'Toptransfer lonkt voor opgeleefde Club Brugge-flop'

door
'Toptransfer lonkt voor opgeleefde Club Brugge-flop'

Bij Club Brugge lijkt het de laatste weken van kwaad naar erger te gaan. Zondag wordt de druk voor de wedstrijd tegen KRC Genk enorm na de pijnlijke nederlagen tegen KV Mechelen en RB Leipzig in de voorbije week. Daardoor kwam er ook alsmaar meer kritiek op het transferbeleid, want de vele zomeraanwinsten blijken amper een meerwaarde te brengen. Inmiddels leeft een doorgestuurde speler weer helemaal op.


In augustus werd afscheid genomen van David Okereke, nadat de voormalige recordaankoop twee jaar er nooit in slaagde om de hoge verwachtingen in te lossen. De 24-jarige Nigeriaan trok op huurbasis naar Venezia, waar hij er nu weer helemaal door komt. In de laatste twee wedstrijden tegen AS Roma en Bologna scoorde hij telkens de winnende treffer, waardoor zijn teller inmiddels op vier doelpunten in de Serie A staat.

Dat kan Okereke straks weleens een toptransfer op gaan leveren, want Calciomercato oppert in een uitgebreide analyse dat hij weleens de weg van Junior Messias op kan gaan - de Braziliaanse aanvaller trok in de zomer van Crotone naar AC Milan, waar hij deze week nog matchwinnaar was in de Champions League tegen Atletico Madrid.

JOKER
Volgens het medium zou Okereke met zijn specifieke kwaliteiten weleens een nuttige joker kunnen zijn voor clubs als Lazio, Fiorentina of zelfs Juventus of Internazionale. Als de spits zijn huidige prestaties kan doortrekken, komt één van die clubs binnen enkele maanden dus misschien wel aankloppen. Bij Club Brugge zullen ze het met lede ogen aanzien, want zij kunnen wellicht niet profiteren van de huidige bloedvorm van Okereke. Venezia beschikt immers over een aankoopoptie.

LEES OOK: Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Had Okereke dit seizoen nog nuttig kunnen zijn voor Club?

Meest recent

Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

2
2
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

30
30
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

42
42
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

93
93
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

408
408
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

19
19
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

245
245
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

159
159
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

137
137
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

304
304
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

165
165
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

57
57
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

36
36
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

233
233
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

83
83
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

312
312
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

166
166
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

43
43
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

233
233
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

269
269
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

91
91
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

226
226
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

114
114
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

291
291

Meer sportnieuws