Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

door
Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

De voorbije weken stonden de kranten vol over een zogenaamde tweespalt in de kleedkamer van Club Brugge. Daar zou Philippe Clement per slot van rekening op ramkoers liggen met zijn aanvoerder Ruud Vormer, de afgelopen wedstrijden alsmaar vaker aan de kant geschoven. Zondag in Genk haalden beiden echter hun gram.


Ondanks de numerieke minderheid na rust boekte Blauw-Zwart daar een even felbevochten als deugddoende zege. Niet in het minst voor de bekritiseerde coach, wiens keuze voor Ignace Van der Brempt even nochtans opnieuw slecht dreigde uit te draaien. Gelukkig voor Clement en de rest van Club toonden zijn troepen zich evenwel weerbaar, en bogen ze een 2-1 achterstand nog om in een 2-3 zege. Met dank ook aan de invallers die Clement tussen de lijnen bracht.

Zo scoorde Federico Ricca het winnende doelpunt op aangeven van ... jawel, Vormer. De 33-jarige Nederlander, tevens betrokken bij de gelijkmaker van Noa Lang, illustreerde op die manier toch nog maar eens dat hij nog steeds een belangrijke rol kan vervullen voor de landskampioen. Vooral op stilstaande fases, uiteraard zijn handelsmerk, zo bleek andermaal in de Cegeka Arena. Al zocht hij in de aanloop naar de 2-2 ook nog eens ouderwets de diepte op.

PRATEN MET DE VOETEN
Hoewel hij zoals wel vaker dus vooral met de voeten antwoordde op de hetze rond zijn persoon, was het achteraf dan ook tevens uitkijken naar het commentaar van de mondige middenvelder. "Maar er maar iets moois van", was echter de enige quote die Het Laatste Nieuws hem kon ontfutselen. Meer mocht hij volgens de krant immers niet zeggen van de Brugse persverantwoordelijke. Ook op de clubwebsite kwam Vormer trouwens niet aan bod. Blijven reageren óp het veld lijkt dus de boodschap.

LEES OOK: 'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Vindt u dat Vormer had moeten reageren na de match?

Meest recent

'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

6
6
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

12
12
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

14
14
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

68
68
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

94
94
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

78
78
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

86
86
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

46
46
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

31
31
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

85
85
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

137
137
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

141
141
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

43
43
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

281
281
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

101
101
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

110
110
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

172
172
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

80
80
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

401
401
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

175
175
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

505
505
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

131
131
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

126
126

Meer sportnieuws