Genk & Club Brugge maken selecties voor bekerclash bekend

343 stemmen
Genk & Club Brugge maken selecties voor bekerclash bekend

In een kleurrijke topper trok Club Brugge afgelopen zondag aan het langste eind tegen KRC Genk, en dus verschoof de druk van Jan Breydel naar de Cegeka Arena. Toch staan de zenuwen woensdag langs weerskanten ongetwijfeld weer strak gespannen wanneer beide teams het al opnieuw tegen mekaar opnemen, dit keer met de kwartfinale van de Croky Cup als inzet.


Daags voor het snelle weerzien maakten zowel de landskampioen als bekerwinnaar alvast hun wedstrijdselecties bekend. Langs Blauw-Zwarte zijde vallen er daarbij weinig verrassingen te noteren in de 21-koppige kern, want Philippe Clement trekt met dezelfde 21 namen terug naar Limburg. Dat betekent dus dat Ignace Van der Brempt na zijn rode kaart van zondag gewoon weer van de partij is, en onder andere Wesley Moraes en Owen Otasowie opnieuw afvallen.

Aan de overkant weigert John van den Brom, wiens positie alweer stevig onder vuur lijkt te liggen, voorlopig dan weer om knopen door te hakken. Hij weerhield voorlopig immers nog een selectie van maar liefst 24 spelers, mét daarbij ook Paul Onuachu. De topschutter van de vicekampioen gaf zondag nog verstek wegens ziekte, maar zou nu normaal gezien weer inzetbaar zijn. Wellicht neemt hij meteen weer van bij de aftrap de plaats in van stand-in Iké Ugbo.

KANS VOOR JUKLERÖD?
De enige afwezige bij de thuisploeg is zo Carlos Cuesta, nog altijd niet hersteld van een aanslepende blessure. Een aderlating voor Genk, hoewel zijn vervanger Mujaid Sadick het meer dan aardig doet centraal in de defensie. Links achterin mag Simen Jukleröd wie weet dan weer hopen op zijn eerste speelminuten. De 27-jarige Noor is stilaan volledig hersteld en kan Gerardo Arteaga, de laatste tijd in mindere doen, mogelijk het vuur aan de schenen leggen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Wie beschikt volgens u over de sterkste kern?

Meest recent

'Club Brugge richt pijlen op 18-jarige flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

2
2
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

71
71
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

24
24
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

350
350
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

283
283
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

95
95
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

317
317
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

298
298
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

49
49
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

73
73
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

128
128
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

45
45
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

413
413
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

404
404
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

138
138
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

63
63
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

569
569
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

123
123
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

136
136
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

167
167
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

159
159
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

458
458

Meer sportnieuws