De Witte en Louwagie met bizarre verklaringen over Bayat

door
De Witte en Louwagie met bizarre verklaringen over Bayat

Het is algemeen bekend dat AA Gent zeer veel zaken doet met Mogi Bayat. Dat is niet altijd goed voor een club, vraag maar aan Standard en RSC Anderlecht. Ivan De Witte en Michel Louwagie zien er geen problemen in.


De Witte ziet geen problemen in deals met Bayat, zolang alles correct verloopt. Dat hij betrokken is in de zaak ‘Propere Handen’ ziet De Witte ook niet als een probleem. “Zolang alles naar behoren wordt gedaan en hij voorlopig onschuldig blijft, waarom zou je het dan niet doen? Standard en Kortrijk hebben zojuist met hem samengewerkt in de zaken Elsner en Belhocine”, zei De Witte aan La Capitale. Toch is het vreemd dat AA Gent Bayat zeer vaak inschakelt, onder meer voor de transfers op de Franse markt. Mede daardoor vertrokken er veel personen uit de scouting.

Geen Veljkovic

Louwagie steunt zijn voorzitter omtrent Bayat. “De man is nog niet veroordeeld. Wij weten wat wij met hem onderhandeld hebben, dat is altijd correct verlopen. Tegenover elke prestatie stond een factuur van een Belgische vennootschap”, vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. Bayat zal dus zaken blijven doen met AA Gent totdat er een uitspraak komt in de zaak ‘Propere Handen’.

Binnenkort komt er duidelijkheid over welke personen uit het voetbal voor de rechtbank moeten verschijnen. In de zaak rondom Dejan Veljkovic maken ze zich bij AA Gent allerminst zorgen, aangezien de club amper zaken deed met hem. Enkel de transfers van Ervin Zukanovic en Brecht Dejaegere werden via de beruchte makelaar afgerond.

JOUW MENING TELT:
Vreemd dat Gent zoveel zaken blijft doen met Bayat?

Meest recent

'Union wil verrassen met komst oude bekende van Genk'

Bij Union staat de champagne al koud voor zondag, wanneer het de titel hoopt te vieren met een zege ...

0
0
'Einde verhaal bij Juve: Italiaanse transfer voor Mbangula'

Eén van de grootste Belgische verrassingen van dit seizoen was zonder twijfel Samuel ...

2
2
PSG mag dromen van quadruple na klinkende bekerzege

Volgende week kent het Europese voetbalseizoen zijn apotheose met de finale van de Champions League. ...

19
19
'Na afhaken Wirtz: Bayern bepaalt nieuwe transferprioriteit'

Voor Bayern München zit het seizoen erop en dat betekent dat Vincent Kompany zich al kan ...

19
19
'Cijfers gelekt: Napoli doet De Bruyne vorstelijk voorstel'

Het lijkt stilaan duidelijk te worden waar de toekomst van Kevin De Bruyne zal liggen. Ondanks dat ...

108
108
Geen sprookje: Stuttgart pakt Duitse beker tegen derdeklasser

In Duitsland heeft Arminia Bielefeld zijn sprookje niet kunnen voltooien. De derdeklasser had het na ...

20
20
PO2 eindigt met late zege Charleroi en twee gelijke spelen

Zaterdagavond werd in de Europe Play-Off de laatste speeldag afgewerkt. Daarin stond niets meer op ...

35
35
'Amorim ongenadig: speler in volle kleedkamer deur gewezen'

Manchester United neemt het zondag nog op tegen Aston Villa, maar daarna zit een miserabel seizoen ...

136
136
Knaltransfer voor Westerlo: "Die droom is er nog steeds"

Westerlo zet zaterdag tegen Standard een punt achter zijn seizoen. Voor een aantal spelers van de ...

48
48
'Kassa Club rinkelt: transferstrijd tussen 4 grootmachten'

Het zou weleens een zomer als nooit te voren kunnen gaan worden bij Club Brugge. Het verkocht dit ...

399
399
'Union gaat strijd aan voor peperduur toptalent'

Zondag kan een hoogdag worden in de geschiedenis van Union SG. Met een zege tegen AA Gent kan het ...

98
98
'De Bruyne geeft fiat aan Napoli: meer details bekend'

Zondag speelt Kevin De Bruyne zijn laatste wedstrijd in het shirt van Manchester City, dat op de ...

196
196
VN POLL: Union champion óf toch tweede ster voor Club?

Zondagavond valt de beslissing in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Kan Union SG dit keer ...

219
219
'United beeft: duizelingwekkende aanbieding Bruno Fernandes'

Manchester United FC verloor woensdag de finale van de Europa League en greep zo definitief naast ...

137
137
'PSG zet zinnen op satellietclub in België'

Nadat het zich al tot Frans landskampioen wist te kronen betwist PSG binnenkort ook de finale van de ...

213
213
'Stormloop bij Club Brugge: absolute toptransfer op til'

Club Brugge hoopt zondag alsnog de titel te veroveren. Voor een aantal gegeerde goudhaantjes van ...

997
997
Anderlecht-fans kiezen opvolger Hasi: uitgesproken favoriet

Een nieuw seizoen zonder trofee zit er bijna op voor RSC Anderlecht. Zelf is Besnik Hasi ...

675
675
BV’s, bubbels en Vannieuwkerke: KVDO pakt groots uit

Karl Vannieuwkerke kennen we in de eerste plaats als sportpresentator bij de openbare omroep. Het ...

119
119
'Antwerp neemt afscheid van Janssen, duo levert jackpot op'

Antwerp hoopt nog een Europees ticket te bemachtigen, maar ongeacht de afloop tegen Charleroi ...

1233
1233
Crisis compleet bij AA Gent: speler klapt uit de biecht

Zondag kan AA Gent nog voor scherprechter spelen in de titelrace, al geeft niemand de Buffalo's ook ...

1277
1277

Meer sportnieuws