De Witte kondigt volgende transfer aan bij Anderlecht

1078 stemmen
De Witte kondigt volgende transfer aan bij Anderlecht

Bij AA Gent verloren ze Peter Verbeke aan RSC Anderlecht. Eerder trokken er al enkele scouts naar Oud-Heverlee Leuven en in de Ghelamco Arena zien ze nog een pion de club verlaten. Anderlecht slaat weer toe.


Sportief directeur Tim Matthys verlaat AA Gent en trekt naar Anderlecht. Dat gerucht doet al even de ronde, maar het nieuws werd nog niet officieel bevestigd. Voorzitter Ivan De Witte deelt mee dat Matthys weldra bij Anderlecht zal werken.

Geen vervanger

"Ik denk het wel, maar ik weet het niet zeker. Dat is het leven, ik hou niet zo van de methode, dat hij benaderd wordt door Anderlecht. Je moet voorzichtig zijn met dit soort initiatieven, maar zo is het nu eenmaal. Tim en Peter zullen een goed team vormen in Anderlecht en we zullen oplossingen vinden om ze te vervangen”, aldus De Witte. Michel Louwagie liet in La Capitale weten dat Matthys niet zal vervangen worden.

De manager van de Buffalo’s laat verstaan dat Samuel Cardenas de Hoofd Scouting zal worden. Daarnaast krijgt ook Hein Vanhaezebrouck een grote stem, al was dat afgelopen zomer niet altijd een groot succes. Zo haalde hij Darko Lemajic naar AA Gent. Ook Gunther Schepens fungeert er als Sportief Adviseur, waardoor een vervanger voor Matthys volgens hem niet nodig is. Zij zullen het sportieve beleid bij AA Gent, uiteraard samen met Louwagie, gaan bepalen. De afgelopen maanden waren er bij de fans heel wat kritische reacties omtrent het feit dat AA Gent volgens hen te veel met bepaalde makelaars samenwerkt.

Een groot verlies voor Gent?

Meest recent

'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

48
48
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

8
8
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

223
223
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

83
83
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

40
40
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

176
176
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

30
30
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

42
42
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

198
198
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

583
583
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

181
181
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

439
439
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

218
218
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

543
543
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

531
531
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

489
489
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

368
368
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

605
605
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

273
273
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1084
1084
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

332
332
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

677
677

Meer sportnieuws