'Strijd om Sergio Gomez barst los'

door
'Strijd om Sergio Gomez barst los'

Bij Anderlecht loerde de crisis vorige week om de hoek, maar die werd zaterdagavond bezworen met een 1-3-overwinning op het veld van Charleroi. Daarmee doet Paars-Wit een uitstekende zaak in het klassement, want het sluipt weer drie punten dichter bij de top vier. Niet voor het eerst dit seizoen mocht het daarvoor Sergio Gomez dankbaar zijn.


De 21-jarige Spanjaard is zonder twijfel dé meest succesvolle transfer van de voorbije zomer. Anderlecht betaalde 2,25 miljoen euro om de polyvalente middenvelder over te nemen van Borussia Dortmund en Gomez bleek tot dusver elke cent dubbel en dik waard. Kompany speelt hem uit als linksachter, maar ondanks die defensieve rol staat zijn teller dit seizoen al op vijf goals en acht assists in 21 wedstrijden.

BUITENLANDSE INTERESSE

Daar komt ook nog eens bij dat Gomez de voorbije maanden schitterde bij de Spaanse U21, waar hij vier goals en drie assists liet optekenen in amper vijf matchen. Het hoeft dan ook niet te verbazen dat hij in de kijker loopt bij buitenlandse clubs. Heel wat buitenlandse clubs zagen Gomez zaterdag al uitblinken op Mambourg en nu zou ook de eerste gegadigde zich gemeld hebben.

Volgens Jeunes Footeux wil Olympique Marseille immers een poging wagen om Gomez in januari binnen te halen. De Franse traditieclub ziet straks wellicht met Jordan Amavi zijn linksachter vertrekken en technisch directeur Pablo Longoria - een landgenoot van Gomez - zou het goudhaantje van Anderlecht als vervanger willen. Dan zal er wel een stevige transfersom op tafel moeten komen, want Paars-Wit zal hem zeker niet zomaar zo snel laten vertrekken.


LEES OOK: Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Zou Marseille een stap vooruit zijn voor Gomez?

Meest recent

Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

157
157
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

21
21
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

107
107
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

773
773
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

69
69
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

31
31
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

54
54
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

517
517
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

387
387
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1076
1076
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

344
344
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

37
37
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

184
184
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

481
481
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

320
320
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

822
822
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

237
237
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

628
628
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

106
106
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

613
613
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

763
763
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

679
679
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

129
129

Meer sportnieuws