AA Gent zet Club Brugge & co onder druk

door
AA Gent zet Club Brugge & co onder druk

AA Gent won met 3-1 van Standard, maar het had gerust zes of zeven keer kunnen scoren. De Buffalo’s zetten stilaan een reeksje neer. Ze staan op twee punten van de top vier.


Met een 7 op 9 heeft AA Gent zich weer in het peloton weten te nestelen. De troepen van Hein Vanhaezebrouck willen voluit voor de Champions Play-Offs gaan. Ze staan op twee punten van de vierde plaats.

Reeksje

"Het was zeker zo dat de andere meevallende resultaten dit weekend een stimulans waren. Maar we moeten nog altijd naar onszelf kijken en proberen een reeksje neer te zetten. Met andere woorden, we willen doorgaan op die winning mood”, zei Sven Kums op de website van AA Gent. Tarik Tissoudali was onhoudbaar tegen Standard. Hij is ook tevreden met de huidige resultaten van de Gentenaars. “Met de resultaten van de afgelopen weken mogen we zeker niet klagen, dat is waar." Al zal Gent toch efficiënter moeten worden als het echt een reeks wil neerzetten. De ploeg heeft nog veel kansen nodig en het is duidelijk dat er een killer nodig is in de aanval. Die loopt er nu niet rond.

AA Gent wil 2021 goed afsluiten, maar het programma is nog best pittig. Er volgen in december nog thuismatchen tegen KRC Genk en STVV, en de Buffalo’s moeten ook op bezoek gaan bij Oud-Heverlee Leuven, KV Mechelen en Union SG. In de beker wacht nog een verplaatsing naar Lommel SK. Het worden dus nog spannende weken in de Ghelamco Arena. De achterstand op de nummers twee Royal Antwerp FC en Club Brugge bedraagt voorlopig ‘slechts’ zes punten.

Gaat Gent nog meespelen voor de titel?

Meest recent

Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

9
9
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

183
183
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

115
115
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

61
61
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

200
200
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

80
80
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

352
352
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

182
182
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

493
493
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

304
304
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

117
117
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

506
506
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

56
56
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

157
157
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

706
706
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

50
50
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

116
116
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

174
174
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

256
256
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

223
223
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

129
129
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

201
201
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

149
149
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174

Meer sportnieuws