De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

804 stemmen
De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

RSC Anderlecht deed afgelopen zomer weer heel wat ingaande transfers. Daar zaten een aantal goede aanwinsten bij, maar enkelen vallen ook tegen. Gilles De Bilde is laaiend enthousiast over één transfer.


Sergio Gomez was weer ijzersterk in het Zwarte Land. Hij was betrokken bij de 0-2 (die al dan niet via Lisandro Magallan binnen ging) en scoorde ook de beslissende 1-3. De Spanjaard is nu al dé zomertransfer van Anderlecht. De Bilde denkt dat RSCA hem nog moeilijk aan boord gaat kunnen houden.

Straffe statistieken

"Gomez speelde heel sterk en is al een heel seizoen zeer goed bezig. Het zal moeilijk worden om hem na het seizoen nog bij Anderlecht te houden. Als verdediger deed hij het goed tegen Charleroi, en ook aanvallend was hij weer bepalend”, aldus De Bilde aan Eleven Sports. Anderlecht haalde Gomez voor 2 miljoen euro weg bij Borussia Dortmund.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro, al zal zijn echte transferwaarde ondertussen al een stuk hoger zijn. Gomez legt zeer straffe statistieken voor. Hij was in de Jupiler Pro League goed voor 5 doelpunten en 7 assists in 16 competitiewedstrijden. Dat zijn cijfers waar de aanvallende spelers van de Brusselse club zelfs niet aan kunnen tippen. Gomez maakte de laatste maanden ook al furore bij de beloften van Spanje. De komende weken en maanden zullen er ongetwijfeld ploegen interesse gaan tonen. Kompany kreeg aanvankelijk nog kritiek dat hij de Spanjaard als aanvallende linkerflankverdediger uitspeelde, maar voorlopig is het zijn beste zet van het seizoen.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Zal hij volgend jaar nog voor RSCA spelen?

Meest recent

België in de ban van Doku: laatste nieuws uit Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

11
11
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

241
241
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

120
120
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

315
315
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

79
79
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

26
26
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

87
87
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

113
113
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

483
483
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

404
404
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

186
186
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

56
56
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

32
32
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

39
39
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

562
562
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

209
209
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

97
97
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

172
172
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

43
43
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

745
745
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

128
128
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

142
142
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

105
105
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

539
539

Meer sportnieuws