Kat onthult de enige reden waarom ze samenbleef met Dries Mertens

door
Kat onthult de enige reden waarom ze samenbleef met Dries Mertens

In sommige landen zijn de 'WAGs' een echt begrip geworden, in België blijven de spelersvrouwen echter doorgaans nog iets meer op de achtergrond. Kat Kerkhofs vormt de uitzondering op die regel, want de eega van Dries Mertens heeft inmiddels zelf een succesvolle televisiecarrière uitgebouwd. Inmiddels verwacht het bekendste voetbalkoppel ook samen een eerste kindje.


Maar bijna was het zelfs nooit zover gekomen. In 2017 gingen Kat en Dries zelfs een tijdje uit elkaar en ook daarna kwamen er nog weleens berichten over strubbelingen in hun relatie. Zo was er in 2019 nog even heel wat ophef toen op sociale media een filmpje opdook waarin het koppel tijdens een vakantie op het strand openbaar een felle discussie voerde.

In een interview in Het Laatste Nieuws onthult Kat dat er zelfs maar één factor was waardoor ze destijds niét uit elkaar gingen. "Ik ben ook blij dat we getrouwd waren, dat was de drempel die ervoor zorgde dat we niet uiteen zijn gegaan. De scheiding aanvragen, we konden dat niet over ons hart krijgen", verklaart ze immers. "In de plaats zijn we beginnen te babbelen en hebben we opnieuw voor elkaar gekozen, met de slechte kanten erbij. We hadden de liefde ergens anders kunnen gaan zoeken, maar je kan die energie ook gewoon in elkáár steken. Blijven babbelen. Blijven daten. Blijven proberen seks hebben."

SPROOKJESHUWELIJK
Kat Kerkhofs en Dries Mertens, die al zeventien jaar samen zijn, kenden dus zeker lang niet altijd een sprookjeshuwelijk, maar wisten de storm dus te overleven. Dat wordt straks ook bekroond met een eerste kindje. Ze kondigden het nieuws van hun komende baby een maand geleden aan, de geboorte van 'Baby Ciro' staat gepland voor maart 2022.


LEES OOK: Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Denk je dat ze nog uit elkaar zullen gaan?

Meest recent

Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

18
18
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

10
10
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

57
57
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

170
170
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

155
155
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

155
155
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

37
37
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

94
94
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

249
249
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

193
193
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

295
295
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

168
168
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

293
293
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

150
150
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

460
460
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

220
220
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

421
421
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

752
752
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

100
100
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

70
70
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

287
287
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

231
231
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

156
156
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

82
82
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

926
926

Meer sportnieuws