'Anderlecht ziet target naar de MLS verkassen'

door
'Anderlecht ziet target naar de MLS verkassen'

RSC Anderlecht heeft twee centrumspitsen. Joshua Zirkzee en Christian Kouamé zullen de club in de zomer echter verlaten aangezien zij worden gehuurd zonder aankoopoptie. RSCA moet dus op zoek naar een nieuwe spits.


De naam van Rafael Navarro deed de afgelopen maanden vaak de ronde in het Lotto Park. De Braziliaanse aanvaller komt in eigen land uit voor Botafogo, en door zijn goede prestaties lokte hij er zeer veel interesse. Anderlecht werd genoemd, maar Peter Verbeke ondernam geen concrete poging om hem naar Brussel te halen.

Mooi loon in de MLS

De 21-jarige aanvaller is nochtans transfervrij vanaf 1 januari en volgens Amerikaanse media heeft hij ondertussen een akkoord gevonden met Minnesota United. Hij zou voor drie jaar gaan tekenen bij de club uit de Major League Soccer en zou er jaarlijks 1,5 miljoen dollar (oftewel 1,3 miljoen euro) kunnen verdienen. Navarro wist zich dit seizoen zeker te tonen in Brazilië. De spits kwam tot op heden 40 keer uit voor Botafogo en daarin wist hij 14 keer de weg naar de netten te vinden. De aanvaller zette ook 9 keer een ploegmaat op weg naar een doelpunt, waardoor hij toch bij 23 goals betrokken was.

Blijkbaar was dat niet genoeg om RSCA te overtuigen om voluit voor hem te gaan. Anderlecht blijft de markt afspeuren om volgend seizoen wel snel een goede spits te hebben wanneer de voorbereiding op het nieuwe seizoen start. Voorlopig blijft het bij scouten, want RSCA moet eerst afwachten wanneer de financiële reddingsoperatie er officieel is doorgekomen.

LEES OOK: 'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Een gemiste kans voor RSCA?

Meest recent

'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

27
27
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

160
160
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

127
127
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

164
164
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

237
237
'Union helemaal los: sterkhouder weg, twee topaanwinsten'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

108
108
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

309
309
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

206
206
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

305
305
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

554
554
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

374
374
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

137
137
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

158
158
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

298
298
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

827
827
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

343
343
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

77
77
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

348
348
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

129
129
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

593
593
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

134
134
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

269
269
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

216
216
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

449
449
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

399
399

Meer sportnieuws