'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

524 stemmen
'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

Guillaume Gillet komt op zijn 37ste nog amper aan spelen toe bij Sporting Charleroi. De ex-Rode Duivel wil graag nog voetballen. Gaat hij in januari een opmerkelijke transfer versieren?


Gillet heeft altijd aangekondigd dat hij zijn carrière wil afsluiten bij de club waar het voor hem begon: Luik. Die club klopt afgelopen zomer aan, maar Gillet ging nog niet akkoord. Ze wisten wel Jérémy Perbet en Benjamin Lambot aan te trekken. Gillet sprak in La Capitale over een terugkeer in januari.

Mooie carrière

"Ik heb geen zin om uitspraken te doen die ik niet kan nakomen. Ik sta onder contract bij Charleroi tot het einde van het seizoen en natuurlijk is er daarvoor een winterse transferperiode. Er kunnen ook andere aanbiedingen zijn, maar ik wil vooral plezier hebben en dus nog spelen”, aldus Gillet. Een verlengd verblijf bij Charleroi lijkt niet meer aan de orde te zijn en hij zal de club ten laatste in de zomer gaan verlaten. De ervaren middenvelder kwam dit seizoen nog maar 200 minuten in actie bij de Zebra’s.

Gillet heeft tot op heden al een mooie carrière gehad. Hij speelde voor Luik, Eupen, AA Gent, Anderlecht, Bastia, FC Nantes en Olympiacos. Gillet speelde in totaal al 292 wedstrijden in de Jupiler Pro League. Hij wist daarin 43 keer te scoren en 38 assists uit te delen. De voormalige rechtsachter was in zijn carrière ook 22 keer Rode Duivel en wist daarin 1 keer te scoren.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

Heeft Gillet nog zijn plaats in 1A?

Meest recent

Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

26
26
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

28
28
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

46
46
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

136
136
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

91
91
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

168
168
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

80
80
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

385
385
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

109
109
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

235
235
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

732
732
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

20
20
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

530
530
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

115
115
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

254
254
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

848
848
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

128
128
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

225
225
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

214
214
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

576
576
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

582
582
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

1010
1010
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

360
360
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

549
549
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

352
352

Meer sportnieuws