Vanhaezebrouck geeft AA Gent-goudklomp forse veeg uit de pan

door
Vanhaezebrouck geeft AA Gent-goudklomp forse veeg uit de pan

Naar goede gewoonte liet AA Gent tegen Standard weer een karrenvracht aan kansen liggen, maar onder impuls van een ontketende Tarik Tissoudali sleepten de Buffalo's wel vlotjes een 3-1 zege in de wacht. Terwijl de alternatieven voor Laurent Depoitre in de punt schaars zijn, barst er voor het plekje in de rug van de diepe spits zo stilaan een hevige concurrentiestrijd los in de Ghelamco Arena. Daar moesten zondag Roman Bezus, Gianni Bruno en Giorgi Chakvetadze zelfs plaatsnemen in de tribune.


Die eerste kreeg wat rust om te recupereren van een blessure die hem al een tijdje wat parten speelt, terwijl de pas herstelde zomeraanwinst Bruno in zijn voorbije optredens een mindere indruk naliet en daarom weer werd gepasseerd. Al hecht Hein Vanhaezebrouck ook veel belang aan wat er doorheen de week op de Gentse oefenvelden gebeurt, zo vertelde hij tijdens zijn wekelijkse persbabbel. Terwijl de coach zijn kritiek aan het adres van Bruno en vooral Bezus dus nog enigszins zacht verpakte door te wijzen op de diverse omstandigheden en interne concurrentie, kreeg Chakvetadze een veel stevigere sneer uit de pan.

"Giorgi heeft de kwaliteiten om er altijd bij te zijn, daar is geen discussie over mogelijk. Dan zeg ik niet dat hij altijd in de basis staat, want we hebben nog flink wat kwaliteit rondlopen. Maar hij zou altijd in de selectie moeten zijn. Als dat niet gebeurt, is dat enkel zijn fout", klonk het immers. Vanhaezebrouck ergert zich dan ook duidelijk aan de gebrekkige mentaliteit van het potentiële goudhaantje, die door allerhande blessures de afgelopen jaren helaas bleef steken in zijn ontwikkeling. Zo zou Chakvetadze tijdens de interlandbreak opnieuw amper getraind hebben bij Georgië, waar hij bovendien evenmin aan spelen toekwam.

HOOP VAN HEIN
"We kregen de cijfers: die waarden lagen echt heel laag. Sommige dagen deed hij zelfs quasi niets. Als je dan terugkeert naar Gent en je doet ook weer niets… Tja, sorry maar dan roep je zelf de problemen over je af", wordt Vanhaezebrouck verder nog geciteerd door Het Nieuwsblad. Wel gaf de trainer nog aan het geloof in de nog steeds pas 22-jarige aanvallende middenvelder nog niet volledig op te bergen, en blijft hij proberen om door te dringen tot het voormalige toptalent. "Alle deuren zijn dicht, dus Chakvetadze moet het hier doen als hij nog iets van zijn talent wil maken. Hij moet ooit eens de knop omdraaien."

LEES OOK: Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

Gelooft u nog in Chakvetadze bij AA Gent?

Meest recent

Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

15
15
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

96
96
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

27
27
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

57
57
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

157
157
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

151
151
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

605
605
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

86
86
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

219
219
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

411
411
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

447
447
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

582
582
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

235
235
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

578
578
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

400
400
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

61
61
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

133
133
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

232
232
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

48
48
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

142
142
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

216
216
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

234
234
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

199
199
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

104
104
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

196
196

Meer sportnieuws