Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

door
Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

De voorbije weken stonden de kranten vol over een zogenaamde tweespalt in de kleedkamer van Club Brugge. Daar zou Philippe Clement per slot van rekening op ramkoers liggen met zijn aanvoerder Ruud Vormer, de afgelopen wedstrijden alsmaar vaker aan de kant geschoven. Zondag in Genk haalden beiden echter hun gram.


Ondanks de numerieke minderheid na rust boekte Blauw-Zwart daar een even felbevochten als deugddoende zege. Niet in het minst voor de bekritiseerde coach, wiens keuze voor Ignace Van der Brempt even nochtans opnieuw slecht dreigde uit te draaien. Gelukkig voor Clement en de rest van Club toonden zijn troepen zich evenwel weerbaar, en bogen ze een 2-1 achterstand nog om in een 2-3 zege. Met dank ook aan de invallers die Clement tussen de lijnen bracht.

Zo scoorde Federico Ricca het winnende doelpunt op aangeven van ... jawel, Vormer. De 33-jarige Nederlander, tevens betrokken bij de gelijkmaker van Noa Lang, illustreerde op die manier toch nog maar eens dat hij nog steeds een belangrijke rol kan vervullen voor de landskampioen. Vooral op stilstaande fases, uiteraard zijn handelsmerk, zo bleek andermaal in de Cegeka Arena. Al zocht hij in de aanloop naar de 2-2 ook nog eens ouderwets de diepte op.

PRATEN MET DE VOETEN
Hoewel hij zoals wel vaker dus vooral met de voeten antwoordde op de hetze rond zijn persoon, was het achteraf dan ook tevens uitkijken naar het commentaar van de mondige middenvelder. "Maar er maar iets moois van", was echter de enige quote die Het Laatste Nieuws hem kon ontfutselen. Meer mocht hij volgens de krant immers niet zeggen van de Brugse persverantwoordelijke. Ook op de clubwebsite kwam Vormer trouwens niet aan bod. Blijven reageren óp het veld lijkt dus de boodschap.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

Vindt u dat Vormer had moeten reageren na de match?

Meest recent

'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

0
0
'Kompany inspireerde Bayern met deze speech tot comeback'

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

43
43
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

123
123
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

48
48
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

82
82
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

79
79
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

85
85
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

94
94
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

369
369
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

98
98
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

78
78
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

67
67
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

126
126
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

477
477
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

261
261
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

237
237
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

148
148
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

44
44
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

364
364
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

114
114
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

448
448
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

355
355
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

381
381

Meer sportnieuws