Kat onthult de enige reden waarom ze samenbleef met Dries Mertens

1287 stemmen
Kat onthult de enige reden waarom ze samenbleef met Dries Mertens

In sommige landen zijn de 'WAGs' een echt begrip geworden, in België blijven de spelersvrouwen echter doorgaans nog iets meer op de achtergrond. Kat Kerkhofs vormt de uitzondering op die regel, want de eega van Dries Mertens heeft inmiddels zelf een succesvolle televisiecarrière uitgebouwd. Inmiddels verwacht het bekendste voetbalkoppel ook samen een eerste kindje.


Maar bijna was het zelfs nooit zover gekomen. In 2017 gingen Kat en Dries zelfs een tijdje uit elkaar en ook daarna kwamen er nog weleens berichten over strubbelingen in hun relatie. Zo was er in 2019 nog even heel wat ophef toen op sociale media een filmpje opdook waarin het koppel tijdens een vakantie op het strand openbaar een felle discussie voerde.

In een interview in Het Laatste Nieuws onthult Kat dat er zelfs maar één factor was waardoor ze destijds niét uit elkaar gingen. "Ik ben ook blij dat we getrouwd waren, dat was de drempel die ervoor zorgde dat we niet uiteen zijn gegaan. De scheiding aanvragen, we konden dat niet over ons hart krijgen", verklaart ze immers. "In de plaats zijn we beginnen te babbelen en hebben we opnieuw voor elkaar gekozen, met de slechte kanten erbij. We hadden de liefde ergens anders kunnen gaan zoeken, maar je kan die energie ook gewoon in elkáár steken. Blijven babbelen. Blijven daten. Blijven proberen seks hebben."

SPROOKJESHUWELIJK
Kat Kerkhofs en Dries Mertens, die al zeventien jaar samen zijn, kenden dus zeker lang niet altijd een sprookjeshuwelijk, maar wisten de storm dus te overleven. Dat wordt straks ook bekroond met een eerste kindje. Ze kondigden het nieuws van hun komende baby een maand geleden aan, de geboorte van 'Baby Ciro' staat gepland voor maart 2022.


Denk je dat ze nog uit elkaar zullen gaan?

Meest recent

Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

6
6
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

485
485
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

53
53
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

29
29
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

34
34
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

19
19
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

157
157
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

75
75
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

50
50
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

165
165
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

271
271
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

81
81
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

153
153
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

241
241
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

72
72
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

39
39
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

595
595
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

585
585
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

154
154
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

306
306
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

164
164

Meer sportnieuws