'Ex-speler Beerschot opgepakt na dodelijke schietpartij'

door
'Ex-speler Beerschot opgepakt na dodelijke schietpartij'

Terwijl men bij Beerschot volop bezig is met de voorbereiding op de cruciale kelderkraker tegen Zulte Waregem, is vanuit Turkije een opvallend bericht binnengekomen over een ex-speler van de Ratten. Zaterdag werd daar Sezer Öztürk gearresteerd.


Persbureau DHA meldt dat de 36-jarige ex-middenvelder gearresteerd is voor zijn aandeel in een dodelijke schietpartij. Het incident dateert van 19 september, toen Öztürk in een buitenwijk van Istanboel betrokken raakte in een ruzie. Hij kreeg het aan de stok met een familie die aan het barbecueën was en daardoor de doorgang voor zijn wagen blokkeerde. Er werden schoten gelost, waarbij één dode en vier gewonden vielen.

Öztürk ontkent in een statement wel dat hij de schoten gelost heeft. Hij beweert dat hij met zijn kinderen op weg was naar de dierentuin toen hij door de groep belaagd en geslagen werd, waarop zijn bodyguard geschoten zou hebben in de lucht en in de grond. Het incident werd wel vastgelegd op beveiligingscamera's, dus er zou snel duidelijkheid moeten kunnen komen.

BEERSCHOT
Öztürk was in het najaar van 2005 enkele maanden actief op het Kiel, maar kon toen geen grootse indruk maken. Na negen wedstrijden en één doelpunt verdween hij na een half seizoen alweer. Daarnaast kwam hij ook nog uit voor Bayer Leverkusen, FC Nürnberg, Manisaspor, Eskisehirspor, Fenerbahçe, Besiktas en Basaksehir. Hij werd in 2010 twee keer geselecteerd voor de Turkse nationale ploeg, maar debuteerde niet.

🚀

Kende je hem nog?

Meest recent

'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

0
0
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

21
21
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

10
10
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

135
135
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

33
33
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

111
111
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

66
66
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

85
85
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

71
71
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

59
59
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

306
306
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

299
299
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

234
234
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

56
56
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

61
61
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

57
57
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

276
276
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

480
480
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

184
184
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

123
123
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

264
264
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

574
574
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

462
462

Meer sportnieuws