Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

door
Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

Het is ondertussen al van speeldag tien geleden dat Eupen nog eens won in de Jupiler Pro League. Vandaag nam het tot twee maal toe de voorsprong tegen KV Kortrijk maar de Kerels vochten evenveel keer knap terug. Beide ploegen blijven zo hangen in de brede middenmoot.

Met Eupen en KV Kortrijk stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in de brede middenmoot kampeerden. De Panda's begonnen uitstekend aan de competitie maar zakten de laatste weken wat weg. De Kerels pakten op de vorige speeldag een knap punt bij Anderlecht. Belhocine bracht Rougeaux in het elftal ten nadele van de geschorste Sainsbury. Bij Eupen waren er drie wissels: Keita, Nuhu en Heris maakten hun opwachting.
Dolle vijf minuten bezorgen Eupen de voorsprong
Na een klein kwartier spelen openden de bezoekers de debatten met een schuin schot van Selemani, Nurudeen was bij de pinken. Het was het startschot voor een heerlijke fase in de wedstrijd, aan de overzijde zorgde Ngoy een minuut later al voor de 1-0 door een voorzet van Nuhu aan de tweede paal binnen te tikken. Lang konden de Panda's echter niet genieten van die voorsprong want twee minuten later zorgde D'Haene al voor de 1-1 door niet doortastend verdedigen af te straffen. Het kon niet op aan de Kehrweg en nog voor halfweg de eerste helft counterde Eupen razend snel, draaischijf Peeters kreeg de bal op links en schoot snoeihard raak: 2-1. Ook nadien bleef de wedstrijd heerlijk over en weer gaan maar gescoord werd er niet meer voor de pauze. Halfweg leek het team van Krämer nog eens op weg naar de drie punten.

Krämer ziet zijn team eindelijk nog eens een voorsprong bij mekaar voetballen.
Nurudeen en Eupense verdediging blunderen
Meteen na de pauze ging Nurudeen gruwelijk in de fout. De thuisdoelman verspeelde de bal en haalde vervolgens ook nog Vandendriessche onderuit. Vanaf elf meter zette de thuisdoelman zijn fout echter knap recht door de elf meter van Selemani te pakken. Even later was de Eupense doelman echter wederom in niemandsland en volledig vrijstaand kopte Vandendriessche de 1-1 nu toch in doel. Vanop vrije trap kreeg Peeters even later de kans om de Panda's toch weer een voorsprong te bezorgen maar zijn poging ging in de muur. In het laatste halfuur gingen beide ploegen nog op zoek naar de zege maar scherpte in de zone van de waarheid ontbrak. Zo bleef het bij een billijk gelijkspel aan de Kehrweg.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ngoy, 1-1 (16') D'Haene, 2-1 (20') Peeters, 2-2 (48') Vandendriessche
Bijzonderheid:
Selemani mist een strafschop (47').

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

Teerecht resultaat?

Meest recent

Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

26
26
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

103
103
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

104
104
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

88
88
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

151
151
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

49
49
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

370
370
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

376
376
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

111
111
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

296
296
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

454
454
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

263
263
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

280
280
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

496
496
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

498
498
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

286
286
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

267
267
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

303
303
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

161
161
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

365
365
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

88
88
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

274
274
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

407
407
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

334
334

Meer sportnieuws