'Barcelona zet zinnen op peperdure Spaanse international'

146
'Barcelona zet zinnen op peperdure Spaanse international'

FC Barcelona wil met de hulp van Xavi een nieuw tijdperk inslaan. De Blaugrana kampte de voorbije jaren met heel wat sportieve én extra-sportieve problemen, en wil daar zo snel mogelijk een einde aan maken. Zo wordt er dag en nacht gezocht naar vers kapitaal, zodat de club zich zo snel mogelijk terug kan meten met de grootheden van het Europese voetbal.


Het staat vast dat Xavi heel wat spelers op zijn verlanglijstje heeft staan. Eén naam schoof El Mundo Deportivo inmiddels al naar voor als het absolute droomtarget. Zo weet het medium dat Dani Olmo een serieuze denkpiste is voor de Catalaanse topclub. De Spanjaard – die momenteel actief is bij RB Leipzig – zou zelf ook niet weigerachtig staan tegenover een terugkeer naar de ploeg waar hij het grootste deel van zijn jeugdopleiding afwerkte.

Immense vraagprijs wordt enige struikelblok

FC Barcelona kampt nog steeds met heel wat financiële problemen. Volgens het Spaanse medium zou RB Leipzig dan ook mikken op een bedrag van ongeveer 75 miljoen euro voor Olmo. Een som die de Blaurgana allerminst kan neertellen op dit moment, en waarvoor dringend een oplossing moet gezocht worden. Daardoor wordt er al gewag gemaakt van het vertrek van meerdere overbodige spelers.

Wie die spelers zouden zijn, blijft nog maar de vraag. De kans lijkt immers nihil dat Xavi het zal toelaten om één van zijn jonge talenten als Pedri te verkopen om Olmo richting Camp Nou te lokken. Onlangs raakte echter wel bekend dat Memphis Depay na één seizoen alweer zou kunnen vertrekken uit Catalonië. De Nederlander zou immers op de radar staan van Juventus, én zou mits een vertrek wel degelijk voor wat financiële ademruimte kunnen zorgen.

LEES OOK: 'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

Moet Barcelona afscheid nemen van Depay om Olmo te halen?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

0
0
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

36
36
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

57
57
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

40
40
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

104
104
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

147
147
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

40
40
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

176
176
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

160
160
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

362
362
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

254
254
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

207
207
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

960
960
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

383
383
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

159
159
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281

Meer sportnieuws