Vrancken scherp voor onherkenbaar KV Mechelen

door
Vrancken scherp voor onherkenbaar KV Mechelen

KV Mechelen sloop vorige week nog dichter bij de top drie door op knappe wijze landskampioen Club Brugge over de knie te leggen, maar een week later was daar niets meer van te merken. Malinwa was zaterdagavond onherkenbaar en ging met 3-1 onderuit op het veld van Cercle Brugge, dat nog altijd voorlaatste in de rangschikking staat.


Voor rust slaagde Mechelen er nog in om een achterstand op te halen, maar in de tweede helft gingen ze alsnog helemaal kopje onder. De Vereniging speelde net als de voorbije weken zeer gretig, maar toonde zich deze keer wél efficiënt op de juiste momenten en dat bleek de doodsteek voor de troepen van Wouter Vrancken. Die kon dan ook niet tevreden zijn.

"We speelden een slechte wedstrijd", stelde Vrancken onomwonden op de website van KVM. "We verdienen hier vandaag geen punten. We toonden te weinig mentaliteit en agressiviteit. En dat is de basis van het spelletje.We moesten er duel van maken. Dat deden we niet. We kregen nog een herkansing met de één-één, maar nadien zagen we geen verbetering. We werden afgetroefd."

STORM
Op het einde van de eerste helft leek Malinwa nog even het laken naar zich toe te kunnen trekken met de gelijkmaker van Storm en een bal op de paal van Mrabti, maar uiteindelijk lukte dat niet. "Met wat geluk stonden we zelfs op voorsprong, maar uiteindelijk verdienden we hier geen punten", erkende ook de doelpuntenmaker. "We wonnen geen duels en ook de tweede ballen waren niet voor ons. Woensdag moet het duidelijk beter." Dan neemt KV Mechelen het in de beker opnieuw op tegen de Bruggelingen.

LEES OOK: Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

Heeft KV Mechelen de nederlaag aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

4
4
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

62
62
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

167
167
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

282
282
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

311
311
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

69
69
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

230
230
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

202
202
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

176
176
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

476
476
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

309
309
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

552
552
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

568
568
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

671
671
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

139
139
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

548
548
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1223
1223
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

748
748
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

237
237
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

460
460
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

345
345
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

620
620
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

997
997
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

352
352
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

848
848

Meer sportnieuws