'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

door
'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

Guillaume Gillet komt op zijn 37ste nog amper aan spelen toe bij Sporting Charleroi. De ex-Rode Duivel wil graag nog voetballen. Gaat hij in januari een opmerkelijke transfer versieren?


Gillet heeft altijd aangekondigd dat hij zijn carrière wil afsluiten bij de club waar het voor hem begon: Luik. Die club klopt afgelopen zomer aan, maar Gillet ging nog niet akkoord. Ze wisten wel Jérémy Perbet en Benjamin Lambot aan te trekken. Gillet sprak in La Capitale over een terugkeer in januari.

Mooie carrière

"Ik heb geen zin om uitspraken te doen die ik niet kan nakomen. Ik sta onder contract bij Charleroi tot het einde van het seizoen en natuurlijk is er daarvoor een winterse transferperiode. Er kunnen ook andere aanbiedingen zijn, maar ik wil vooral plezier hebben en dus nog spelen”, aldus Gillet. Een verlengd verblijf bij Charleroi lijkt niet meer aan de orde te zijn en hij zal de club ten laatste in de zomer gaan verlaten. De ervaren middenvelder kwam dit seizoen nog maar 200 minuten in actie bij de Zebra’s.

Gillet heeft tot op heden al een mooie carrière gehad. Hij speelde voor Luik, Eupen, AA Gent, Anderlecht, Bastia, FC Nantes en Olympiacos. Gillet speelde in totaal al 292 wedstrijden in de Jupiler Pro League. Hij wist daarin 43 keer te scoren en 38 assists uit te delen. De voormalige rechtsachter was in zijn carrière ook 22 keer Rode Duivel en wist daarin 1 keer te scoren.

LEES OOK: Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Heeft Gillet nog zijn plaats in 1A?

Meest recent

'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

18
18
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

100
100
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

65
65
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

53
53
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

125
125
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

474
474
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

43
43
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

610
610
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

83
83
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

336
336
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

414
414
Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

688
688
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

155
155
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

205
205
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

195
195
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

88
88
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

124
124
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

125
125
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

693
693
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

163
163
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

78
78
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

72
72
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

330
330
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1246
1246
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

75
75

Meer sportnieuws