Priske verdedigt zich: "Dat is het grote doel"

298 stemmen
Priske verdedigt zich:

De voorbije dagen stond Brian Priske alweer onder druk als trainer van Antwerp, want vorige week werd er in de competitie pijnlijk verloren tegen STVV en donderdag slaagde de Great Old er niet in om zijn laatste strohalm te grijpen in de Europa League, door diep in blessuretijd nog een gelijkmaker te slikken tegen Eintracht Frankfurt. De druk lijkt nu wel wat af te zullen nemen, nadat er zondagavond vlot gewonnen werd van KV Oostende.


Dat zal voor Priske allicht een hele opluchting zijn, want de Deens trainer voelde na de wedstrijd toch nog eens de nood om zichzelf te verdedigen. "We zijn natuurlijk ontgoocheld dat het bekerverhaal en het Europese voetbal voorbij zijn, ook al was onze Europese campagne redelijk goed als je alleen naar de prestaties kijkt", verklaarde hij immers aan Sporza. "Maar het grote doel is natuurlijk om eind mei voor de titel te vechten."

EINDELIJK VERTROKKEN?
Daarvoor zal Priske ongetwijfeld ook rekenen op zijn landgenoot Viktor Fischer. Die streek in de zomer neer met hoge verwachtingen, die hij echter nog niet kon inlossen. Tegen de kustploeg was hij wel eindelijk eens beslissend, want hij scoorde zelf het openingsdoelpunt en gaf vervolgens de assist voor de 2-0. Heel Antwerp zal hopen dat de aanvaller nu vertrokken is.

Fischer gaf wel vooral credits aan zijn coach en zijn ploegmaats. "In de eerste helft had ik het gevoel dat ze bij Oostende erg dicht bij elkaar stonden. Het waren 2 blokken en daar hadden we wat moeite mee. Tijdens de rust hebben we dat goed besproken en een goed plan gemaakt voor de tweede helft. Toen waren we heel gevaarlijk met onze spitsen die goed in de diepte gingen", was zijn analyse immers.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Zal Antwerp tot het einde meestrijden voor de titel?

Meest recent

Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

21
21
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

175
175
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

63
63
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

256
256
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

165
165
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

217
217
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

741
741
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

457
457
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

284
284
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

258
258
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

115
115
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

148
148
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

593
593
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

301
301
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

90
90
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

225
225
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

121
121
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

404
404
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

93
93
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

644
644
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

674
674
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

134
134
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20

Meer sportnieuws