De Witte en Louwagie met bizarre verklaringen over Bayat

325 stemmen
De Witte en Louwagie met bizarre verklaringen over Bayat

Het is algemeen bekend dat AA Gent zeer veel zaken doet met Mogi Bayat. Dat is niet altijd goed voor een club, vraag maar aan Standard en RSC Anderlecht. Ivan De Witte en Michel Louwagie zien er geen problemen in.


De Witte ziet geen problemen in deals met Bayat, zolang alles correct verloopt. Dat hij betrokken is in de zaak ‘Propere Handen’ ziet De Witte ook niet als een probleem. “Zolang alles naar behoren wordt gedaan en hij voorlopig onschuldig blijft, waarom zou je het dan niet doen? Standard en Kortrijk hebben zojuist met hem samengewerkt in de zaken Elsner en Belhocine”, zei De Witte aan La Capitale. Toch is het vreemd dat AA Gent Bayat zeer vaak inschakelt, onder meer voor de transfers op de Franse markt. Mede daardoor vertrokken er veel personen uit de scouting.

Geen Veljkovic

Louwagie steunt zijn voorzitter omtrent Bayat. “De man is nog niet veroordeeld. Wij weten wat wij met hem onderhandeld hebben, dat is altijd correct verlopen. Tegenover elke prestatie stond een factuur van een Belgische vennootschap”, vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. Bayat zal dus zaken blijven doen met AA Gent totdat er een uitspraak komt in de zaak ‘Propere Handen’.

Binnenkort komt er duidelijkheid over welke personen uit het voetbal voor de rechtbank moeten verschijnen. In de zaak rondom Dejan Veljkovic maken ze zich bij AA Gent allerminst zorgen, aangezien de club amper zaken deed met hem. Enkel de transfers van Ervin Zukanovic en Brecht Dejaegere werden via de beruchte makelaar afgerond.

Vreemd dat Gent zoveel zaken blijft doen met Bayat?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

59
59
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

16
16
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

33
33
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

93
93
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

202
202
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

53
53
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

692
692
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

171
171
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

236
236
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

385
385
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

83
83
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

478
478
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

104
104
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

250
250
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

142
142
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

84
84
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

269
269
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

29
29
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

85
85
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

68
68
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

226
226
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

191
191
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

71
71
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71

Meer sportnieuws