'Marca pakt uit met straffe Messi-onthulling'

door
'Marca pakt uit met straffe Messi-onthulling'

France Football maakt vanavond bekend wie de Gouden Bal zal winnen. Er zijn heel wat favorieten zoals Robert Lewandowski, Lionel Messi, Karim Benzema en anderen. Marca kent de winnaar.


Volgens de Spaanse krant is het Messi die zijn zevende Gouden Bal zal winnen. De Argentijn hield FC Barcelona vorig jaar bijna op zijn eentje recht en wist er de Copa del Rey te winnen. Daarnaast was vooral zijn bijzonder sterke Copa America doorslaggevend. De aanvaller won die prijs met Argentinië en 'Leo' was er met 4 doelpunten en 6 assists in amper 7 wedstrijden bijzonder bepalend. Het was zijn eerste prijs met Argentinië.

Prijzenkast

Messi vertrok afgelopen zomer bij FC Barcelona en PSG haalde hem binnen. Daar gaat het moeilijker met 4 goals en 4 assists in 11 wedstrijden. Messi laat bij de Gouden Bal Lewandowski en Benzema achter zich. Cristiano Ronaldo zou op een vijfde plaats eindigen. Verschillende media maken bekend dat Messi de winnaar gaat worden en Patrice Evra feliciteerde hem al via de sociale media.

Het palmares van Messi mag er wel zijn. Bij FC Barcelona won hij alles wat er in clubverband te winnen valt, enkel de Europa League ontbreekt. Messi hoopt op het WK 2022 zijn laatste grote prijs te kunnen winnen. Dan hoopt hij ook de wereldbeker naar Argentinië te halen. Het zou het ultieme eerbetoon zijn aan Diego Armando Maradona, die nog altijd boven Messi staat omdat hij in 1986 goud pakte op het WK. Messi wordt al heel zijn leven vergeleken met de overleden Argentijnse voetballegende.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Een verdiende winnaar?

Meest recent

'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

21
21
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

40
40
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

136
136
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

169
169
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

34
34
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

338
338
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

221
221
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

476
476
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

387
387
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

294
294
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

68
68
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

113
113
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

735
735
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

572
572
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

279
279
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

341
341
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

857
857
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

376
376
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

336
336
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

436
436
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

185
185
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

179
179
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

101
101
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

324
324
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

321
321

Meer sportnieuws