'Strijd om Sergio Gomez barst los'

door
'Strijd om Sergio Gomez barst los'

Bij Anderlecht loerde de crisis vorige week om de hoek, maar die werd zaterdagavond bezworen met een 1-3-overwinning op het veld van Charleroi. Daarmee doet Paars-Wit een uitstekende zaak in het klassement, want het sluipt weer drie punten dichter bij de top vier. Niet voor het eerst dit seizoen mocht het daarvoor Sergio Gomez dankbaar zijn.


De 21-jarige Spanjaard is zonder twijfel dé meest succesvolle transfer van de voorbije zomer. Anderlecht betaalde 2,25 miljoen euro om de polyvalente middenvelder over te nemen van Borussia Dortmund en Gomez bleek tot dusver elke cent dubbel en dik waard. Kompany speelt hem uit als linksachter, maar ondanks die defensieve rol staat zijn teller dit seizoen al op vijf goals en acht assists in 21 wedstrijden.

BUITENLANDSE INTERESSE

Daar komt ook nog eens bij dat Gomez de voorbije maanden schitterde bij de Spaanse U21, waar hij vier goals en drie assists liet optekenen in amper vijf matchen. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij in de kijker loopt bij buitenlandse clubs. Heel wat buitenlandse clubs zagen Gomez zaterdag al uitblinken op Mambourg en nu zou ook de eerste gegadigde zich gemeld hebben.

Volgens Jeunes Footeux wil Olympique Marseille immers een poging wagen om Gomez in januari binnen te halen. De Franse traditieclub ziet straks wellicht met Jordan Amavi zijn linksachter vertrekken en technisch directeur Pablo Longoria - een landgenoot van Gomez - zou het goudhaantje van Anderlecht als vervanger willen. Dan zal er wel een stevige transfersom op tafel moeten komen, want Paars-Wit zal hem zeker niet zomaar zo snel laten vertrekken.


LEES OOK: 'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Zou Marseille een stap vooruit zijn voor Gomez?

Meest recent

Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

26
26
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

76
76
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

30
30
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

93
93
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

67
67
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

95
95
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

89
89
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

128
128
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

42
42
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

100
100
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

315
315
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

133
133
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

211
211
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

56
56
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

205
205
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

96
96
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

141
141
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

363
363
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

244
244
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

347
347
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

317
317
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

458
458

Meer sportnieuws