Genk & Club Brugge maken selecties voor bekerclash bekend

343 stemmen
Genk & Club Brugge maken selecties voor bekerclash bekend

In een kleurrijke topper trok Club Brugge afgelopen zondag aan het langste eind tegen KRC Genk, en dus verschoof de druk van Jan Breydel naar de Cegeka Arena. Toch staan de zenuwen woensdag langs weerskanten ongetwijfeld weer strak gespannen wanneer beide teams het al opnieuw tegen mekaar opnemen, dit keer met de kwartfinale van de Croky Cup als inzet.


Daags voor het snelle weerzien maakten zowel de landskampioen als bekerwinnaar alvast hun wedstrijdselecties bekend. Langs Blauw-Zwarte zijde vallen er daarbij weinig verrassingen te noteren in de 21-koppige kern, want Philippe Clement trekt met dezelfde 21 namen terug naar Limburg. Dat betekent dus dat Ignace Van der Brempt na zijn rode kaart van zondag gewoon weer van de partij is, en onder andere Wesley Moraes en Owen Otasowie opnieuw afvallen.

Aan de overkant weigert John van den Brom, wiens positie alweer stevig onder vuur lijkt te liggen, voorlopig dan weer om knopen door te hakken. Hij weerhield voorlopig immers nog een selectie van maar liefst 24 spelers, mét daarbij ook Paul Onuachu. De topschutter van de vicekampioen gaf zondag nog verstek wegens ziekte, maar zou nu normaal gezien weer inzetbaar zijn. Wellicht neemt hij meteen weer van bij de aftrap de plaats in van stand-in Iké Ugbo.

KANS VOOR JUKLERÖD?
De enige afwezige bij de thuisploeg is zo Carlos Cuesta, nog altijd niet hersteld van een aanslepende blessure. Een aderlating voor Genk, hoewel zijn vervanger Mujaid Sadick het meer dan aardig doet centraal in de defensie. Links achterin mag Simen Jukleröd wie weet dan weer hopen op zijn eerste speelminuten. De 27-jarige Noor is stilaan volledig hersteld en kan Gerardo Arteaga, de laatste tijd in mindere doen, mogelijk het vuur aan de schenen leggen.

LEES OOK: 'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Wie beschikt volgens u over de sterkste kern?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

40
40
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

61
61
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

27
27
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

62
62
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

95
95
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

92
92
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

64
64
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

343
343
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

67
67
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

307
307
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

291
291
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

147
147
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

258
258
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

169
169
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

377
377
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

603
603
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

390
390
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

187
187
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws