Essevee duwt blunderend Beerschot weer diep in degradatiemoeras

154 stemmen
Essevee duwt blunderend Beerschot weer diep in degradatiemoeras

Terug naar af, dat is misschien wel de beste manier om de situatie van Beerschot momenteel te omschrijven. De Mannekes hadden deze namiddag de kans om nog wat meer ploegen in het degradatiemoeras te sleuren maar een horrorstart deed de bezoekers compleet de das om. De degradatie komt weer wat dichter voor het team van Torrente.

Kon het dan toch nog voor Beerschot? De Mannekes zwalpten in het competitiebegin en leken een vogel voor de kat maar de laatste weken knabbelden ze toch wat aan de achterstand onderin. Mits een zege bij Zulte Waregem zou het zelfs helemaal de aansluiting vinden met een kransje ploegen daarboven. Torrente zat zelf in de tribune wegens een schorsing maar aan zijn elftal wijzigde hij niets. Bij de thuisploeg zat Vossen andermaal op de bank, Kutesa kreeg wel een basisplaats.
Horrorstart breekt Beerschot zuur op
Essevee kende een droomstart, na amper twee minuten spelen haalde Kutesa knap de achterlijn, zijn voorzet werd door Gano even fraai met het hoofd in doel verlengd: 1-0 voor Zulte Waregem. De thuisploeg duwde door en Dompé schoot vanop vrije trap te centraal. De bezoekers gaven voorlopig niet thuis en bekochten dat nog voor het kwartier met een dubbele achterstand: Dompé haalde uit van ver en Vanhamel blunderde grandioos: 2-0 voor Zulte Waregem. Even later ontsnapte Beerschot zelfs al aan de 3-0 toen Radic een voorzet pardoes tegen de paal verlengde, in de rebound vond Kutesa de bezoekende doelman op zijn weg. Eindelijk kwam er nadien ook een reactie van de Mannekes, aan de overzijde kwam Vaca plots oog in oog met Bossut maar die laatste pakte uit met een prachtige redding. Op het halfuur ging een volley van Holzhauser dan weer voorlangs. De thuisploeg loerde op de counter en kwam er een paar keer gevaarlijk uit, op tien minuten van de rust knalde Seck rakelings voorlangs. Vlak voor de pauze miste Shankland nog een unieke kans op de aansluitingstreffer maar halfweg leek Beerschot de grote verliezer van de speeldag te worden.

Dompé zorgt voor de dubbele voorsprong.
Offensiefje zonder efficiëntie van bezoekers
De bezoekers begonnen furieus aan de tweede helft, Bossut moest al vroeg Shankland van een doelpunt houden met een prima redding. Aan de overzijde kreeg ook Humphreys een enorme kans maar ook hij slaagde er niet in om te scoren. Het offensiefje van Beerschot leidde uiteindelijk niet tot al teveel kansen, halfweg de tweede periode schoot Holzhauser nog eens naast de kooi van Bossut. Uiteindelijk was het allemaal veel te weinig wat de bezoekers hier deze namiddag lieten zien en zo lijkt de degradatie steeds meer in zicht te komen. Zulte Waregem kan dankzij deze zege weer wat vrijer ademen.
Scoreverloop:
1-0 (3') Gano, 2-0 (12') Dompé

LEES OOK: Beerschot vindt opvallende versterking bij Lierse SK

🚀

Komt het nog goed met Beerschot?

Meest recent

Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

29
29
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

142
142
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

125
125
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

76
76
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

43
43
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

80
80
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

96
96
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

40
40
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

266
266
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

78
78
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

205
205
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

154
154
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

290
290
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

112
112
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

205
205
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

747
747
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

260
260
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1299
1299
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

239
239
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

88
88
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

237
237
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

375
375
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

355
355
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

95
95

Meer sportnieuws