De Witte en Louwagie met bizarre verklaringen over Bayat

325 stemmen
De Witte en Louwagie met bizarre verklaringen over Bayat

Het is algemeen bekend dat AA Gent zeer veel zaken doet met Mogi Bayat. Dat is niet altijd goed voor een club, vraag maar aan Standard en RSC Anderlecht. Ivan De Witte en Michel Louwagie zien er geen problemen in.


De Witte ziet geen problemen in deals met Bayat, zolang alles correct verloopt. Dat hij betrokken is in de zaak ‘Propere Handen’ ziet De Witte ook niet als een probleem. “Zolang alles naar behoren wordt gedaan en hij voorlopig onschuldig blijft, waarom zou je het dan niet doen? Standard en Kortrijk hebben zojuist met hem samengewerkt in de zaken Elsner en Belhocine”, zei De Witte aan La Capitale. Toch is het vreemd dat AA Gent Bayat zeer vaak inschakelt, onder meer voor de transfers op de Franse markt. Mede daardoor vertrokken er veel personen uit de scouting.

Geen Veljkovic

Louwagie steunt zijn voorzitter omtrent Bayat. “De man is nog niet veroordeeld. Wij weten wat wij met hem onderhandeld hebben, dat is altijd correct verlopen. Tegenover elke prestatie stond een factuur van een Belgische vennootschap”, vertelt hij aan Het Laatste Nieuws. Bayat zal dus zaken blijven doen met AA Gent totdat er een uitspraak komt in de zaak ‘Propere Handen’.

Binnenkort komt er duidelijkheid over welke personen uit het voetbal voor de rechtbank moeten verschijnen. In de zaak rondom Dejan Veljkovic maken ze zich bij AA Gent allerminst zorgen, aangezien de club amper zaken deed met hem. Enkel de transfers van Ervin Zukanovic en Brecht Dejaegere werden via de beruchte makelaar afgerond.

🚀

Vreemd dat Gent zoveel zaken blijft doen met Bayat?

Meest recent

Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

72
72
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

181
181
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

17
17
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

28
28
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

34
34
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

79
79
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

113
113
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

83
83
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

116
116
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

459
459
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

285
285
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

79
79
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

394
394
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

137
137
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

796
796
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

125
125
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

93
93
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

217
217
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

405
405
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

365
365
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

613
613
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935

Meer sportnieuws