De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

804
De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

RSC Anderlecht deed afgelopen zomer weer heel wat ingaande transfers. Daar zaten een aantal goede aanwinsten bij, maar enkelen vallen ook tegen. Gilles De Bilde is laaiend enthousiast over één transfer.


Sergio Gomez was weer ijzersterk in het Zwarte Land. Hij was betrokken bij de 0-2 (die al dan niet via Lisandro Magallan binnen ging) en scoorde ook de beslissende 1-3. De Spanjaard is nu al dé zomertransfer van Anderlecht. De Bilde denkt dat RSCA hem nog moeilijk aan boord gaat kunnen houden.

Straffe statistieken

"Gomez speelde heel sterk en is al een heel seizoen zeer goed bezig. Het zal moeilijk worden om hem na het seizoen nog bij Anderlecht te houden. Als verdediger deed hij het goed tegen Charleroi, en ook aanvallend was hij weer bepalend”, aldus De Bilde aan Eleven Sports. Anderlecht haalde Gomez voor 2 miljoen euro weg bij Borussia Dortmund.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro, al zal zijn echte transferwaarde ondertussen al een stuk hoger zijn. Gomez legt zeer straffe statistieken voor. Hij was in de Jupiler Pro League goed voor 5 doelpunten en 7 assists in 16 competitiewedstrijden. Dat zijn cijfers waar de aanvallende spelers van de Brusselse club zelfs niet aan kunnen tippen. Gomez maakte de laatste maanden ook al furore bij de beloften van Spanje. De komende weken en maanden zullen er ongetwijfeld ploegen interesse gaan tonen. Kompany kreeg aanvankelijk nog kritiek dat hij de Spanjaard als aanvallende linkerflankverdediger uitspeelde, maar voorlopig is het zijn beste zet van het seizoen.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Zal hij volgend jaar nog voor RSCA spelen?

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

2
2
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

35
35
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

55
55
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

15
15
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

123
123
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

58
58
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

165
165
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

151
151
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

230
230
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

186
186
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

231
231
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

390
390
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

185
185
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

190
190
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

162
162
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

139
139
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

77
77
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

215
215
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

135
135
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

78
78
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

316
316

Meer sportnieuws