De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

804 stemmen
De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

RSC Anderlecht deed afgelopen zomer weer heel wat ingaande transfers. Daar zaten een aantal goede aanwinsten bij, maar enkelen vallen ook tegen. Gilles De Bilde is laaiend enthousiast over één transfer.


Sergio Gomez was weer ijzersterk in het Zwarte Land. Hij was betrokken bij de 0-2 (die al dan niet via Lisandro Magallan binnen ging) en scoorde ook de beslissende 1-3. De Spanjaard is nu al dé zomertransfer van Anderlecht. De Bilde denkt dat RSCA hem nog moeilijk aan boord gaat kunnen houden.

Straffe statistieken

"Gomez speelde heel sterk en is al een heel seizoen zeer goed bezig. Het zal moeilijk worden om hem na het seizoen nog bij Anderlecht te houden. Als verdediger deed hij het goed tegen Charleroi, en ook aanvallend was hij weer bepalend”, aldus De Bilde aan Eleven Sports. Anderlecht haalde Gomez voor 2 miljoen euro weg bij Borussia Dortmund.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro, al zal zijn echte transferwaarde ondertussen al een stuk hoger zijn. Gomez legt zeer straffe statistieken voor. Hij was in de Jupiler Pro League goed voor 5 doelpunten en 7 assists in 16 competitiewedstrijden. Dat zijn cijfers waar de aanvallende spelers van de Brusselse club zelfs niet aan kunnen tippen. Gomez maakte de laatste maanden ook al furore bij de beloften van Spanje. De komende weken en maanden zullen er ongetwijfeld ploegen interesse gaan tonen. Kompany kreeg aanvankelijk nog kritiek dat hij de Spanjaard als aanvallende linkerflankverdediger uitspeelde, maar voorlopig is het zijn beste zet van het seizoen.

LEES OOK: Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Zal hij volgend jaar nog voor RSCA spelen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

90
90
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

47
47
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

30
30
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

278
278
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

140
140
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

166
166
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws