
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

406
406
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

274
274
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

282
282
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

479
479
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

192
192
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

149
149
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

484
484
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

158
158
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

178
178
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

585
585

Meer sportnieuws