De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

door
De Bilde voorspelt nu al uitgaande toptransfer bij Anderlecht

RSC Anderlecht deed afgelopen zomer weer heel wat ingaande transfers. Daar zaten een aantal goede aanwinsten bij, maar enkelen vallen ook tegen. Gilles De Bilde is laaiend enthousiast over één transfer.


Sergio Gomez was weer ijzersterk in het Zwarte Land. Hij was betrokken bij de 0-2 (die al dan niet via Lisandro Magallan binnen ging) en scoorde ook de beslissende 1-3. De Spanjaard is nu al dé zomertransfer van Anderlecht. De Bilde denkt dat RSCA hem nog moeilijk aan boord gaat kunnen houden.

Straffe statistieken

"Gomez speelde heel sterk en is al een heel seizoen zeer goed bezig. Het zal moeilijk worden om hem na het seizoen nog bij Anderlecht te houden. Als verdediger deed hij het goed tegen Charleroi, en ook aanvallend was hij weer bepalend”, aldus De Bilde aan Eleven Sports. Anderlecht haalde Gomez voor 2 miljoen euro weg bij Borussia Dortmund.

Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 3 miljoen euro, al zal zijn echte transferwaarde ondertussen al een stuk hoger zijn. Gomez legt zeer straffe statistieken voor. Hij was in de Jupiler Pro League goed voor 5 doelpunten en 7 assists in 16 competitiewedstrijden. Dat zijn cijfers waar de aanvallende spelers van de Brusselse club zelfs niet aan kunnen tippen. Gomez maakte de laatste maanden ook al furore bij de beloften van Spanje. De komende weken en maanden zullen er ongetwijfeld ploegen interesse gaan tonen. Kompany kreeg aanvankelijk nog kritiek dat hij de Spanjaard als aanvallende linkerflankverdediger uitspeelde, maar voorlopig is het zijn beste zet van het seizoen.

LEES OOK: 'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

Zal hij volgend jaar nog voor RSCA spelen?

Meest recent

Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

35
35
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

26
26
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

36
36
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

31
31
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

121
121
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

64
64
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

218
218
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

312
312
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

86
86
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

154
154
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

333
333
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

159
159
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

337
337
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

142
142
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

344
344
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

325
325
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

295
295
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

576
576
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

599
599
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

105
105
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

212
212
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

584
584
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

569
569
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331

Meer sportnieuws