Essevee duwt blunderend Beerschot weer diep in degradatiemoeras

door
Essevee duwt blunderend Beerschot weer diep in degradatiemoeras

Terug naar af, dat is misschien wel de beste manier om de situatie van Beerschot momenteel te omschrijven. De Mannekes hadden deze namiddag de kans om nog wat meer ploegen in het degradatiemoeras te sleuren maar een horrorstart deed de bezoekers compleet de das om. De degradatie komt weer wat dichter voor het team van Torrente.

Kon het dan toch nog voor Beerschot? De Mannekes zwalpten in het competitiebegin en leken een vogel voor de kat maar de laatste weken knabbelden ze toch wat aan de achterstand onderin. Mits een zege bij Zulte Waregem zou het zelfs helemaal de aansluiting vinden met een kransje ploegen daarboven. Torrente zat zelf in de tribune wegens een schorsing maar aan zijn elftal wijzigde hij niets. Bij de thuisploeg zat Vossen andermaal op de bank, Kutesa kreeg wel een basisplaats.
Horrorstart breekt Beerschot zuur op
Essevee kende een droomstart, na amper twee minuten spelen haalde Kutesa knap de achterlijn, zijn voorzet werd door Gano even fraai met het hoofd in doel verlengd: 1-0 voor Zulte Waregem. De thuisploeg duwde door en Dompé schoot vanop vrije trap te centraal. De bezoekers gaven voorlopig niet thuis en bekochten dat nog voor het kwartier met een dubbele achterstand: Dompé haalde uit van ver en Vanhamel blunderde grandioos: 2-0 voor Zulte Waregem. Even later ontsnapte Beerschot zelfs al aan de 3-0 toen Radic een voorzet pardoes tegen de paal verlengde, in de rebound vond Kutesa de bezoekende doelman op zijn weg. Eindelijk kwam er nadien ook een reactie van de Mannekes, aan de overzijde kwam Vaca plots oog in oog met Bossut maar die laatste pakte uit met een prachtige redding. Op het halfuur ging een volley van Holzhauser dan weer voorlangs. De thuisploeg loerde op de counter en kwam er een paar keer gevaarlijk uit, op tien minuten van de rust knalde Seck rakelings voorlangs. Vlak voor de pauze miste Shankland nog een unieke kans op de aansluitingstreffer maar halfweg leek Beerschot de grote verliezer van de speeldag te worden.

Dompé zorgt voor de dubbele voorsprong.
Offensiefje zonder efficiëntie van bezoekers
De bezoekers begonnen furieus aan de tweede helft, Bossut moest al vroeg Shankland van een doelpunt houden met een prima redding. Aan de overzijde kreeg ook Humphreys een enorme kans maar ook hij slaagde er niet in om te scoren. Het offensiefje van Beerschot leidde uiteindelijk niet tot al teveel kansen, halfweg de tweede periode schoot Holzhauser nog eens naast de kooi van Bossut. Uiteindelijk was het allemaal veel te weinig wat de bezoekers hier deze namiddag lieten zien en zo lijkt de degradatie steeds meer in zicht te komen. Zulte Waregem kan dankzij deze zege weer wat vrijer ademen.
Scoreverloop:
1-0 (3') Gano, 2-0 (12') Dompé

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

Komt het nog goed met Beerschot?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

56
56
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

192
192
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

34
34
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

184
184
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

287
287
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

551
551
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

200
200
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

53
53
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

166
166
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1291
1291
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

97
97
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

585
585
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

54
54
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

121
121
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

157
157
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

278
278
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

339
339
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws