'Barcelona zet zinnen op peperdure Spaanse international'

door
'Barcelona zet zinnen op peperdure Spaanse international'

FC Barcelona wil met de hulp van Xavi een nieuw tijdperk inslaan. De Blaugrana kampte de voorbije jaren met heel wat sportieve én extra-sportieve problemen, en wil daar zo snel mogelijk een einde aan maken. Zo wordt er dag en nacht gezocht naar vers kapitaal, zodat de club zich zo snel mogelijk terug kan meten met de grootheden van het Europese voetbal.


Het staat vast dat Xavi heel wat spelers op zijn verlanglijstje heeft staan. Eén naam schoof El Mundo Deportivo inmiddels al naar voor als het absolute droomtarget. Zo weet het medium dat Dani Olmo een serieuze denkpiste is voor de Catalaanse topclub. De Spanjaard – die momenteel actief is bij RB Leipzig – zou zelf ook niet weigerachtig staan tegenover een terugkeer naar de ploeg waar hij het grootste deel van zijn jeugdopleiding afwerkte.

Immense vraagprijs wordt enige struikelblok

FC Barcelona kampt nog steeds met heel wat financiële problemen. Volgens het Spaanse medium zou RB Leipzig dan ook mikken op een bedrag van ongeveer 75 miljoen euro voor Olmo. Een som die de Blaurgana allerminst kan neertellen op dit moment, en waarvoor dringend een oplossing moet gezocht worden. Daardoor wordt er al gewag gemaakt van het vertrek van meerdere overbodige spelers.

Wie die spelers zouden zijn, blijft nog maar de vraag. De kans lijkt immers nihil dat Xavi het zal toelaten om één van zijn jonge talenten als Pedri te verkopen om Olmo richting Camp Nou te lokken. Onlangs raakte echter wel bekend dat Memphis Depay na één seizoen alweer zou kunnen vertrekken uit Catalonië. De Nederlander zou immers op de radar staan van Juventus, én zou mits een vertrek wel degelijk voor wat financiële ademruimte kunnen zorgen.

LEES OOK: 'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Moet Barcelona afscheid nemen van Depay om Olmo te halen?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

25
25
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

59
59
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

60
60
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

231
231
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

293
293
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

26
26
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

241
241
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

130
130
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

186
186
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

128
128
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

315
315
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

456
456
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

95
95
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

223
223
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1523
1523
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

282
282
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

155
155
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

47
47
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

370
370

Meer sportnieuws