Kat onthult de enige reden waarom ze samenbleef met Dries Mertens

door
Kat onthult de enige reden waarom ze samenbleef met Dries Mertens

In sommige landen zijn de 'WAGs' een echt begrip geworden, in België blijven de spelersvrouwen echter doorgaans nog iets meer op de achtergrond. Kat Kerkhofs vormt de uitzondering op die regel, want de eega van Dries Mertens heeft inmiddels zelf een succesvolle televisiecarrière uitgebouwd. Inmiddels verwacht het bekendste voetbalkoppel ook samen een eerste kindje.


Maar bijna was het zelfs nooit zover gekomen. In 2017 gingen Kat en Dries zelfs een tijdje uit elkaar en ook daarna kwamen er nog weleens berichten over strubbelingen in hun relatie. Zo was er in 2019 nog even heel wat ophef toen op sociale media een filmpje opdook waarin het koppel tijdens een vakantie op het strand openbaar een felle discussie voerde.

In een interview in Het Laatste Nieuws onthult Kat dat er zelfs maar één factor was waardoor ze destijds niét uit elkaar gingen. "Ik ben ook blij dat we getrouwd waren, dat was de drempel die ervoor zorgde dat we niet uiteen zijn gegaan. De scheiding aanvragen, we konden dat niet over ons hart krijgen", verklaart ze immers. "In de plaats zijn we beginnen te babbelen en hebben we opnieuw voor elkaar gekozen, met de slechte kanten erbij. We hadden de liefde ergens anders kunnen gaan zoeken, maar je kan die energie ook gewoon in elkáár steken. Blijven babbelen. Blijven daten. Blijven proberen seks hebben."

SPROOKJESHUWELIJK
Kat Kerkhofs en Dries Mertens, die al zeventien jaar samen zijn, kenden dus zeker lang niet altijd een sprookjeshuwelijk, maar wisten de storm dus te overleven. Dat wordt straks ook bekroond met een eerste kindje. Ze kondigden het nieuws van hun komende baby een maand geleden aan, de geboorte van 'Baby Ciro' staat gepland voor maart 2022.


Denk je dat ze nog uit elkaar zullen gaan?

Meest recent

'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

34
34
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

326
326
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

65
65
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

21
21
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

51
51
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

56
56
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

241
241
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

57
57
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

52
52
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

384
384
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

446
446
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

338
338
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

454
454
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

658
658
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

871
871
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

37
37
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

565
565
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1364
1364
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

895
895
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

464
464
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1171
1171
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

142
142
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

245
245
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

159
159
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

16
16

Meer sportnieuws