Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

1313 stemmen
Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

De voorbije weken stonden de kranten vol over een zogenaamde tweespalt in de kleedkamer van Club Brugge. Daar zou Philippe Clement per slot van rekening op ramkoers liggen met zijn aanvoerder Ruud Vormer, de afgelopen wedstrijden alsmaar vaker aan de kant geschoven. Zondag in Genk haalden beiden echter hun gram.


Ondanks de numerieke minderheid na rust boekte Blauw-Zwart daar een even felbevochten als deugddoende zege. Niet in het minst voor de bekritiseerde coach, wiens keuze voor Ignace Van der Brempt even nochtans opnieuw slecht dreigde uit te draaien. Gelukkig voor Clement en de rest van Club toonden zijn troepen zich evenwel weerbaar, en bogen ze een 2-1 achterstand nog om in een 2-3 zege. Met dank ook aan de invallers die Clement tussen de lijnen bracht.

Zo scoorde Federico Ricca het winnende doelpunt op aangeven van ... jawel, Vormer. De 33-jarige Nederlander, tevens betrokken bij de gelijkmaker van Noa Lang, illustreerde op die manier toch nog maar eens dat hij nog steeds een belangrijke rol kan vervullen voor de landskampioen. Vooral op stilstaande fases, uiteraard zijn handelsmerk, zo bleek andermaal in de Cegeka Arena. Al zocht hij in de aanloop naar de 2-2 ook nog eens ouderwets de diepte op.

PRATEN MET DE VOETEN
Hoewel hij zoals wel vaker dus vooral met de voeten antwoordde op de hetze rond zijn persoon, was het achteraf dan ook tevens uitkijken naar het commentaar van de mondige middenvelder. "Maar er maar iets moois van", was echter de enige quote die Het Laatste Nieuws hem kon ontfutselen. Meer mocht hij volgens de krant immers niet zeggen van de Brugse persverantwoordelijke. Ook op de clubwebsite kwam Vormer trouwens niet aan bod. Blijven reageren óp het veld lijkt dus de boodschap.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Vindt u dat Vormer had moeten reageren na de match?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

207
207
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

206
206
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

67
67
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

58
58
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

504
504
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

262
262
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

117
117
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

119
119
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

122
122
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

98
98
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

283
283
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

115
115
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

408
408
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

138
138
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

207
207
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

71
71
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

362
362
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

273
273
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

141
141
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

535
535

Meer sportnieuws