Clement zet flopaankoop weer rij achteruit

door
Clement zet flopaankoop weer rij achteruit

De zomermercato van Club Brugge was tot op heden allerminst een succes. Enkele miljoenentransfers geven niet thuis en de kans is groot dat er nog maar weinig van die jongens zullen spelen tegen KRC Genk.


De kans dat Stanley Nsoki en Kamal Sowah, voor respectievelijk 6,5 miljoen euro en 9 miljoen euro aangetrokken, vandaag aan de aftrap staan is zeer klein. Owen Otasowie ook niet, ook al zat hij tegen RB Leipzig eindelijk eens in de kern. Hij zit weer niet in de kern.

Niet tegen Genk

"Hij is in stijgende lijn, maar heeft nog stappen te zetten. Maar ik ga nu even aan de korte termijn denken”, aldus Clement op zijn perspraatje. De Amerikaan kwam in de zomer voor 4 miljoen euro over van Wolverhampton, maar kwam nog niet aan spelen toe. Voorlopig komt hij niet in aanmerking voor speelminuten. Club Brugge zal tegen Racing Genk voor de vertrouwde namen kiezen en wellicht een goede organisatie willen neerzetten. Ruud Vormer zal zo goed als zeker starten.

Otasowie moet nog héél wat stappen zetten om nog maar een kans te maken op een basisplaats. Centraal op het middenveld staan Eder Balanta, Mats Rits en Noah Mbamba voor hem in de pikorde. Voorlopig ziet het er niet naar uit dat de defensieve middenvelder dus snel aan bod gaat komen. De vraag dient gesteld te worden of Club Brugge de jonge Amerikaan in januari niet beter op huurbasis elders gaat stellen, zodat hij toch vertrouwen én ervaring kan opdoen. Zonder Europees voetbal zal er na Nieuwjaar nog minder geroteerd worden, wat zijn speelkansen nog feller naar beneden haalt.

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Moet Club hem uitlenen aan een Belgische club?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

23
23
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

109
109
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

157
157
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

34
34
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

188
188
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

101
101
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

103
103
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

185
185
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

139
139
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1209
1209
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

66
66
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

78
78
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

532
532
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

240
240
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

155
155
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

139
139
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1066
1066
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

401
401
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

896
896

Meer sportnieuws