Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

door
Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

Het is ondertussen al van speeldag tien geleden dat Eupen nog eens won in de Jupiler Pro League. Vandaag nam het tot twee maal toe de voorsprong tegen KV Kortrijk maar de Kerels vochten evenveel keer knap terug. Beide ploegen blijven zo hangen in de brede middenmoot.

Met Eupen en KV Kortrijk stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in de brede middenmoot kampeerden. De Panda's begonnen uitstekend aan de competitie maar zakten de laatste weken wat weg. De Kerels pakten op de vorige speeldag een knap punt bij Anderlecht. Belhocine bracht Rougeaux in het elftal ten nadele van de geschorste Sainsbury. Bij Eupen waren er drie wissels: Keita, Nuhu en Heris maakten hun opwachting.
Dolle vijf minuten bezorgen Eupen de voorsprong
Na een klein kwartier spelen openden de bezoekers de debatten met een schuin schot van Selemani, Nurudeen was bij de pinken. Het was het startschot voor een heerlijke fase in de wedstrijd, aan de overzijde zorgde Ngoy een minuut later al voor de 1-0 door een voorzet van Nuhu aan de tweede paal binnen te tikken. Lang konden de Panda's echter niet genieten van die voorsprong want twee minuten later zorgde D'Haene al voor de 1-1 door niet doortastend verdedigen af te straffen. Het kon niet op aan de Kehrweg en nog voor halfweg de eerste helft counterde Eupen razend snel, draaischijf Peeters kreeg de bal op links en schoot snoeihard raak: 2-1. Ook nadien bleef de wedstrijd heerlijk over en weer gaan maar gescoord werd er niet meer voor de pauze. Halfweg leek het team van Krämer nog eens op weg naar de drie punten.

Krämer ziet zijn team eindelijk nog eens een voorsprong bij mekaar voetballen.
Nurudeen en Eupense verdediging blunderen
Meteen na de pauze ging Nurudeen gruwelijk in de fout. De thuisdoelman verspeelde de bal en haalde vervolgens ook nog Vandendriessche onderuit. Vanaf elf meter zette de thuisdoelman zijn fout echter knap recht door de elf meter van Selemani te pakken. Even later was de Eupense doelman echter wederom in niemandsland en volledig vrijstaand kopte Vandendriessche de 1-1 nu toch in doel. Vanop vrije trap kreeg Peeters even later de kans om de Panda's toch weer een voorsprong te bezorgen maar zijn poging ging in de muur. In het laatste halfuur gingen beide ploegen nog op zoek naar de zege maar scherpte in de zone van de waarheid ontbrak. Zo bleef het bij een billijk gelijkspel aan de Kehrweg.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ngoy, 1-1 (16') D'Haene, 2-1 (20') Peeters, 2-2 (48') Vandendriessche
Bijzonderheid:
Selemani mist een strafschop (47').

Teerecht resultaat?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

55
55
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

412
412
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

43
43
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

49
49
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

263
263
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

319
319
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

356
356
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

54
54
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

165
165
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

268
268
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

311
311
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

234
234
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

302
302
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

716
716
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws