De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

804 stemmen
De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

RSC Anderlecht deed afgelopen zomer weer heel wat ingaande transfers. Daar zaten een aantal goede aanwinsten bij, maar enkelen vallen ook tegen. Gilles De Bilde is laaiend enthousiast over één transfer.


Sergio Gomez was weer ijzersterk in het Zwarte Land. Hij was betrokken bij de 0-2 (die al dan niet via Lisandro Magallan binnen ging) en scoorde ook de beslissende 1-3. De Spanjaard is nu al dé zomertransfer van Anderlecht. De Bilde denkt dat RSCA hem nog moeilijk aan boord gaat kunnen houden.

Straffe statistieken

"Gomez speelde heel sterk en is al een heel seizoen zeer goed bezig. Het zal moeilijk worden om hem na het seizoen nog bij Anderlecht te houden. Als verdediger deed hij het goed tegen Charleroi, en ook aanvallend was hij weer bepalend”, aldus De Bilde aan Eleven Sports. Anderlecht haalde Gomez voor 2 miljoen euro weg bij Borussia Dortmund.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro, al zal zijn echte transferwaarde ondertussen al een stuk hoger zijn. Gomez legt zeer straffe statistieken voor. Hij was in de Jupiler Pro League goed voor 5 doelpunten en 7 assists in 16 competitiewedstrijden. Dat zijn cijfers waar de aanvallende spelers van de Brusselse club zelfs niet aan kunnen tippen. Gomez maakte de laatste maanden ook al furore bij de beloften van Spanje. De komende weken en maanden zullen er ongetwijfeld ploegen interesse gaan tonen. Kompany kreeg aanvankelijk nog kritiek dat hij de Spanjaard als aanvallende linkerflankverdediger uitspeelde, maar voorlopig is het zijn beste zet van het seizoen.

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Zal hij volgend jaar nog voor RSCA spelen?

Meest recent

Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

0
0
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

12
12
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

61
61
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

98
98
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

235
235
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

58
58
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

631
631
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

236
236
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

82
82
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

396
396
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

249
249
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

223
223
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

298
298
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

401
401
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

113
113
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

548
548
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

238
238
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

999
999
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

233
233
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

465
465
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

56
56
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

713
713
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

267
267
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

164
164
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1523
1523

Meer sportnieuws