OHL stunt en breekt zegereeks van Union SG

door
OHL stunt en breekt zegereeks van Union SG

Union SG kon Club Brugge en Royal Antwerp FC zwaar onder druk zetten als het vanavond won van Oud-Heverlee Leuven. De kloof kon al 10 punten bedragen, maar dat lukte niet. De troepen van Felice Mazzu gingen in het eigen Dudenpark met 1-3 de boot in. Union SG gaat zo voor het eerst sinds 26 september nog eens onderuit in de Jupiler Pro League.


OHL begon sterk aan de partij en duwde Union achteruit. Maertens miste een grote kans, maar net voor het kwartier was het wel raak. Na een knap ingestudeerde vrije trap, hét paradepaardje van OHL, wist De Norre de 0-1 op het bord te zetten. De thuisploeg moest daar toch even van bekomen en wist zich pas na 25 minuten te herpakken via een dreigende Nielsen. Union had het knap lastig en de bezoekers wisten nog voor de rust de 0-2 te scoren na geklungel van Marcq. Maertens was de killer van dienst. Union ging zo met grote zorgen de rust in.



De Brusselse club moest zich herpakken in de tweede helft. Mazzu gooide Mitoma in de strijd voor Marcq. De Japanner drukte meteen zijn stempel en scoorde al na zes minuten bijzonder knap de 1-2. De hoop op een ommekeer groeide en Union ging op zoek naar de gelijkmaker. Bij OHL  hebben ze echter met Schrijvers en Mercier twee artiesten in huis en zij zorgden na 66 minuten voor de 1-3. De Fransman rondde de aanval af. Union probeerde nog wel, maar het was niet bij machte om nog iets terug te doen, waardoor de nederlaag een feit was.

Scoreverloop:

0-1 (13') Casper De Norre
0-2 (40') Mathieu Maertens
1-2 (51') Kaoru Mitoma
1-3 (66') Xavier Mercier

LEES OOK: Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Gaat dit hard aankomen bij Union?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

27
27
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

19
19
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

44
44
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

136
136
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

59
59
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

187
187
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

71
71
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

138
138
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

123
123
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

218
218
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

494
494
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

118
118
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

236
236
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

190
190
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

92
92
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

312
312
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

281
281
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

321
321
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

238
238
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

907
907
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

284
284

Meer sportnieuws