'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

524 stemmen
'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

Guillaume Gillet komt op zijn 37ste nog amper aan spelen toe bij Sporting Charleroi. De ex-Rode Duivel wil graag nog voetballen. Gaat hij in januari een opmerkelijke transfer versieren?


Gillet heeft altijd aangekondigd dat hij zijn carrière wil afsluiten bij de club waar het voor hem begon: Luik. Die club klopt afgelopen zomer aan, maar Gillet ging nog niet akkoord. Ze wisten wel Jérémy Perbet en Benjamin Lambot aan te trekken. Gillet sprak in La Capitale over een terugkeer in januari.

Mooie carrière

"Ik heb geen zin om uitspraken te doen die ik niet kan nakomen. Ik sta onder contract bij Charleroi tot het einde van het seizoen en natuurlijk is er daarvoor een winterse transferperiode. Er kunnen ook andere aanbiedingen zijn, maar ik wil vooral plezier hebben en dus nog spelen”, aldus Gillet. Een verlengd verblijf bij Charleroi lijkt niet meer aan de orde te zijn en hij zal de club ten laatste in de zomer gaan verlaten. De ervaren middenvelder kwam dit seizoen nog maar 200 minuten in actie bij de Zebra’s.

Gillet heeft tot op heden al een mooie carrière gehad. Hij speelde voor Luik, Eupen, AA Gent, Anderlecht, Bastia, FC Nantes en Olympiacos. Gillet speelde in totaal al 292 wedstrijden in de Jupiler Pro League. Hij wist daarin 43 keer te scoren en 38 assists uit te delen. De voormalige rechtsachter was in zijn carrière ook 22 keer Rode Duivel en wist daarin 1 keer te scoren.

LEES OOK: 'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Heeft Gillet nog zijn plaats in 1A?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

12
12
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

63
63
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

25
25
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

123
123
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

64
64
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

142
142
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

23
23
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

220
220
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

158
158
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

770
770
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1008
1008
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

350
350
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

178
178
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

257
257
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

197
197
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

156
156
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

85
85
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

178
178
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

106
106
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

42
42
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

75
75
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

88
88
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

172
172

Meer sportnieuws