Vanhaezebrouck geeft AA Gent-goudklomp forse veeg uit de pan

424
Vanhaezebrouck geeft AA Gent-goudklomp forse veeg uit de pan

Naar goede gewoonte liet AA Gent tegen Standard weer een karrenvracht aan kansen liggen, maar onder impuls van een ontketende Tarik Tissoudali sleepten de Buffalo's wel vlotjes een 3-1 zege in de wacht. Terwijl de alternatieven voor Laurent Depoitre in de punt schaars zijn, barst er voor het plekje in de rug van de diepe spits zo stilaan een hevige concurrentiestrijd los in de Ghelamco Arena. Daar moesten zondag Roman Bezus, Gianni Bruno en Giorgi Chakvetadze zelfs plaatsnemen in de tribune.


Die eerste kreeg wat rust om te recupereren van een blessure die hem al een tijdje wat parten speelt, terwijl de pas herstelde zomeraanwinst Bruno in zijn voorbije optredens een mindere indruk naliet en daarom weer werd gepasseerd. Al hecht Hein Vanhaezebrouck ook veel belang aan wat er doorheen de week op de Gentse oefenvelden gebeurt, zo vertelde hij tijdens zijn wekelijkse persbabbel. Terwijl de coach zijn kritiek aan het adres van Bruno en vooral Bezus dus nog enigszins zacht verpakte door te wijzen op de diverse omstandigheden en interne concurrentie, kreeg Chakvetadze een veel stevigere sneer uit de pan.

"Giorgi heeft de kwaliteiten om er altijd bij te zijn, daar is geen discussie over mogelijk. Dan zeg ik niet dat hij altijd in de basis staat, want we hebben nog flink wat kwaliteit rondlopen. Maar hij zou altijd in de selectie moeten zijn. Als dat niet gebeurt, is dat enkel zijn fout", klonk het immers. Vanhaezebrouck ergert zich dan ook duidelijk aan de gebrekkige mentaliteit van het potentiële goudhaantje, die door allerhande blessures de afgelopen jaren helaas bleef steken in zijn ontwikkeling. Zo zou Chakvetadze tijdens de interlandbreak opnieuw amper getraind hebben bij Georgië, waar hij bovendien evenmin aan spelen toekwam.

HOOP VAN HEIN
"We kregen de cijfers: die waarden lagen echt heel laag. Sommige dagen deed hij zelfs quasi niets. Als je dan terugkeert naar Gent en je doet ook weer niets… Tja, sorry maar dan roep je zelf de problemen over je af", wordt Vanhaezebrouck verder nog geciteerd door Het Nieuwsblad. Wel gaf de trainer nog aan het geloof in de nog steeds pas 22-jarige aanvallende middenvelder nog niet volledig op te bergen, en blijft hij proberen om door te dringen tot het voormalige toptalent. "Alle deuren zijn dicht, dus Chakvetadze moet het hier doen als hij nog iets van zijn talent wil maken. Hij moet ooit eens de knop omdraaien."

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Gelooft u nog in Chakvetadze bij AA Gent?

Meest recent

Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

0
0
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

3
3
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

16
16
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

61
61
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

30
30
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

17
17
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

66
66
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

38
38
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

79
79
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

41
41
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

38
38
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

14
14
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

101
101
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

190
190
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

195
195
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

463
463
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

381
381
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

360
360
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

52
52
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

357
357
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

98
98
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

46
46

Meer sportnieuws