Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

23 stemmen
Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

Het is ondertussen al van speeldag tien geleden dat Eupen nog eens won in de Jupiler Pro League. Vandaag nam het tot twee maal toe de voorsprong tegen KV Kortrijk maar de Kerels vochten evenveel keer knap terug. Beide ploegen blijven zo hangen in de brede middenmoot.

Met Eupen en KV Kortrijk stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in de brede middenmoot kampeerden. De Panda's begonnen uitstekend aan de competitie maar zakten de laatste weken wat weg. De Kerels pakten op de vorige speeldag een knap punt bij Anderlecht. Belhocine bracht Rougeaux in het elftal ten nadele van de geschorste Sainsbury. Bij Eupen waren er drie wissels: Keita, Nuhu en Heris maakten hun opwachting.
Dolle vijf minuten bezorgen Eupen de voorsprong
Na een klein kwartier spelen openden de bezoekers de debatten met een schuin schot van Selemani, Nurudeen was bij de pinken. Het was het startschot voor een heerlijke fase in de wedstrijd, aan de overzijde zorgde Ngoy een minuut later al voor de 1-0 door een voorzet van Nuhu aan de tweede paal binnen te tikken. Lang konden de Panda's echter niet genieten van die voorsprong want twee minuten later zorgde D'Haene al voor de 1-1 door niet doortastend verdedigen af te straffen. Het kon niet op aan de Kehrweg en nog voor halfweg de eerste helft counterde Eupen razend snel, draaischijf Peeters kreeg de bal op links en schoot snoeihard raak: 2-1. Ook nadien bleef de wedstrijd heerlijk over en weer gaan maar gescoord werd er niet meer voor de pauze. Halfweg leek het team van Krämer nog eens op weg naar de drie punten.

Krämer ziet zijn team eindelijk nog eens een voorsprong bij mekaar voetballen.
Nurudeen en Eupense verdediging blunderen
Meteen na de pauze ging Nurudeen gruwelijk in de fout. De thuisdoelman verspeelde de bal en haalde vervolgens ook nog Vandendriessche onderuit. Vanaf elf meter zette de thuisdoelman zijn fout echter knap recht door de elf meter van Selemani te pakken. Even later was de Eupense doelman echter wederom in niemandsland en volledig vrijstaand kopte Vandendriessche de 1-1 nu toch in doel. Vanop vrije trap kreeg Peeters even later de kans om de Panda's toch weer een voorsprong te bezorgen maar zijn poging ging in de muur. In het laatste halfuur gingen beide ploegen nog op zoek naar de zege maar scherpte in de zone van de waarheid ontbrak. Zo bleef het bij een billijk gelijkspel aan de Kehrweg.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ngoy, 1-1 (16') D'Haene, 2-1 (20') Peeters, 2-2 (48') Vandendriessche
Bijzonderheid:
Selemani mist een strafschop (47').

Teerecht resultaat?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

93
93
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

49
49
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

285
285
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

215
215
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

143
143
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

143
143
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

429
429
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

168
168
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws