Clement zet flopaankoop weer rij achteruit

door
Clement zet flopaankoop weer rij achteruit

De zomermercato van Club Brugge was tot op heden allerminst een succes. Enkele miljoenentransfers geven niet thuis en de kans is groot dat er nog maar weinig van die jongens zullen spelen tegen KRC Genk.


De kans dat Stanley Nsoki en Kamal Sowah, voor respectievelijk 6,5 miljoen euro en 9 miljoen euro aangetrokken, vandaag aan de aftrap staan is zeer klein. Owen Otasowie ook niet, ook al zat hij tegen RB Leipzig eindelijk eens in de kern. Hij zit weer niet in de kern.

Niet tegen Genk

"Hij is in stijgende lijn, maar heeft nog stappen te zetten. Maar ik ga nu even aan de korte termijn denken”, aldus Clement op zijn perspraatje. De Amerikaan kwam in de zomer voor 4 miljoen euro over van Wolverhampton, maar kwam nog niet aan spelen toe. Voorlopig komt hij niet in aanmerking voor speelminuten. Club Brugge zal tegen Racing Genk voor de vertrouwde namen kiezen en wellicht een goede organisatie willen neerzetten. Ruud Vormer zal zo goed als zeker starten.

Otasowie moet nog héél wat stappen zetten om nog maar een kans te maken op een basisplaats. Centraal op het middenveld staan Eder Balanta, Mats Rits en Noah Mbamba voor hem in de pikorde. Voorlopig ziet het er niet naar uit dat de defensieve middenvelder dus snel aan bod gaat komen. De vraag dient gesteld te worden of Club Brugge de jonge Amerikaan in januari niet beter op huurbasis elders gaat stellen, zodat hij toch vertrouwen én ervaring kan opdoen. Zonder Europees voetbal zal er na Nieuwjaar nog minder geroteerd worden, wat zijn speelkansen nog feller naar beneden haalt.

LEES OOK: Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Moet Club hem uitlenen aan een Belgische club?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

22
22
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

114
114
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

40
40
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

138
138
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

118
118
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

160
160
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

76
76
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

89
89
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

58
58
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

320
320
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

68
68
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

246
246
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

87
87
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

69
69
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

184
184
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

139
139
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

217
217
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

618
618
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

142
142
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

104
104
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

470
470
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

130
130
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

172
172

Meer sportnieuws