De Witte kondigt volgende transfer aan bij Anderlecht

door
De Witte kondigt volgende transfer aan bij Anderlecht

Bij AA Gent verloren ze Peter Verbeke aan RSC Anderlecht. Eerder trokken er al enkele scouts naar Oud-Heverlee Leuven en in de Ghelamco Arena zien ze nog een pion de club verlaten. Anderlecht slaat weer toe.


Sportief directeur Tim Matthys verlaat AA Gent en trekt naar Anderlecht. Dat gerucht doet al even de ronde, maar het nieuws werd nog niet officieel bevestigd. Voorzitter Ivan De Witte deelt mee dat Matthys weldra bij Anderlecht zal werken.

Geen vervanger

"Ik denk het wel, maar ik weet het niet zeker. Dat is het leven, ik hou niet zo van de methode, dat hij benaderd wordt door Anderlecht. Je moet voorzichtig zijn met dit soort initiatieven, maar zo is het nu eenmaal. Tim en Peter zullen een goed team vormen in Anderlecht en we zullen oplossingen vinden om ze te vervangen”, aldus De Witte. Michel Louwagie liet in La Capitale weten dat Matthys niet zal vervangen worden.

De manager van de Buffalo’s laat verstaan dat Samuel Cardenas de Hoofd Scouting zal worden. Daarnaast krijgt ook Hein Vanhaezebrouck een grote stem, al was dat afgelopen zomer niet altijd een groot succes. Zo haalde hij Darko Lemajic naar AA Gent. Ook Gunther Schepens fungeert er als Sportief Adviseur, waardoor een vervanger voor Matthys volgens hem niet nodig is. Zij zullen het sportieve beleid bij AA Gent, uiteraard samen met Louwagie, gaan bepalen. De afgelopen maanden waren er bij de fans heel wat kritische reacties omtrent het feit dat AA Gent volgens hen te veel met bepaalde makelaars samenwerkt.

Een groot verlies voor Gent?

Meest recent

KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

18
18
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

34
34
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

286
286
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

80
80
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

19
19
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

253
253
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

34
34
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

298
298
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

119
119
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

299
299
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

209
209
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

297
297
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

100
100
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

440
440
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

496
496
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

617
617
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

303
303
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

212
212
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

295
295
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

77
77
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

243
243
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

130
130
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

282
282
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

506
506
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

359
359

Meer sportnieuws