'Gheysens onthult Antwerpse plannen voor wintermercato'

door
'Gheysens onthult Antwerpse plannen voor wintermercato'

Enkele dagen na de Europese uitschakeling boekte Antwerp zondag een deugddoende zege tegen KV Oostende. Gelukkig maar, want de Great Old heeft enkel nog de competitie om iets van het seizoen te maken. Niet bepaald waar voorzitter Paul Gheysens op had gehoopt toen hij de kern afgelopen zomer gevoelig versterkte. In gesprek met Het Nieuwsblad geeft de preses echter aan zich weinig zorgen te maken.


Zo kan de minder drukke kalender na nieuwjaar een voordeel zijn voor het stamnummer één, en meent Gheysens dat de boel stilaan beter begint te draaien. De nieuwkomers voelen zich alleszins alsmaar meer in hun sas op de Bosuil, waar de ziekenboeg de afgelopen maanden vaak stevig gevuld was. "Hopelijk hebben we niet te veel geblesseerden meer, maar we hebben een ruime kern", aldus Gheysens, die ondanks de interne en externe druk tevens zijn vertrouwen in coach Brian Priske uitspreekt.

De vraag is evenwel of die ruime selectie door de exit in de beker en Europa tijdens de wintermercato zal worden afgebouwd, dan wel verder versterkt in de hoop om de landstitel te pakken. Gezien zijn vertrouwen in de huidige spelersgroep staat Gheysens alvast niet bepaald te springen voor dat tweede scenario. "We ­hebben al een mooie groep, die almaar evolueert", klinkt het namelijk, hoewel algemeen manager Sven Jaecques recent nog aangaf dat Antwerp toch meer leidersfiguren kan gebruiken.

GEEN TITELAMBITIES
Volgens de voorzitter, zelf nochtans eveneens razend ambitieus, moeten de inspanningen van vorige zomer dus echter volstaan om de doelstellingen te bereiken. Nu al meestrijden om het kampioenschap lijkt daarbij overigens geen minimumvereiste. "Volgend seizoen opnieuw Europees spelen is het doel, dus we gaan proberen in de top vier te blijven", aldus Gheysens, een bescheidenheid die we niet van hem gewend zijn. Hij lijkt momenteel dan ook vooral even de rust in de tent te willen bewaren.

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Antwerp moet de kern in januari niet per se versterken

Meest recent

Nzeyimana's transfer naar VTM: financieel geniaal of dom?

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

1
1
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

15
15
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

30
30
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

60
60
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

151
151
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

115
115
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

180
180
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

145
145
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

93
93
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

560
560
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

313
313
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

131
131
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1186
1186
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

710
710
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

58
58
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

610
610
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1346
1346
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

562
562
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

591
591
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

268
268
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

497
497
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1101
1101
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

418
418
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

339
339

Meer sportnieuws