'Club Brugge greep naast smaakmaker van Beerschot'

door
'Club Brugge greep naast smaakmaker van Beerschot'

Club Brugge was afgelopen zomer op zoek naar een centrale middenvelder. Blauw-Zwart greep naast enkele spelers. Eén van hen maakt nu het mooie weer bij Beerschot.


Het Laatste Nieuws weet dat Club Brugge in de zomermercato ook wel interesse had om Moisés Caicedo op huurbasis over te nemen van Brighton & Hove Albion. De Engelse club was in februari Club al te snel af om hem definitief weg te halen bij Independiente. De club van Leandro Trossard betaalde toen 5 miljoen euro.

Voorkeur aan Beerschot

Caicedo koos echter voor Beerschot, omdat hij daar meer uitzicht op speelkansen had. Bij Club Brugge zou de 20-jarige speler uit Ecuador het bijzonder moeilijk gehad om meteen een basisplaats te claimen. Bij Brighton zullen ze ongetwijfeld tevreden zijn met de huidige prestaties van de speler. Toch moet Caicedo vooral bevestigen. Vorig jaar deed Ismaila Coulibaly het op een bepaald moment ook zeer goed en sommigen vonden hem een verbeterde versie van Sambi Lokonga. Dat was echter veel te kort door de bocht. De huurling van Sheffield United zakte terug, Lokonga is nu een basisspeler bij Arsenal.

Bij Beerschot hopen ze alvast dat Caicedo wel dit hoge niveau - hij was outstanding tegen KRC Genk – zeer lang kan aanhouden. De kans is groot dat Caicedo maar één seizoen op het Kiel zal spelen, want hij wordt aanzien als een enorm groot talent. Met hem hoopt de club zich te verzekeren van het behoud, wat een enorm straffe prestatie zou zijn na het rampzalige begin van het seizoen.

LEES OOK: Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Zou hij bij Club in de basis gestaan hebben?

Meest recent

Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

7
7
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

8
8
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

48
48
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

76
76
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

51
51
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

175
175
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

145
145
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

426
426
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

102
102
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

35
35
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

47
47
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

364
364
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

71
71
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

45
45
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

125
125
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

128
128
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

147
147
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

464
464
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

98
98
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

110
110
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

68
68
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

255
255
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

66
66
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

44
44
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

84
84

Meer sportnieuws