Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

23
Panda's zijn het winnen verleerd en bijten tanden stuk op Kerels

Het is ondertussen al van speeldag tien geleden dat Eupen nog eens won in de Jupiler Pro League. Vandaag nam het tot twee maal toe de voorsprong tegen KV Kortrijk maar de Kerels vochten evenveel keer knap terug. Beide ploegen blijven zo hangen in de brede middenmoot.

Met Eupen en KV Kortrijk stonden er twee ploegen tegenover mekaar die in de brede middenmoot kampeerden. De Panda's begonnen uitstekend aan de competitie maar zakten de laatste weken wat weg. De Kerels pakten op de vorige speeldag een knap punt bij Anderlecht. Belhocine bracht Rougeaux in het elftal ten nadele van de geschorste Sainsbury. Bij Eupen waren er drie wissels: Keita, Nuhu en Heris maakten hun opwachting.
Dolle vijf minuten bezorgen Eupen de voorsprong
Na een klein kwartier spelen openden de bezoekers de debatten met een schuin schot van Selemani, Nurudeen was bij de pinken. Het was het startschot voor een heerlijke fase in de wedstrijd, aan de overzijde zorgde Ngoy een minuut later al voor de 1-0 door een voorzet van Nuhu aan de tweede paal binnen te tikken. Lang konden de Panda's echter niet genieten van die voorsprong want twee minuten later zorgde D'Haene al voor de 1-1 door niet doortastend verdedigen af te straffen. Het kon niet op aan de Kehrweg en nog voor halfweg de eerste helft counterde Eupen razend snel, draaischijf Peeters kreeg de bal op links en schoot snoeihard raak: 2-1. Ook nadien bleef de wedstrijd heerlijk over en weer gaan maar gescoord werd er niet meer voor de pauze. Halfweg leek het team van Krämer nog eens op weg naar de drie punten.

Krämer ziet zijn team eindelijk nog eens een voorsprong bij mekaar voetballen.
Nurudeen en Eupense verdediging blunderen
Meteen na de pauze ging Nurudeen gruwelijk in de fout. De thuisdoelman verspeelde de bal en haalde vervolgens ook nog Vandendriessche onderuit. Vanaf elf meter zette de thuisdoelman zijn fout echter knap recht door de elf meter van Selemani te pakken. Even later was de Eupense doelman echter wederom in niemandsland en volledig vrijstaand kopte Vandendriessche de 1-1 nu toch in doel. Vanop vrije trap kreeg Peeters even later de kans om de Panda's toch weer een voorsprong te bezorgen maar zijn poging ging in de muur. In het laatste halfuur gingen beide ploegen nog op zoek naar de zege maar scherpte in de zone van de waarheid ontbrak. Zo bleef het bij een billijk gelijkspel aan de Kehrweg.
Scoreverloop:
1-0 (14') Ngoy, 1-1 (16') D'Haene, 2-1 (20') Peeters, 2-2 (48') Vandendriessche
Bijzonderheid:
Selemani mist een strafschop (47').

LEES OOK: "Lieg niet"-Van Crombrugge haalt vlijmscherp uit na agressie

Teerecht resultaat?

Meest recent

Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

2
2
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

20
20
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

15
15
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

33
33
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

58
58
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

278
278
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

188
188
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

287
287
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

325
325
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

389
389
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

355
355
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

113
113
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

52
52
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

135
135
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

158
158
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

44
44
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

94
94
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

121
121
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

57
57
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

134
134
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

78
78
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

272
272
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47

Meer sportnieuws