'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

524 stemmen
'Gillet is klaar voor zeer verrassende transfer'

Guillaume Gillet komt op zijn 37ste nog amper aan spelen toe bij Sporting Charleroi. De ex-Rode Duivel wil graag nog voetballen. Gaat hij in januari een opmerkelijke transfer versieren?


Gillet heeft altijd aangekondigd dat hij zijn carrière wil afsluiten bij de club waar het voor hem begon: Luik. Die club klopt afgelopen zomer aan, maar Gillet ging nog niet akkoord. Ze wisten wel Jérémy Perbet en Benjamin Lambot aan te trekken. Gillet sprak in La Capitale over een terugkeer in januari.

Mooie carrière

"Ik heb geen zin om uitspraken te doen die ik niet kan nakomen. Ik sta onder contract bij Charleroi tot het einde van het seizoen en natuurlijk is er daarvoor een winterse transferperiode. Er kunnen ook andere aanbiedingen zijn, maar ik wil vooral plezier hebben en dus nog spelen”, aldus Gillet. Een verlengd verblijf bij Charleroi lijkt niet meer aan de orde te zijn en hij zal de club ten laatste in de zomer gaan verlaten. De ervaren middenvelder kwam dit seizoen nog maar 200 minuten in actie bij de Zebra’s.

Gillet heeft tot op heden al een mooie carrière gehad. Hij speelde voor Luik, Eupen, AA Gent, Anderlecht, Bastia, FC Nantes en Olympiacos. Gillet speelde in totaal al 292 wedstrijden in de Jupiler Pro League. Hij wist daarin 43 keer te scoren en 38 assists uit te delen. De voormalige rechtsachter was in zijn carrière ook 22 keer Rode Duivel en wist daarin 1 keer te scoren.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Heeft Gillet nog zijn plaats in 1A?

Meest recent

Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

48
48
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

92
92
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

170
170
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

96
96
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

332
332
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

138
138
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

244
244
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

311
311
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

240
240
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

306
306
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

79
79
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

165
165
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

88
88
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

227
227
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

364
364
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

449
449
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

998
998
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

115
115
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

197
197
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

131
131
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

221
221
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

440
440
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

268
268
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

263
263
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

177
177

Meer sportnieuws