'Barcelona zet zinnen op peperdure Spaanse international'

door
'Barcelona zet zinnen op peperdure Spaanse international'

FC Barcelona wil met de hulp van Xavi een nieuw tijdperk inslaan. De Blaugrana kampte de voorbije jaren met heel wat sportieve én extra-sportieve problemen, en wil daar zo snel mogelijk een einde aan maken. Zo wordt er dag en nacht gezocht naar vers kapitaal, zodat de club zich zo snel mogelijk terug kan meten met de grootheden van het Europese voetbal.


Het staat vast dat Xavi heel wat spelers op zijn verlanglijstje heeft staan. Eén naam schoof El Mundo Deportivo inmiddels al naar voor als het absolute droomtarget. Zo weet het medium dat Dani Olmo een serieuze denkpiste is voor de Catalaanse topclub. De Spanjaard – die momenteel actief is bij RB Leipzig – zou zelf ook niet weigerachtig staan tegenover een terugkeer naar de ploeg waar hij het grootste deel van zijn jeugdopleiding afwerkte.

Immense vraagprijs wordt enige struikelblok

FC Barcelona kampt nog steeds met heel wat financiële problemen. Volgens het Spaanse medium zou RB Leipzig dan ook mikken op een bedrag van ongeveer 75 miljoen euro voor Olmo. Een som die de Blaurgana allerminst kan neertellen op dit moment, en waarvoor dringend een oplossing moet gezocht worden. Daardoor wordt er al gewag gemaakt van het vertrek van meerdere overbodige spelers.

Wie die spelers zouden zijn, blijft nog maar de vraag. De kans lijkt immers nihil dat Xavi het zal toelaten om één van zijn jonge talenten als Pedri te verkopen om Olmo richting Camp Nou te lokken. Onlangs raakte echter wel bekend dat Memphis Depay na één seizoen alweer zou kunnen vertrekken uit Catalonië. De Nederlander zou immers op de radar staan van Juventus, én zou mits een vertrek wel degelijk voor wat financiële ademruimte kunnen zorgen.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Moet Barcelona afscheid nemen van Depay om Olmo te halen?

Meest recent

Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

23
23
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

25
25
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

214
214
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

110
110
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

168
168
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

626
626
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

352
352
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

294
294
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

254
254
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

523
523
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

155
155
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

54
54
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

82
82
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

369
369
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

52
52
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

503
503
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

426
426
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

84
84
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

294
294
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

272
272
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

219
219
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

310
310

Meer sportnieuws