Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

1313 stemmen
Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

De voorbije weken stonden de kranten vol over een zogenaamde tweespalt in de kleedkamer van Club Brugge. Daar zou Philippe Clement per slot van rekening op ramkoers liggen met zijn aanvoerder Ruud Vormer, de afgelopen wedstrijden alsmaar vaker aan de kant geschoven. Zondag in Genk haalden beiden echter hun gram.


Ondanks de numerieke minderheid na rust boekte Blauw-Zwart daar een even felbevochten als deugddoende zege. Niet in het minst voor de bekritiseerde coach, wiens keuze voor Ignace Van der Brempt even nochtans opnieuw slecht dreigde uit te draaien. Gelukkig voor Clement en de rest van Club toonden zijn troepen zich evenwel weerbaar, en bogen ze een 2-1 achterstand nog om in een 2-3 zege. Met dank ook aan de invallers die Clement tussen de lijnen bracht.

Zo scoorde Federico Ricca het winnende doelpunt op aangeven van ... jawel, Vormer. De 33-jarige Nederlander, tevens betrokken bij de gelijkmaker van Noa Lang, illustreerde op die manier toch nog maar eens dat hij nog steeds een belangrijke rol kan vervullen voor de landskampioen. Vooral op stilstaande fases, uiteraard zijn handelsmerk, zo bleek andermaal in de Cegeka Arena. Al zocht hij in de aanloop naar de 2-2 ook nog eens ouderwets de diepte op.

PRATEN MET DE VOETEN
Hoewel hij zoals wel vaker dus vooral met de voeten antwoordde op de hetze rond zijn persoon, was het achteraf dan ook tevens uitkijken naar het commentaar van de mondige middenvelder. "Maar er maar iets moois van", was echter de enige quote die Het Laatste Nieuws hem kon ontfutselen. Meer mocht hij volgens de krant immers niet zeggen van de Brugse persverantwoordelijke. Ook op de clubwebsite kwam Vormer trouwens niet aan bod. Blijven reageren óp het veld lijkt dus de boodschap.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Vindt u dat Vormer had moeten reageren na de match?

Meest recent

Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

0
0
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

24
24
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

276
276
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

292
292
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2922
2922
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

50
50
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

55
55
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

132
132
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

48
48
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

163
163
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

60
60
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

18
18
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

166
166
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

184
184
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

164
164
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

97
97
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

112
112
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

117
117
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

114
114
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

245
245
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

50
50
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

178
178
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

369
369

Meer sportnieuws