Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

23 stemmen
Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

Het is ondertussen al van speeldag tien geleden dat Eupen nog eens won in de Jupiler Pro League. Vandaag nam het tot twee maal toe de voorsprong tegen KV Kortrijk maar de Kerels vochten evenveel keer knap terug. Beide ploegen blijven zo hangen in de brede middenmoot.

Met Eupen en KV Kortrijk stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in de brede middenmoot kampeerden. De Panda's begonnen uitstekend aan de competitie maar zakten de laatste weken wat weg. De Kerels pakten op de vorige speeldag een knap punt bij Anderlecht. Belhocine bracht Rougeaux in het elftal ten nadele van de geschorste Sainsbury. Bij Eupen waren er drie wissels: Keita, Nuhu en Heris maakten hun opwachting.
Dolle vijf minuten bezorgen Eupen de voorsprong
Na een klein kwartier spelen openden de bezoekers de debatten met een schuin schot van Selemani, Nurudeen was bij de pinken. Het was het startschot voor een heerlijke fase in de wedstrijd, aan de overzijde zorgde Ngoy een minuut later al voor de 1-0 door een voorzet van Nuhu aan de tweede paal binnen te tikken. Lang konden de Panda's echter niet genieten van die voorsprong want twee minuten later zorgde D'Haene al voor de 1-1 door niet doortastend verdedigen af te straffen. Het kon niet op aan de Kehrweg en nog voor halfweg de eerste helft counterde Eupen razend snel, draaischijf Peeters kreeg de bal op links en schoot snoeihard raak: 2-1. Ook nadien bleef de wedstrijd heerlijk over en weer gaan maar gescoord werd er niet meer voor de pauze. Halfweg leek het team van Krämer nog eens op weg naar de drie punten.

Krämer ziet zijn team eindelijk nog eens een voorsprong bij mekaar voetballen.
Nurudeen en Eupense verdediging blunderen
Meteen na de pauze ging Nurudeen gruwelijk in de fout. De thuisdoelman verspeelde de bal en haalde vervolgens ook nog Vandendriessche onderuit. Vanaf elf meter zette de thuisdoelman zijn fout echter knap recht door de elf meter van Selemani te pakken. Even later was de Eupense doelman echter wederom in niemandsland en volledig vrijstaand kopte Vandendriessche de 1-1 nu toch in doel. Vanop vrije trap kreeg Peeters even later de kans om de Panda's toch weer een voorsprong te bezorgen maar zijn poging ging in de muur. In het laatste halfuur gingen beide ploegen nog op zoek naar de zege maar scherpte in de zone van de waarheid ontbrak. Zo bleef het bij een billijk gelijkspel aan de Kehrweg.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ngoy, 1-1 (16') D'Haene, 2-1 (20') Peeters, 2-2 (48') Vandendriessche
Bijzonderheid:
Selemani mist een strafschop (47').

Teerecht resultaat?

Meest recent

Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

3
3
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

3
3
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

23
23
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

374
374
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

349
349
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

139
139
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

43
43
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

223
223
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

78
78
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

83
83
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

102
102
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

158
158
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

36
36
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

152
152
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

38
38
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

218
218
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

65
65
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

329
329
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

235
235
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

771
771
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

226
226
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

89
89
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

83
83
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

372
372
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

737
737

Meer sportnieuws