'Toptransfer lonkt voor opgeleefde Club Brugge-flop'

652 stemmen
'Toptransfer lonkt voor opgeleefde Club Brugge-flop'

Bij Club Brugge lijkt het de laatste weken van kwaad naar erger te gaan. Zondag wordt de druk voor de wedstrijd tegen KRC Genk enorm na de pijnlijke nederlagen tegen KV Mechelen en RB Leipzig in de voorbije week. Daardoor kwam er ook alsmaar meer kritiek op het transferbeleid, want de vele zomeraanwinsten blijken amper een meerwaarde te brengen. Inmiddels leeft een doorgestuurde speler weer helemaal op.


In augustus werd afscheid genomen van David Okereke, nadat de voormalige recordaankoop twee jaar er nooit in slaagde om de hoge verwachtingen in te lossen. De 24-jarige Nigeriaan trok op huurbasis naar Venezia, waar hij er nu weer helemaal door komt. In de laatste twee wedstrijden tegen AS Roma en Bologna scoorde hij telkens de winnende treffer, waardoor zijn teller inmiddels op vier doelpunten in de Serie A staat.

Dat kan Okereke straks weleens een toptransfer op gaan leveren, want Calciomercato oppert in een uitgebreide analyse dat hij weleens de weg van Junior Messias op kan gaan - de Braziliaanse aanvaller trok in de zomer van Crotone naar AC Milan, waar hij deze week nog matchwinnaar was in de Champions League tegen Atletico Madrid.

JOKER
Volgens het medium zou Okereke met zijn specifieke kwaliteiten weleens een nuttige joker kunnen zijn voor clubs als Lazio, Fiorentina of zelfs Juventus of Internazionale. Als de spits zijn huidige prestaties kan doortrekken, komt één van die clubs binnen enkele maanden dus misschien wel aankloppen. Bij Club Brugge zullen ze het met lede ogen aanzien, want zij kunnen wellicht niet profiteren van de huidige bloedvorm van Okereke. Venezia beschikt immers over een aankoopoptie.

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Had Okereke dit seizoen nog nuttig kunnen zijn voor Club?

Meest recent

Degryse lovend over Duivels: "Daar zijn we wereldtop"

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

5
5
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

43
43
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

198
198
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

78
78
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

54
54
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

236
236
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

156
156
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

61
61
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

457
457
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

185
185
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

143
143
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

430
430
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

209
209
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

289
289
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

417
417
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

752
752
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

316
316
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3682
3682
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

70
70
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

91
91
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

153
153
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

63
63
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

224
224
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

77
77
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

29
29

Meer sportnieuws