'Anderlecht ziet target naar de MLS verkassen'

111 stemmen
'Anderlecht ziet target naar de MLS verkassen'

RSC Anderlecht heeft twee centrumspitsen. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé zullen de club in de zomer echter verlaten aangezien zij worden gehuurd zonder aankoopoptie. RSCA moet dus op zoek naar een nieuwe spits.


De naam van Rafael Navarro deed de afgelopen maanden vaak de ronde in het Lotto Park. De Braziliaanse aanvaller komt in eigen land uit voor Botafogo, en door zijn goede prestaties lokte hij er zeer veel interesse. Anderlecht werd genoemd, maar Peter Verbeke ondernam geen concrete poging om hem naar Brussel te halen.

Mooi loon in de MLS

De 21-jarige aanvaller is nochtans transfervrij vanaf 1 januari en volgens Amerikaanse media heeft hij ondertussen een akkoord gevonden met Minnesota United. Hij zou voor drie jaar gaan tekenen bij de club uit de Major League Soccer en zou er jaarlijks 1,5 miljoen dollar (oftewel 1,3 miljoen euro) kunnen verdienen. Navarro wist zich dit seizoen zeker te tonen in Brazilië. De spits kwam tot op heden 40 keer uit voor Botafogo en daarin wist hij 14 keer de weg naar de netten te vinden. De aanvaller zette ook 9 keer een ploegmaat op weg naar een doelpunt, waardoor hij toch bij 23 goals betrokken was.

Blijkbaar was dat niet genoeg om RSCA te overtuigen om voluit voor hem te gaan. Anderlecht blijft de markt afspeuren om volgend seizoen wel snel een goede spits te hebben wanneer de voorbereiding op het nieuwe seizoen start. Voorlopig blijft het bij scouten, want RSCA moet eerst afwachten wanneer de financiële reddingsoperatie er officieel is doorgekomen.

LEES OOK: Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Een gemiste kans voor RSCA?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

35
35
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

50
50
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

35
35
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

110
110
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

355
355
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

499
499
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

463
463
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

78
78
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

398
398
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

535
535
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

248
248
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

68
68
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

233
233
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

463
463
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

725
725
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

570
570
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

393
393
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

749
749
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

628
628
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

738
738
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws