Vrancken scherp voor onherkenbaar KV Mechelen

183 stemmen
Vrancken scherp voor onherkenbaar KV Mechelen

KV Mechelen sloop vorige week nog dichter bij de top drie door op knappe wijze landskampioen Club Brugge over de knie te leggen, maar een week later was daar niets meer van te merken. Malinwa was zaterdagavond onherkenbaar en ging met 3-1 onderuit op het veld van Cercle Brugge, dat nog altijd voorlaatste in de rangschikking staat.


Voor rust slaagde Mechelen er nog in om een achterstand op te halen, maar in de tweede helft gingen ze alsnog helemaal kopje onder. De Vereniging speelde net als de voorbije weken zeer gretig, maar toonde zich deze keer wél efficiënt op de juiste momenten en dat bleek de doodsteek voor de troepen van Wouter Vrancken. Die kon dan ook niet tevreden zijn.

"We speelden een slechte wedstrijd", stelde Vrancken onomwonden op de website van KVM. "We verdienen hier vandaag geen punten. We toonden te weinig mentaliteit en agressiviteit. En dat is de basis van het spelletje.We moesten er duel van maken. Dat deden we niet. We kregen nog een herkansing met de één-één, maar nadien zagen we geen verbetering. We werden afgetroefd."

STORM
Op het einde van de eerste helft leek Malinwa nog even het laken naar zich toe te kunnen trekken met de gelijkmaker van Storm en een bal op de paal van Mrabti, maar uiteindelijk lukte dat niet. "Met wat geluk stonden we zelfs op voorsprong, maar uiteindelijk verdienden we hier geen punten", erkende ook de doelpuntenmaker. "We wonnen geen duels en ook de tweede ballen waren niet voor ons. Woensdag moet het duidelijk beter." Dan neemt KV Mechelen het in de beker opnieuw op tegen de Bruggelingen.

LEES OOK: ‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

Heeft KV Mechelen de nederlaag aan zichzelf te wijten?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

15
15
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

19
19
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

51
51
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

110
110
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

51
51
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

220
220
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

541
541
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

364
364
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

258
258
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

420
420
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

126
126
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

149
149
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

188
188
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

422
422
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

539
539
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

203
203
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

378
378
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

77
77
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

313
313
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

136
136
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

155
155
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

625
625
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

169
169
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

217
217

Meer sportnieuws