OHL stunt en breekt zegereeks van Union SG

266 stemmen
OHL stunt en breekt zegereeks van Union SG

Union SG kon Club Brugge en Royal Antwerp FC zwaar onder druk zetten als het vanavond won van Oud-Heverlee Leuven. De kloof kon al 10 punten bedragen, maar dat lukte niet. De troepen van Felice Mazzu gingen in het eigen Dudenpark met 1-3 de boot in. Union SG gaat zo voor het eerst sinds 26 september nog eens onderuit in de Jupiler Pro League.


OHL begon sterk aan de partij en duwde Union achteruit. Maertens miste een grote kans, maar net voor het kwartier was het wel raak. Na een knap ingestudeerde vrije trap, hét paradepaardje van OHL, wist De Norre de 0-1 op het bord te zetten. De thuisploeg moest daar toch even van bekomen en wist zich pas na 25 minuten te herpakken via een dreigende Nielsen. Union had het knap lastig en de bezoekers wisten nog voor de rust de 0-2 te scoren na geklungel van Marcq. Maertens was de killer van dienst. Union ging zo met grote zorgen de rust in.



De Brusselse club moest zich herpakken in de tweede helft. Mazzu gooide Mitoma in de strijd voor Marcq. De Japanner drukte meteen zijn stempel en scoorde al na zes minuten bijzonder knap de 1-2. De hoop op een ommekeer groeide en Union ging op zoek naar de gelijkmaker. Bij OHL  hebben ze echter met Schrijvers en Mercier twee artiesten in huis en zij zorgden na 66 minuten voor de 1-3. De Fransman rondde de aanval af. Union probeerde nog wel, maar het was niet bij machte om nog iets terug te doen, waardoor de nederlaag een feit was.

Scoreverloop:

0-1 (13') Casper De Norre
0-2 (40') Mathieu Maertens
1-2 (51') Kaoru Mitoma
1-3 (66') Xavier Mercier

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Gaat dit hard aankomen bij Union?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

64
64
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

85
85
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

142
142
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

55
55
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

137
137
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

201
201
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

133
133
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

105
105
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

64
64
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

174
174
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

533
533
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

454
454
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

342
342
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

304
304
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

80
80
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

226
226
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

85
85
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

81
81
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

138
138
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

81
81
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

140
140
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

100
100
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

334
334
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

94
94
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

55
55

Meer sportnieuws