Clement zet flopaankoop weer rij achteruit

474 stemmen
Clement zet flopaankoop weer rij achteruit

De zomermercato van Club Brugge was tot op heden allerminst een succes. Enkele miljoenentransfers geven niet thuis en de kans is groot dat er nog maar weinig van die jongens zullen spelen tegen KRC Genk.


De kans dat Stanley Nsoki en Kamal Sowah, voor respectievelijk 6,5 miljoen euro en 9 miljoen euro aangetrokken, vandaag aan de aftrap staan is zeer klein. Owen Otasowie ook niet, ook al zat hij tegen RB Leipzig eindelijk eens in de kern. Hij zit weer niet in de kern.

Niet tegen Genk

"Hij is in stijgende lijn, maar heeft nog stappen te zetten. Maar ik ga nu even aan de korte termijn denken”, aldus Clement op zijn perspraatje. De Amerikaan kwam in de zomer voor 4 miljoen euro over van Wolverhampton, maar kwam nog niet aan spelen toe. Voorlopig komt hij niet in aanmerking voor speelminuten. Club Brugge zal tegen Racing Genk voor de vertrouwde namen kiezen en wellicht een goede organisatie willen neerzetten. Ruud Vormer zal zo goed als zeker starten.

Otasowie moet nog héél wat stappen zetten om nog maar een kans te maken op een basisplaats. Centraal op het middenveld staan Eder Balanta, Mats Rits en Noah Mbamba voor hem in de pikorde. Voorlopig ziet het er niet naar uit dat de defensieve middenvelder dus snel aan bod gaat komen. De vraag dient gesteld te worden of Club Brugge de jonge Amerikaan in januari niet beter op huurbasis elders gaat stellen, zodat hij toch vertrouwen én ervaring kan opdoen. Zonder Europees voetbal zal er na Nieuwjaar nog minder geroteerd worden, wat zijn speelkansen nog feller naar beneden haalt.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Moet Club hem uitlenen aan een Belgische club?

Meest recent

'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

10
10
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

33
33
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

150
150
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

18
18
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

209
209
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

43
43
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

157
157
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

531
531
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

232
232
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

364
364
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

536
536
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

266
266
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

341
341
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

21
21
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

147
147
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

58
58
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

80
80
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

145
145
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

59
59
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

94
94
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

72
72
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

400
400
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1312
1312
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

417
417

Meer sportnieuws