Priske verdedigt zich: "Dat is het grote doel"

door
Priske verdedigt zich:

De voorbije dagen stond Brian Priske alweer onder druk als trainer van Antwerp, want vorige week werd er in de competitie pijnlijk verloren tegen STVV en donderdag slaagde de Great Old er niet in om zijn laatste strohalm te grijpen in de Europa League, door diep in blessuretijd nog een gelijkmaker te slikken tegen Eintracht Frankfurt. De druk lijkt nu wel wat af te zullen nemen, nadat er zondagavond vlot gewonnen werd van KV Oostende.


Dat zal voor Priske allicht een hele opluchting zijn, want de Deens trainer voelde na de wedstrijd toch nog eens de nood om zichzelf te verdedigen. "We zijn natuurlijk ontgoocheld dat het bekerverhaal en het Europese voetbal voorbij zijn, ook al was onze Europese campagne redelijk goed als je alleen naar de prestaties kijkt", verklaarde hij immers aan Sporza. "Maar het grote doel is natuurlijk om eind mei voor de titel te vechten."

EINDELIJK VERTROKKEN?
Daarvoor zal Priske ongetwijfeld ook rekenen op zijn landgenoot Viktor Fischer. Die streek in de zomer neer met hoge verwachtingen, die hij echter nog niet kon inlossen. Tegen de kustploeg was hij wel eindelijk eens beslissend, want hij scoorde zelf het openingsdoelpunt en gaf vervolgens de assist voor de 2-0. Heel Antwerp zal hopen dat de aanvaller nu vertrokken is.

Fischer gaf wel vooral credits aan zijn coach en zijn ploegmaats. "In de eerste helft had ik het gevoel dat ze bij Oostende erg dicht bij elkaar stonden. Het waren 2 blokken en daar hadden we wat moeite mee. Tijdens de rust hebben we dat goed besproken en een goed plan gemaakt voor de tweede helft. Toen waren we heel gevaarlijk met onze spitsen die goed in de diepte gingen", was zijn analyse immers.

LEES OOK: Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Zal Antwerp tot het einde meestrijden voor de titel?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

26
26
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

106
106
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

54
54
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

36
36
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

160
160
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

311
311
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

128
128
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

147
147
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

140
140
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

461
461
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

161
161
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

93
93
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

647
647
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

190
190
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

48
48
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

887
887
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

160
160
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

292
292
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

527
527
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

839
839
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

997
997
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

232
232
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws