Vanhaezebrouck geeft AA Gent-goudklomp forse veeg uit de pan

door
Vanhaezebrouck geeft AA Gent-goudklomp forse veeg uit de pan

Naar goede gewoonte liet AA Gent tegen Standard weer een karrenvracht aan kansen liggen, maar onder impuls van een ontketende Tarik Tissoudali sleepten de Buffalo's wel vlotjes een 3-1 zege in de wacht. Terwijl de alternatieven voor Laurent Depoitre in de punt schaars zijn, barst er voor het plekje in de rug van de diepe spits zo stilaan een hevige concurrentiestrijd los in de Ghelamco Arena. Daar moesten zondag Roman Bezus, Gianni Bruno en Giorgi Chakvetadze zelfs plaatsnemen in de tribune.


Die eerste kreeg wat rust om te recupereren van een blessure die hem al een tijdje wat parten speelt, terwijl de pas herstelde zomeraanwinst Bruno in zijn voorbije optredens een mindere indruk naliet en daarom weer werd gepasseerd. Al hecht Hein Vanhaezebrouck ook veel belang aan wat er doorheen de week op de Gentse oefenvelden gebeurt, zo vertelde hij tijdens zijn wekelijkse persbabbel. Terwijl de coach zijn kritiek aan het adres van Bruno en vooral Bezus dus nog enigszins zacht verpakte door te wijzen op de diverse omstandigheden en interne concurrentie, kreeg Chakvetadze een veel stevigere sneer uit de pan.

"Giorgi heeft de kwaliteiten om er altijd bij te zijn, daar is geen discussie over mogelijk. Dan zeg ik niet dat hij altijd in de basis staat, want we hebben nog flink wat kwaliteit rondlopen. Maar hij zou altijd in de selectie moeten zijn. Als dat niet gebeurt, is dat enkel zijn fout", klonk het immers. Vanhaezebrouck ergert zich dan ook duidelijk aan de gebrekkige mentaliteit van het potentiële goudhaantje, die door allerhande blessures de afgelopen jaren helaas bleef steken in zijn ontwikkeling. Zo zou Chakvetadze tijdens de interlandbreak opnieuw amper getraind hebben bij Georgië, waar hij bovendien evenmin aan spelen toekwam.

HOOP VAN HEIN
"We kregen de cijfers: die waarden lagen echt heel laag. Sommige dagen deed hij zelfs quasi niets. Als je dan terugkeert naar Gent en je doet ook weer niets… Tja, sorry maar dan roep je zelf de problemen over je af", wordt Vanhaezebrouck verder nog geciteerd door Het Nieuwsblad. Wel gaf de trainer nog aan het geloof in de nog steeds pas 22-jarige aanvallende middenvelder nog niet volledig op te bergen, en blijft hij proberen om door te dringen tot het voormalige toptalent. "Alle deuren zijn dicht, dus Chakvetadze moet het hier doen als hij nog iets van zijn talent wil maken. Hij moet ooit eens de knop omdraaien."

LEES OOK: De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

Gelooft u nog in Chakvetadze bij AA Gent?

Meest recent

Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

16
16
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

121
121
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

62
62
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

308
308
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

183
183
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

413
413
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

172
172
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

118
118
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

503
503
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

83
83
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

303
303
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

267
267
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

553
553
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

823
823
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

906
906
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

359
359
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

311
311
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

682
682
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

361
361
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

385
385
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

369
369
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

745
745

Meer sportnieuws