'Club Brugge greep naast smaakmaker van Beerschot'

door
'Club Brugge greep naast smaakmaker van Beerschot'

Club Brugge was afgelopen zomer op zoek naar een centrale middenvelder. Blauw-Zwart greep naast enkele spelers. Eén van hen maakt nu het mooie weer bij Beerschot.


Het Laatste Nieuws weet dat Club Brugge in de zomermercato ook wel interesse had om Moisés Caicedo op huurbasis over te nemen van Brighton & Hove Albion. De Engelse club was in februari Club al te snel af om hem definitief weg te halen bij Independiente. De club van Leandro Trossard betaalde toen 5 miljoen euro.

Voorkeur aan Beerschot

Caicedo koos echter voor Beerschot, omdat hij daar meer uitzicht op speelkansen had. Bij Club Brugge zou de 20-jarige speler uit Ecuador het bijzonder moeilijk gehad om meteen een basisplaats te claimen. Bij Brighton zullen ze ongetwijfeld tevreden zijn met de huidige prestaties van de speler. Toch moet Caicedo vooral bevestigen. Vorig jaar deed Ismaila Coulibaly het op een bepaald moment ook zeer goed en sommigen vonden hem een verbeterde versie van Sambi Lokonga. Dat was echter veel te kort door de bocht. De huurling van Sheffield United zakte terug, Lokonga is nu een basisspeler bij Arsenal.

Bij Beerschot hopen ze alvast dat Caicedo wel dit hoge niveau - hij was outstanding tegen KRC Genk – zeer lang kan aanhouden. De kans is groot dat Caicedo maar één seizoen op het Kiel zal spelen, want hij wordt aanzien als een enorm groot talent. Met hem hoopt de club zich te verzekeren van het behoud, wat een enorm straffe prestatie zou zijn na het rampzalige begin van het seizoen.

LEES OOK: Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

Zou hij bij Club in de basis gestaan hebben?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

42
42
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

14
14
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

198
198
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

80
80
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

190
190
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

121
121
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

133
133
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

336
336
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

224
224
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

113
113
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

264
264
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

56
56
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

131
131
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

74
74
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

267
267
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

262
262
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

414
414
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

202
202
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

96
96
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

330
330
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

152
152
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

545
545

Meer sportnieuws