Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

door
Club Brugge legt Vormer het zwijgen op

De voorbije weken stonden de kranten vol over een zogenaamde tweespalt in de kleedkamer van Club Brugge. Daar zou Philippe Clement per slot van rekening op ramkoers liggen met zijn aanvoerder Ruud Vormer, de afgelopen wedstrijden alsmaar vaker aan de kant geschoven. Zondag in Genk haalden beiden echter hun gram.


Ondanks de numerieke minderheid na rust boekte Blauw-Zwart daar een even felbevochten als deugddoende zege. Niet in het minst voor de bekritiseerde coach, wiens keuze voor Ignace Van der Brempt even nochtans opnieuw slecht dreigde uit te draaien. Gelukkig voor Clement en de rest van Club toonden zijn troepen zich evenwel weerbaar, en bogen ze een 2-1 achterstand nog om in een 2-3 zege. Met dank ook aan de invallers die Clement tussen de lijnen bracht.

Zo scoorde Federico Ricca het winnende doelpunt op aangeven van ... jawel, Vormer. De 33-jarige Nederlander, tevens betrokken bij de gelijkmaker van Noa Lang, illustreerde op die manier toch nog maar eens dat hij nog steeds een belangrijke rol kan vervullen voor de landskampioen. Vooral op stilstaande fases, uiteraard zijn handelsmerk, zo bleek andermaal in de Cegeka Arena. Al zocht hij in de aanloop naar de 2-2 ook nog eens ouderwets de diepte op.

PRATEN MET DE VOETEN
Hoewel hij zoals wel vaker dus vooral met de voeten antwoordde op de hetze rond zijn persoon, was het achteraf dan ook tevens uitkijken naar het commentaar van de mondige middenvelder. "Maar er maar iets moois van", was echter de enige quote die Het Laatste Nieuws hem kon ontfutselen. Meer mocht hij volgens de krant immers niet zeggen van de Brugse persverantwoordelijke. Ook op de clubwebsite kwam Vormer trouwens niet aan bod. Blijven reageren óp het veld lijkt dus de boodschap.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Vindt u dat Vormer had moeten reageren na de match?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

7
7
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

9
9
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

99
99
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

143
143
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

493
493
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

95
95
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

296
296
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

525
525
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

505
505
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

391
391
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1015
1015
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

281
281
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

438
438
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

80
80
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1194
1194
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

221
221
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

351
351
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

462
462
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

367
367
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84

Meer sportnieuws